Naruto povídky

1. srpna 2014 v 9:37 | IceSun685
Zdravím vás, na následujícím seznamu najdete povídky seřazené podle ústředních postav. V první části najdete povídky věnované generaci Naruta. Nejprve jsou zde povídky z Listové a následně povídky Narutových vrstevníků z jiných vesnic. V druhé části pak najdete povídky věnované starším generacím jako je Kakashi, Akatsuki nebo dokonce povídky z časů založení vesnice.

První část

Otravná ženská

Stav: Dokončeno
Popis:
Každý starší sourozenec si tím prošel. Musel hlídat a bavit toho mladšího, aniž by o to stál. Co když to ale není mladší sourozenec, kterého můžete zavřít do pokoje, ale velvyslanec sousední země a vaše hlídání je úkol hodnocený Hokage? Pak už nezbývá nic jiného, než se do toho pustit zodpovědně a překonat i překážky jako je vlastní lenost.
Obrázek

Vlčí tesák

Stav: Pozastaveno
Popis:
Když vám život vezme i to poslední, co vás drží na místě, tak je čas jít za svými sny. Někdy to ale není jen tak a splnit si je dá spoustu práce. O to víc, když je váš sen stát se shinobim. Cesta k němu totiž trvá dlouho i dětem ne už tak téměř dospělé dívce. Noriko se tak bude muset poprat sama se sebou a najít si své místo ve vesnici, kde nikoho nezná.

Letní večer

Stav: Pozastaveno
Popis:
V životě jsou chvíle, kdy už toho máte jednoduše dost a přesně tak se cítí i jedna kunoichi. Na řadě je tedy radikální řešení a pro její tým to znamená se s ní rozloučit. Dá se ovšem podobné pouto jednoduše přetrhnout, nebo se jejich cesty nevyhnutelně musí zase vrátit k sobě? O tom se bude moct přesvědčit Tenten.

Jméno Uchiha

Stav: Připravuje se
Popis:
Kekkei genkai je zvláštní věc, která dává víc odpovědnosti než výhod. Ani si to neuvědomíte, dokud nezůstanete s tou odpovědností sami. Být posledním ze svého klanu není nikdy lehké, ale nejprve musíte přestat dělat hlouposti a chyby, abyste si to vůbec mohli uvědomit. Přesně v takové situaci se objevuje poslední z Uchihů, který by si měl ujasnit, co vlastně od života chce a dát mu byť minimální smysl.
Obrázek

Z povzdálí

Stav: Připravuje se
Popis:
Pokud vás vychovají, abyste neměli city, tak ani sami nemůžete pochopit ty, kteří je mají. Nezbývá vám tak moc možností. Můžete se ale pokusit těm ostatním přece jenom porozumět a možná se od nich něco naučit, zvlášť když jsou to vaši přátelé. To ovšem vyžaduje spoustu času, nebo pečlivé pozorování, které se nejlépe dělá z povzdálí.
Obrázek

Písečná bouře

Stav: Připravuje se
Popis:
Vztahy mezi vesnicemi a vzájemná důvěra byla vždy kamenem úrazu světa ninjů. Snad někteří z nich, jako je Tsuchikage, si uvědomují, že staré spory nejsou nic jiného, než hloupé zbytečnosti. Získat onu důvěru ovšem vyžaduje čas a jisté kroky. Tohle přesně je pak úkol pro velvyslance, od toho je nakonec to samo slovo. Je ovšem dobrý nápad se o to snažit právě teď, nebo je to jen hloupý pokus starce napravit své chyby? Pokusit se o to bude muset mladá kunoichi Kamenné. Na to, aby si našla své místo a získala důvěru v Písečné, má ovšem jen omezený čas.
Obrázek

Na ostří meče

Stav: Připravuje se
Popis:
Někdy je náš život opravdu nepředvídatelný a jde si svou vlastní cestou, aniž bychom měli čas s ním něco udělat. Pak se ale zničehonic zastaví a my se můžeme rozhlédnout kolem sebe a možná v tu chvíli zjistíme, že se nám nelíbí cesta, na kterou jsme dorazili. Zatímco tam tak stojíme, máme ovšem čas najít nějakou křižovatku a vydat se na cestu za splněním cílů, které se předtím nezdály možné. Nejspíš nám nebude vadit, že vše necháme za sebou a na předchozí kapitoly života zapomeneme stejně snadno, jako když zavřeme dopsanou knihu. Náš život je pak první strana nové knihy a náš cíl je jasný, tak jako v případě jednoho Nukenina, který chce shromáždit sedm mečů. Může se mu to ale podařit?
Obrázek


Druhá část

Láska bez citu

Stav: Připravuje se
Popis:
Když už si myslíme, že jsme poznali všechny skupiny různých lidí, tak nám osud do cesty přivede další, kterou nejsme schopni pochopit o nic líp, než ty předchozí. Přesně takovou skupinou jsou ANBU. Už oni sami jsou dost velkým problémem, ale co když jsou z Rootu? Dá se s takovými ninji vůbec mluvit, nebo neexistuje možnost, aby žili normální život vedle ostatních?
Obrázek

Pod maskou

Stav: Dokončeno
Popis:
Naše paměť je to nejdůležitější, co máme. Je všechno, co umíme, co jsme i jak se chováme. Bez vzpomínek jsme jiní lidé a musíme začít znovu. Přesně o to se bude muset pokusit bezejmenná žena, kterou najde Kakashi v řece. Kdokoliv bez minulosti ovšem potřebuje pomocnou ruku a s dobrou vůlí jí ji poskytuje zachránce. Jestli je to však dobrý nápad, který se neotočí proti němu, se však teprve ukáže, protože nic není stálé a to ani amnézie.

Vzpomínky z dávných dob

Stav: Připravuje se
Popis:
Každý zná to šťastné shledání, když narazíte na osobu, kterou jste už dávno neviděli a navíc na místě, kde byste ji ani ve snu nehledali. Dopadne podobné shledání ale vždycky dobře? Zvlášť pokud se jedná o dávnou lásku? Možná se ale jen ztratíte ve vzpomínkách na časy dávno minulé a k přítomnosti se vůbec nedostanete. Možná pak podobné setkání dopadne dobře. To člověk nikdy neví, vyzkoušet si to ale bude moct bývalý ANBU Listové jménem Kakashi.
Obrázek

Nebylo nám přáno

Stav: Dokončeno
Popis:
Všichni už víme, jak to bylo s Minatem a Kushinou, ale jaké by to bylo, kdyby jim osud napsal jiný příběh? Přenáší jejich láska i hory jak se říká, nebo bez vhodných podmínek a bez Kyuubiho nemá vůbec šanci vzniknout?
Přesvědčit se o tom budou muset hlavní hrdinové a zjistit jestli jim osud dopřeje štěstí nebo jen klacky pod nohy.
Obrázek

Překvapení

Stav: Dokončeno
Popis:
Pokud vás doma už nic nedrží a ani tomu místu tak říkat nedokážete, tak je zřejmě načase jít dál a chopit se šance na jiný život. Občas se ovšem naskytnou šance, které by bylo lepší odmítnout a mezi jednu takovou patří i muži v černých pláštích s rudými mraky. Nápad už ale nelze vzít zpět a tak nezbývá, než se přizpůsobit, zatímco se situace mění a muži v černém nejsou jediný, kdo mají připravená překvapení pro novou členku.

Zlé dvojče

Stav: Připravuje se
Popis:
Snad každého druhého napadne, že by bylo skvělé mít dvojče. Byl by to náš nejlepší kamarád, který by měl rád tytéž věci a vždy by chápavě poslouchal naše problémy. Dvojče by bylo někým, kdo by nás nikdy neopustil a vždy byl pro nás oporou.
Nic ovšem není ideální a ani dvojče takové být nemusí. Pokud se totiž rozhodne, že místo věčné pomoci se otočí proti vám ať už z jakéhokoliv důvodu, tak už to stojí za to. Své o tom zjistí i sestry z klanu Uzumaki v dobách Prvního Hokageho, které by jistě raději byly jedináčky.
Obrázek

Cesty minulosti

Popis:
Cyklus příběhů věnovaný období před zrodem Konohy a krátce po něm. Povídky sledují osudy Hashirami, Tobirami a Madary v několika povídkách, popisujících minulost, která se vydala jinou cestou, než jak ji známe my.
Upozornění: Povídky na sebe úzce navazují.
Článek shrnující děj jednotlivých částí pro osvěžení před čtením navazující povídky: Cesty minulosti shrnutí
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Pariah Pariah | Web | 20. května 2015 v 17:21 | Reagovat

Už aby zase nějaké přibyla :)

2 IceSun685 IceSun685 | 22. května 2015 v 9:58 | Reagovat

[1]: Neblázni už teď jich mám rozepsaných až moc. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama