Upozornění k vydávání!

6. února 2015 v 11:52 | IceSun685 |  Upozornění
Je to docela důležité, tak si to prosím přečtěte až do konce, i když vás možná začátek odradí.

V sobotu jsem vám dala vědět, kdy vyjdou povídky. Bylo to v rámci omluvy, že jsem tu nebyla, ale taky jsem si tím chtěla nenápadně spočítat, kolik lidí sem chodí, pokud to tedy počítá správně. Smějící se
Abych se tím tedy nebavila jen já, tak to bylo 79 návštěvníků. Zajímavější číslo je však nula, to je totiž počet vašich komentářů i ohodnocení povídek. (Ne že by mě to nějak překvapilo, protože jsem to čekala.)
Teď tedy k tomu upozornění. Pokud mi vy některým z těchto dvou způsobů nedáte vědět, která povídka vás baví, tak já skutečně netuším, co mám vlastně vydávat, takže budu i nadále vydávat tak, jak mi to bude vyhovovat. Nazvěme to tedy cestou nejmenšího odporu, což v tomhle případě znamená vydávat tu, u které mám největší počet připravených dílů. V tomto případě je to tedy Překvapení. Pokud je tedy tohle povídka, která vás baví nejvíc, tak máte kliku. Mrkající Ale pro ty, kteří by si rádi přečetli dejme tomu Otravnou ženskou, Vlčí tesák nebo třeba Cestu bez návratu, mám špatnou zprávu. Pokud mi totiž nedáte vědět, že o tuhle povídku máte zájem, tak vám nezbude nic jiného, než čekat, jestli se mi bude chtít napsat jí nový díl nebo ne a pokud bude, tak počítejte tak maximálně jeden díl za měsíc.
Říká se "chytrému napověz a hloupého kopni." Kopat vás nechci a ani to fyzicky není možné, ale právě jsem vám napověděla, tak si to vezměte k srdci, až vaše oblíbená povídky prakticky nebude vycházet.

Děkuju všem, kteří si to přečetli až do konce, zatím se mějte a brzy čekejte nový díl Překvapení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama