Bleach povídky

29. října 2014 v 17:36 | IceSun685

Cesta bez návratu

Stav: Pozastaveno
Popis:
Každý jednou umře. Jedno z mála tvrzení, které není možné popřít. Nikdo z nás ale neví, kdy to bude, a především, kam odejdeme. Karin je ovšem jednou z mála, kteří mají výhodu v tom druhém. Ona totiž ví, kam její duše odešla. Otázkou ovšem zůstává, jestli jí to nějak pomůže v další fázi její existence, protože stav, ve kterém se nachází, nepovažuje za život.
Obrázek

Závazek ke klanu

Stav: Pozastaveno
Popis:
Každý z nás má nějaké povinnosti, některé si určíme sami, jiné jsou nám uloženy někým jiným a s některými se už rodíme. Právě takovým povinnostem se nedá utéct a nakonec vás doženou, ať už jsme je pohřbili jakkoliv hluboko. A právě taková povinnost se po letech připomněla vůdci klanu Kuchiki. Povinnost v podobě pokračování rodu. Jak má ale zajistit budoucnost svého klanu a zároveň nezradit památku své mrtvé ženy?
Obrázek

Druhá šance

Stav: Připravuje se
Popis:
Život někdy nejde tak, jak si přejeme, a po smrti to nemusí být o nic lepší. Například pokud se z vás stane Hollow tak nemáte moc možností. Můžete buď zemřít, nebo se dál vyvíjet. Pokud máte štěstí, tak se z vás dokonce může stát Arrancar, je to ale skutečně vrchol všeho? Možná že existuje alespoň malá šance, jak se posunout ještě dál a možná získat existenci, která nebude založena za zabíjení ostatních. Možná si jeden panter zaslouží druhou šanci, pokud se na svět dokáže podívat nevinnýma očima nevítané společnice.
Obrázek

Uvnitř mrtvá

Stav: Připravuje se
Popis:
Pokud přežijete smrt milované osoby, tak možná přece jen zemřete. Můžete pořád dýchat, ale vaše srdce je i tak mrtvé. Najít úlevu je pak téměř nemožné. Můžete zkusit jít dál, i když je to obtížné. Nakonec zapomenout na lásku není jen tak. I přes pomoc přátel si tím ale stejně musíte nakonec projít osamoceni, stejně jako Matsumoto Rangiku, která se musí vrátit na místo, kde poprvé potkala Ichimaru Gina, aby našla klid ve svém srdci a dokázala se rozloučit.
Obrázek
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama