Srpen 2014

Otravná ženská 05

6. srpna 2014 v 14:37 | IceSun685 |  Otravná ženská
Shikamaru si dál lámal hlavu nad otázkou, jak má vlastně Temari zabavit, když si tu samou chvíli vybral jeho otec k otevření dveří a vejití dovnitř s velkým množstvím tašek, které byli nepochybně naplněny jídlem všeho druhu. Asi ho ani netrápilo, že ho nebudou mít kam dát, protože už včera toho nakoupil až příliš.
Horší ale bylo, že mu tašky navíc nepochybně brzy spadnou, už jen podle jeho křečovitého výrazu.
Ale byla to i tak Shikamarova máma, kdo ho vytrhl z rozjímání: "Běž se zeptat Temari, co chce k snídani, abych nepřipravila něco, co nemá ráda."
Mladík se tedy rezignovaně vydal po schodech nahoru, aniž by věnoval pozornost zvuku padajících věcí, který slyšel od dveří. Stejně tak se ani nepozastavil nad následujícím káráním, které slyšel pronášet matčiným hlasem.
V další minutě ovšem schody zase rychle seběhl, až bylo s podivem, že z nich nespadl, a začal vyvádět: "Je pryč, ona je pryč, sakra co, co mám dělat?!"
Jelikož tuto jednoduchou a ne příliš souvislou větu řekl příliš rychle, ani jeden z rodičů nějak nepobral obsah sdělení, ale bylo už pozdě, jelikož vyběhl na ulici a ani za sebou nezavřel dveře. Oba dva se na sebe chvíli dívali, a protože už neměli šanci syna najít tak alespoň zavřeli dveře a dali se do sbírání rozsypaných potravin. Zvláště pak potraviny z tašky, do které se jejich synovi cestou ke dveřím podařilo ještě kopnout, byly opravdu všude.

Otravná ženská 04

5. srpna 2014 v 10:32 | IceSun685 |  Otravná ženská
Temari už několik minut otráveně seděla na židli a sledovala Tsunade, jak se marně snaží udělat na zcela zaplněném stole alespoň kousek místa. Nakonec to vzdala a papíry přistály na podle Temařina odhadu nejspíš nejmenším stohu dokumentů.
Temari tak přemýšlela, jak dlouho bude vlastně trvat, než se jí vrátí, když se dveře prudce rozletěly dokořán a průvan způsobil naprostou katastrofu v hromadách papírů, takže Temařino polekané škubnutí, které přišlo jen o vteřinku dřív, se zdálo naprosto nepodstatné. Její zděšený pohled v tu chvíli naprosto přesně vyjadřoval, co se jí honilo hlavou: 'Už nikdy neuvidím Sunu!'
Blondýnka se v zápětí otočila s úmyslem důvodu této katastrofy několik vrazit. Její vějíř se ovšem těsně před jeho obličejem zastavil a ona se zdála být čím dál zmatenější.
"Co ty tu děláš?!" vyštěkla podrážděně.
"No em… já no." koktal Shikamaru, ale v zápětí si odkašlal a začal znovu o poznání klidněji a rozvážněji: "Hokage mě pověřila, abych se postaral o vyslance ze Suny."
Temari nejprve zbledla, pak zrudla a nakonec se musela posadit, jinak by na zemi neležely pouze papíry.

Otravná ženská 03

4. srpna 2014 v 12:00 | IceSun685 |  Otravná ženská
Na budíku bylo přesně dvacet jedna minut po čtvrté, když začal drnčet a Temari kvůli němu vyskočila z postele rovnou na nohy. Potřebovala ale chvilku, aby se vzpamatovala, než ho konečně umlčela a pustila křečovitě sevřený kunai.
Venku byla stále tma a tak rozsvítila lampu u postele, na kterou si unaveně sedla. Sama sebe na okamžik proklela, že se rozhodla vstávat ještě před rozbřeskem, ale poušť je přes den horká a tak chtěla dívka vycházet s prvními slunečními paprsky.
Asi pět minut se ještě probírala, než se donutila zvednout a jít do koupelny.
Po ranní hygieně tak zbývalo se už jen nasnídat, pořádně obléct a vyrazit.

Otravná ženská 02

3. srpna 2014 v 10:23 | IceSun685 |  Otravná ženská
Po návratu domů Temari padla na postel a dala se do čtení, mise ji sice rozčilovala, ale měla v plánu se k ní postavit stejně jako k těm ostatním, tedy zodpovědně. Po hodině a půl čtení toho asi nejméně zajímavého textu v životě, se přinutila zvednout z postele a rozhlédnout po pokoji. Mimo jiné by se totiž měla připravit na cestu, i když času bylo ještě spousta.
'Tak co budu potřebovat?' pomyslela si znuděně a pohledem přejížděla uklizenou ložnici.
Tahle otázka moc práce ovšem nedala, odpověď na ni byla snadná a hlavně už mnohokrát natrénovaná: oblečení, hygienu, nepostradatelný vějíř a knížku na dlouhé večery o první válce ninjů, která ji vždy zodpovědně uspí. Snad by se jí mohlo jednou podařit ji i dočíst, ale zatím to tak nevypadalo.
Během hodiny tak byla bez potíží zabalená a jediný její problém tak zůstávalo několik věcí, které už měla naplánované, než jí Gaara zkaziltento i několik dalších dní.
'Začneme s Kankurem.' rozhodla se nakonec v duchu. Svého bratra nakonec znala dobře, tak by neměl být problém najít ho.

Otravná ženská 01

2. srpna 2014 v 9:27 | IceSun685 |  Otravná ženská
Nad vesnicí ukrytou mezi písečnými dunami, kde ji dokázali najít jen ti, kteří cestu do ní už znali, svítilo slunce a rozehřívalo tak písek zchlazený nocí, aby opět pálil na dotek.
Bylo ráno, přesněji dvacet tři minut po šesté, když na dveře domu někdo zabouchal. Po chvíli tak neochotně otevřela mladá žena. Kdokoliv jiný by byl nejspíš naštvaný, že ho ten dotyčný budí tak brzo ráno, ale ona ne. Byla oblečená a upravená, jen ještě stále trochu ospalá.
Blondýnčiny oči padly na ninju za dveřmi. Žena okamžitě poznala, že se jedná o chuunina a ke všemu o pěkně udýchaného chuunina. To mohlo znamenat jen jedinou věc a to, že má pro ni velmi důležitou zprávu. Počkala tedy, až popadne dech, a potom se zeptala: "Tak o co jde?"
"Kazekage-sama si přeje s vámi mluvit, Temari-san." řekl důležitým hlasem, ale dívka měla neblahý pocit, že jen vzal svou povinnost vyřítit vzkaz příliš vážně a nejspíš o nic moc důležitého nepůjde, tak jako obvykle.
Její tvář tak zůstávala klidná, když položila druhou otázku: "Stalo se snad něco ve vesnici? Nebo je jiný důvod, proč to tak spěchá?"
"Nevím, madam, mám vám jen vyřídit vzkaz." odpověděl stručně a Temari si povzdechla. Tak z něj nakonec nic nedostane.
"Dobrá, můžeš jít." odvětila nakonec a ninja pouze přikývl, než zmizel v obláčku dýmu. Tohle vlastně nesnášela. Bylo to tak otravné, ale na geniny to dělalo dojem, což byl nejspíš důvod, proč to chuunini tak rádi napodobovali.

Dopis, který nebyl nikdy odeslán

1. srpna 2014 v 18:41 | IceSun685
Milá Karo,

měla bys vědět jednu věc, kdysi jsem se do tebe zamiloval. Bohužel jsem také nikdy nenašel odvahu, abych ti toto tajemství svěřil. A po nutnosti opustit vesnici už to ani nebylo možné, tedy alespoň jsem si to do této chvíle myslel.
Včera jsem si ovšem vzpomněl, že jsou i jiné způsoby jak vyjádřit to, co cítím, a jeden z nich jsem zvolil. Přesněji řečeno jsem vzal list papíru, tužku a své dlouho ukrývané city, vlastně jsem je nevzal, protože to nejde, ale víš jak to myslím ne? Každopádně jsem začal psát. Vzniklo tohle, sama posoudíš, jestli to za něco stojí, či nikoliv. Ale jelikož na tyto věci moc nejsem, tak se alespoň nesměj.

Ankety

1. srpna 2014 v 12:35 | IceSun685
No tak zde se budou objevovat výsledky už proběhlých anket, aby jste se na ně mohli podívat i vy a ne jen já. Taky to znamená, že se k nim budete moct vyjádřit ať už zpětně, nebo k té právě běžící a okomentovat výsledky.
Aktuální anketa pak bude vždy v menu, hezké hlasování.

Jakou povídku chcete napsanou jako první?

1. srpna 2014 v 12:32 | IceSun685 |  Ankety
Tak mám tu pro vás výsledky první ankety a všem vám, kteří jste hlasovali, bych chtěla poděkovat.

Mezi možnostmi byly povídky: Letní večer, Písečná bouře, Láska bez citu, Pod maskou, Překvapení, Jméno Uchiha a Zlé dvojče.

Na prvním místě skončilo Překvapení se třemi hlasy.
O druhé místo se dělí Letní večer a Písečná bouře se dvěma hlasy.
Na třetím místě se pak umístilo s jedním hlasem Zlé dvojče.

Můžete se tedy brzy těšit na první díl Překvapení.

Gaara

1. srpna 2014 v 12:00 | IceSun685
Je to vlastně víc náčrt než opravdový obrázek. Navíc je podle předlohy, což už poslední dobou moc nedělám, ale to jste si nejspíš všimli, protože je to dost známý obrázek. Mně se ale hrozně líbil a tak jsem neodolala si ho v dlouhé chvíli načmárat. ;)

Obrázky

1. srpna 2014 v 11:56 | IceSun685
Kreslím sice ráda, ale poslední dobou spíš píšu, takže asi bohužel. I tak se ale najde několik obrázků.


Pak tedy ještě několik obrázků, které jsem dala Pariah (většinou k jejím povídkám), ale na toho Peina se vůbec nedívejte, je to tak pět let starý obrázek a vypadá strašně. :D

Obrázky tady

Nakonec pak obrázky, které jsem si namalovala k vlastním povídkám. :)