O blogu

31. července 2014 v 12:45 | IceSun685

Tak vás zdravím, milí čtenáři, a vítám vás na svém blogu.
Tento článek by měl ujasnit věci ohledně názvu i obsahu blogu, takže do toho.Ráda bych ale nejprve začala tím, proč jsem blog vlastně založila.

Jednoduše by se dalo říct, že jsem chtěla místo, kam budu moct psát svoje povídky a případně přidávat i svoje obrázky za účelem dostat nějakou zpětnou vazbu ať už v podobě hvězdiček nebo ještě lépe komentářů. (Naivní já vím. Nikomu se to nechce dělat.)

Pokud jde o obsah povídek, tak vás tu můžou potkat především díla ze světa Japonského anime Naruto. Dále pak Bleach, Fairy Tail, nebo Kuroko no Basket. (Samozřejmě je tu možnost, že přibudou povídky i z jiného anime.) Prakticky všechno, co tu najdete, bude mít jako hlavní téma nějaký vztah milostné povahy (tohle neznamená, že budou povídky nutně obsahovat sex, i když se může objevit). Všechny páry budou hetero, takže nic jiného ani nečekejte. (Ne že bych měla něco proti homosexuálům, ale vadí mi, když se na ně mění postavy, které prostě nejsou homosexuální. Navíc bych to neuměla napsat, takže to tu fakt nehledejte.)

Není to tak, že by nebylo jiné místo, protože například na Konoze jsem povídky dlouhou dobu měla (samozřejmě jen ty s tematikou Naruta), ale nakonec mě nebavilo čekat, kdy mi to vlastně vydají a přemýšlet, co mám případně blbě, že se tak dosud nestalo. Jednoduše by se dalo říct, že chci hrát podle vlastních pravidel a hlavně psát to, co chci, bez jakýchkoliv omezení obsahu, což mi právě tento blog umožní.


Hádám, že tím bylo řečeno vše podstatné o obsahu blogu, takže bychom mohli přejít právě k jeho názvu, tak jak jsem slíbila, a vyřešit tak záhadu některých z vás, co to tam je vlastně napsané.

Věta: Ore no Nindo da! je těm z vás, kteří neutekli při slovech Japonské anime a Naruto dost možná známá, nebo alespoň povědomá. Jedná se totiž o větu, kterou říká právě Naruto a Konoha ji překládá jako: To je moje Cesta ninji. (Samozřejmě ji znáte jen v případě, že Naruta sledujete v původním znění) kdo nevěří, tak si může pustit například díl 25 původní série, kde zhruba v polovině zazní z Narutových úst spolu s tím, jak nebere zpět svá slova.

Na otázku, proč přesně jsem si vybrala tuto frázi, by se jednoduše dalo odpovědět, že samotný způsob Narutova života a právě jeho nikdy nebrat zpět svá slova a nikdy se nevzdávat je pro mě samo o sobě inspirací do života. Taky nechci nic vzdát a zvlášť pokud v tom vidím nějaký smysl. Stejně to pak bude i s tímto blogem, který nemám v úmyslu vzdát, i kdyby ho měl číst jen jeden člověk. Jednoduše jsem mu tou větou chtěla poděkovat a vzdát hold stejně jako člověku, který tuto postavu vymyslel.

Arigato Kishimoto-sama.


Nakonec snad jen malé prohlášení o tom, že nevlastním žádnou z postav, kromě těch mnou vytvořených, ani dalších věcí vycházejících z jednotlivých anime. Vše totiž patří jejich autorům a já si na to nevyhrazuju žádné právo. Nic zde není vytvořeno za účelem získání hmotné odměny. Veškerá má tvorba ovšem patří pouze mně a její případné kopírování bez mého svolení by se mi dost nelíbilo, tak se koukejte zeptat. ;)


Tak myslím, že to už by na úvod stačilo, takže pěknou zábavu a doufám, že se sem budete rádi vracet.


Vaše IceSun685
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama