Překvapení 03

7. listopadu 2014 v 10:40 | IceSun685 |  Překvapení
Zrzavý muž přišel ještě o kousek blíž a lehce se pousmál. Zřejmě se mu její chování líbilo.
'Šéf.' projelo jí hlavou dřív, než se představil: "Můžeš mi říkat Pein, jsem vůdce Akatsuki."
"Miroko, ale to už asi víte." řekla klidným hlasem a prohlédla si ostatní přítomné. Nebylo těžké poznat Kisameho, ale ostatní tváře jí toho moc neříkaly a zvlášť ne muž, který si ji jako jediný nechal úplně zakrytou. Jeho oranžová maska ale nebyla ničím zajímavá a tak si raději důkladně prohlédla ostatní. Jediné, na co ovšem přišla, bylo, že další dva jsou taky otravní tajnůstkáři s maskami zakrývajícími jen spodek tváře.
"Možná by jste se mi taky mohli představit." řekla na pohled klidně, ale uvnitř cítila nervozitu i vztek zároveň.
"Hoshigaki Kisame." zabručel jediný, u kterého to nepotřebovala.
"Hidan." přidal se k němu chlapík s velkou kosou a prohlížel si ji s pohledem, který naznačoval myšlenky, které by ve svém vlastním zájmu raději neměl nikdy vyslovit.

Nikdo další nic neříkal a tak se slova ujal blonďatý ninja: "Ten vedle Hidana je Kakuzu. Bývalá jediná žena v Akatsuki se jmenuje Konan. Ta rostlina je Zetsu. Ten v masce je Tobi a není to vlastně člen…" říkal, zatímco přešel až k ní. "Ten shrbený je Sasori a já jsme Deidara." dokončil svou řeč a podal jí ruku.
Miroko ji s úsměvem přijala vděčná za aspoň jednoho trochu snesitelného člena, čehož musela v zápětí litovat, protože ji něco olízlo.
Dívka polkla nadávku a ostře se podívala na jeho vysmátou tvář. Když nic neříkala, vyplázla na ni jeho druhá ruka jazyk.
"Aha." řekla tiše sama pro sebe a pustila jeho ruku. Když ale kolem něj procházela, silně mu dupla na nohu. S ní si nikdo hrát nebude a blonďáčkovi to právě došlo.
Jakmile stála před Peinem, zeptala se: "Tak co bude teď?"
Ten se krátce podíval na Deidaru, který si třel nohu, a potom řekl: "Itachi ti ukáže pokoj a ráno si promluvíme."
Miroko jen krátce přikývla a následovala Itachiho, který jí pokynul rukou.

"Přivítání jsi zvládla dobře." konstatoval Uchiha uznale, když byli sami před jejím pokojem.
"Teď bych ti asi měla poděkovat co?" zeptala se provokativně.
"Možná." odpověděl jaksi opatrně. Čekal podraz a ona se mu nedivila.
"Škoda, že se mi nechce." prohlásila s pokrčením ramen a provokativním úsměvem.
Itachi se tím ale nenechal vyvést z míry, když říkal: "Většina lidí by tě asi nejraději roztrhla jako hada, ale myslím, že tady se ti povede dobře."
Miroko se na něj lehce usmála a potom řekla: "Nesmím si nechat nic líbit, předpokládám."
"V organizaci plné kriminálníků, kteří vidí ženu tak akurát z dálky, máš jen dvě možnosti…" odpověděl trochu váhavě.
"A ty jsou?" zeptala se bez známek strachu nebo podezření.
"Být tak nesnesitelná, jak jsi, nebo sebou nechat manipulovat. Snad nemusím říkat, co by někteří z nich mohli po tobě chtít." odpověděl s provokativním úšklebkem.
"A co Konan?" zeptala se klidným hlasem. Jeho tvrzení ji nevyvedlo z míry, něco takového čekala ještě dřív, než se s nimi poprvé spojila.
"Ta patří Peinovi a nikdo se neodváží říct ani nevinou narážku. Ale ty nepatříš nikomu, koho by se měli bát." řekl bez okolků.
Miroko si krátce vzpomněla na Hidanův pohled a sebejistě prohlásila: "Nebýt té poznámky o dálce, brala bych to jako kompliment."
"Klidně můžeš, protože za hřích určitě stojíš." řekl jaksi neurčitě.
"Znamená to, že bys měl zájem?" zašeptala s lehkým pousmáním a opřela se o dveře v jakémsi svůdném gestu.
"Tohle je nabídka?" zeptal se, aniž by dal najevo svůj osobní postoj a znovu si ji prohlédl. Světle hnědé oči, dlouhé spíše tmavě hnědé vlasy, i když záleželo i na světle, které se normálně lehce vlnily a perfektní postava, kterou mokré nalepené oblečení odhalovalo víc, než bylo vhodné, byly dostatečným lákadlem pro většinu mužů.
Její svůdný úsměv ovšem nahradil škodolibý, když říkala: "Jen jestli se chceš svíjet na zemi a držet se za určitou část těla."
"Minu se, ale díky za nabídku." řekl Itachi s lhostejností, která se mu tak úplně nepovedla.
"Tak to dobrou noc." prohlásila spokojeně a zmizela za dveřmi.
"M*ch*." zašeptal si sám pro sebe Uchiha a opustil chodbu.

Pokud si Itachi myslel, že půjde jen tak spát, tak se šeredně mýlil. Nezabralo jí ani dvě minuty hodit svůj mokrý batoh vedle postele a najít v něm tu nejsušší část oblečení, do kterého rychle vklouzla hned po vyždímání vlasů.
Neslyšně otevřela dveře a rychlými kroky zamířila k pokoji, ve kterém se poprvé potkala s členy Akatsuki.
Našla je tam přesně, jak očekávala. Čekali na Itachiho, aby jim o ní něco řekl.
"Tak povídej." vyzval ho Kisame, ještě než si sedl.
"Nemám moc co říct snad jen, že s ní nebude legrace." odpověděl zamyšleně.
"V posteli nebo se s ní nedá vyjít?" zeptal se Hidan pobaveně.
"Netuším jaká je v posteli a nikomu z vás nedoporučuju to zkoušet zjišťovat, myslím, že by to celkem bolelo." odpověděl na první otázku.
"Je mi jedno, jaká je v posteli, nebo jestli tam s někým z vás vleze…" začal svoji řeč netrpělivý Sasori. "…chci jen vědět, jestli ji budu mít denně chuť otrávit nebo ne."
"Myslím, že na tom moc nezáleží, jelikož je to specialista na jedy." poznamenal Kakuzu lhostejně. "Pokud ji ale zabiješ, tak bych rád věděl, jestli je na její hlavu vypsaná nějaká odměna."
Tohle zřejmě zaujalo všechny z Akatsuki vyjma Peina a Konan, kteří odešli už předtím. Všichni se otočili na Itachiho a kromě Sasoriho trpělivě čekali.
"Tak už to vyklop!" přikázal rozzlobený loutkář.
"Pokud vím, tak žádná odměna není." vyhověl mu Itachi.
"Škoda." prohlásil Kakuzu, a jako by to pro něj právě přestalo být zajímavé, odešel zbývajícím východem ven, takže se Miroko nemusela přesouvat.
"Tak bude snesitelná nebo ne?" připomněl jim původní otázku Deidara.
"To, příteli, ukáže až čas." odpověděl Itachi melancholicky. Oni nebyli přátelé. Nikdo v Akatsuki se nepřátelil. Pouze Itachi vycházel s Kisame a Konan a Pein spolu spali, všichni ostatní se prostě nemohli vystát.
"Ale na Tobiho bude hodná že? Protože Tobi je hodný kluk." připomněl se jim muž s oranžovou maskou, ale vyjma Zetsua, který o tom začal se svou druhou půlkou diskutovat, mu nikdo nevěnoval sebemenší pozornost.No, tak Miroko už ví, koho bude nesnášet a jeden z nich na tom bude podobně, ale to až příště. ;)

Předchozí díl---------------------------------------------------------------------Další díl
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama