Březen 2015

Vlčí tesák 08

28. března 2015 v 11:43 | IceSun685 |  Vlčí tesák
Na cvičišti mě přivítala samotná Tsunade, ale i když byla přítomná ona i Shizune, tak se zdálo, že jediný, kdo se bude nějak zapojovat do samotné zkoušky, bude muž stojící uprostřed cvičiště, který se na mě díval. Jeho pohled nenaznačoval, že bych v něm vzbudila nějak příliš velký zájem, protože působil spíš znuděně, a když jsem k němu šla blíž, tak dokonce zívnul.

Nebylo nám přáno 18

26. března 2015 v 20:07 | IceSun685 |  Nebylo nám přáno
Když se ozvalo zaklepání na dveře, Minato nechal skříň skříní a šel otevřít.
"Ahoj, Minato." pozdravil ho Hikari, který byl asi jeden z posledních lidí, které tam právě teď mladík čekal.
"Ahoj." odpověděl Minato s úsměvem a gestem ruky ho pozval dál. Nezáleželo, jestli ho Minato čekal nebo ne. Popád ho považoval v podstatě za přítele, takže si na něj chvíli najde.

Závazek ke klanu 01

24. března 2015 v 16:45 | IceSun685 |  Závazek ke klanu
Stál před nimi jako zločinec před soudci. Jejich přísné pohledy, posunky, či šeptání těchto podivných soudců ovšem muže očividně vůbec nezajímalo. Jak jinak by se dal vysvětlit jeho netečný výraz a stejně znuděný pohled tmavých očí. Nikdo z nich se nad tím ale nepozastavil. Oni sami tak často působili. Jednoduše jako někdo, kdo je jen prázdnou skořápkou bez emocí, či dokonce smyslu života. Byly to výrazy a pohledy, které bylo třeba dlouho cvičit, aby je člověk dotáhl do dokonalosti, v jaké je právě teď předváděl muž stojící před nimi s lehce sklopenou hlavou na znamení pokory, kterou vyjadřoval, aniž by ji skutečně cítil.

Západ slunce

24. března 2015 v 15:59 | IceSun685 |  Obrázky k povídkám
Za chvíli vyjde nová povídka, tentokrát tedy na Bleach, tak ještě aby tu bylo něco i od Naruta, tak pro vás mám nový obrázek, tentokrát k nedávno vydané povídce Letní večer, ať se líbí. Usmívající se

Vlčí tesák 07

22. března 2015 v 9:20 | IceSun685 |  Vlčí tesák
Když jsme po snídani opouštěli společně kuchyni, ani jeden z nás se nechtěl bavit s tím druhým. Podobné trucování ale nebylo možné, jelikož jsme spolu z nařízení Hokage museli spolupracovat.
Naštěstí to ale byl Kiba, kdo promluvil jako první, takže jsem se nemusela vracet k té ráně: "Hokage mi poslala rozhodnutí o tvé zkoušce, takže mám odedneška přesně dvacet pět dní, abych tě na ni připravil."
Sice se to blížilo číslu, které jsem tak nějak očekávala, ale stejně mě ta blízkost zkoušky děsila. Kiba ani já sama jsme neoplývali příliš velkým optimismem ohledně mých schopností.
"Neřekl bych, že to můžeš zvládnout sama, takže vsadíme na dva na jednoho společně s Yasuo." pokračoval Kiba a očekával moji reakci.

Nebylo nám přáno 17

12. března 2015 v 14:15 | IceSun685 |  Nebylo nám přáno
Když se Inoichi vrátil ke stolu, přitáhla si ho dívka za límec k sobě a zasyčela na něj: "Co to s*kr* vyvádíš, vždyť Minata nesnášíš!"
"Jo, ale ty ne." řekl a spiklenecky na ni mrkl.
"Co to znamená?" procedila Kushina skrz zuby a koutkem oka pozorovala jeho záda, když mluvil se servírkou.
"Jak ty nám, tak mi tobě. Líbí se ti ne?" nadhodil Inoichi s nevinným úsměvem a pohodlně se opřel.
"No, jo." zabručela dívka neochotně.
"Tak ho máš tady. Tys nám zase předhodila Yoshino, tak jsme si kvit." trval na svém shinobi a pobaveně sledoval její napjatý výraz.
"Neřekla bych předhodila." zašeptala nespokojeně, ale nemohla už pokračovat, protože k nim přišel Minato s košíčkem a horkou čokoládou.

Nebylo nám přáno 16

5. března 2015 v 14:37 | IceSun685 |  Nebylo nám přáno
Z rozjímání Kushinu vytrhl Hikariho otrávený hlas: "Máš tu ty kluky, už zase!"
Dívka se jen ušklíbla a vyrazila ke dveřím. Jeho popuzený hlas ji bavil.
"Ahoj." pozdravila je, když přišla až k nim, a nechala na nich, aby nějak začali.
"Říkala jsi, že se máme stavit, tak jsme tady." odpověděl Shikaku s lehkým úsměvem.
"Takže, jdeme ven?" zeptala se trochu váhavě a prohlížela si jejich mnohem veselejší tváře.
"Jestli chceš." odpověděl Inoichi a nabídl jí rámě. Kushina jen zakroutila hlavou a vyrazila ven. Do tohohle se už pouštět nehodlala a to ani s jedním z nich.

Vlčí tesák 06

2. března 2015 v 19:23 | IceSun685 |  Vlčí tesák
Když jsem se probudila, tak byla ještě noc. Nepotřebovala jsem ani celou noc, aby moje tělo řvalo bolestí. Měla jsem nejspíš několik nových modřin, ale to nebyla vlastně na ta nejhorší část. Nejspíš to byla moje hlava. Původně jsem si myslela, že to zvládnu líp, ale včera odpoledne jsme selhala takovým způsobem, že jsem se za sebe mohla jen stydět. Už jen úvod byl katastrofální a já bych na něj moc ráda zapomněla, kdyby to bylo možné.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------