Červen 2015

Překvapení 24

29. června 2015 v 9:30 | IceSun685 |  Překvapení
Miroko v pokoji skutečně vydržela až do večeře, aniž by otevřela dveře nebo promluvila.
Když však Itachi zaklepal na dveře se slovy: "Přinesl jsem ti jídlo." otevřela je. Nedalo se říct, jestli to byl jeho přívětivý tón nebo kručící žaludek, ale když ho pouštěla dovnitř, na její tváři se mihl vděčný úsměv. Z nějakého důvodu to Itachiho potěšilo víc než cokoliv předtím, ale nakonec se udržel, aby nedal nic najevo.
"Díky, Itachi, jsi moc hodný." řekla dívka přívětivě a zavřela za ním dveře. Dala mu tím jasně najevo, že může zůstat a mladík neprotestoval, jen jí podal s úsměvem talíř.

Nebylo nám přáno 25

24. června 2015 v 12:07 | IceSun685 |  Nebylo nám přáno
"Kam to jdeme?" zeptala se Kushina zmateně, když Minato i s ní zabočil jiným směrem.
"Ty už se chceš loučit?" odpověděl jí otázkou se širokým úsměvem, který byl pro něj tak typický.
"Neslíbil jsi mému otci náhodou, že mě vrátíš?"
"To by mohl být problém, ale chci jim dát šanci se vybalit." odpověděl a stále se při tom usmíval lhostejný k jejímu nesouhlasnému pohledu.
Dívka se na něj zamračila, ale jinak nedala najevo nesouhlas. Byla si jistá, že by se otočil, kdyby mu to řekla, ale nebyla si už tak jistá, jestli o to opravdu stojí a tak se nechala vést lesem plná protichůdných myšlenek.

Překvapení 23

17. června 2015 v 11:09 | IceSun685 |  Překvapení
Sasori vešel do pokoje, který ostatní považovali jednoduše za jeho. Mistr loutkář ho ovšem nikdy nepoužil ke stejným činnostem jako jeho kolegové. Přesto ho často používal víc než oni. Jeho pokoj byl totiž i dílnou pro loutky a stejně tak vhodným místem pro přípravu jedů. Dnes pro něj měl ale Sasori ještě další uplatnění. Bylo to dokonalé místo na spojení s Peinem. Stačilo složit pár pečetí a i pomocí mentální energie si vynutit jeho pozornost.
Vůdce Akatsuki přirozeně čekal, kdy se mu některý z nich ohlásí, proto nechal Sasoriho téměř okamžitě zhmotnit před sebou.

Závazek ke klanu 02

12. června 2015 v 11:13 | IceSun685 |  Závazek ke klanu
Tak aby to nebylo líto fandům Bleache, tak ještě jeden díl mimo Naruta. Cestu bez návratu bohužel napsanou nemám, ale možná si ještě vzpomenete, že tu kdysi vyšel i první díl tady tohoto. ;)


Překvapení 22

8. června 2015 v 10:09 | IceSun685 |  Překvapení
Sasori vešel do obýváku a rozhlédl se. Vlastně neočekával, že by ji tu našel, ale alespoň tu byl Itachi. Ten jistě bude vědět, kde má jeho dcera pokoj.
"Kde ji najdu?" zeptal se mladého Uchihy bez obalu.
"Na tvém místě bych za ní teď nechodil, je dost naštvaná." podotkl tmavovlasý mladík místo odpovědi.
"Na názor jsem se tě neptal jen na její pokoj." odsekl Sasori popuzeně a přišel k němu blíž, jako by ho chtěl zastrašit.
Itachi si byl sice docela jistý, že by střed se Sasorim přežil, už jen proto, že jemu by od jedu téměř jistě Miroko pomohla, ale i tak rezignovaně ukázal do jedné z chodeb. "Druhý pokoj vpravo."
Sasori jen něco zabručel, podobalo se to ovšem spíš něčemu v duchu: "No sláva." než "Díky." a vyrazil do označené chodby.

Nebylo nám přáno 24

3. června 2015 v 11:06 | IceSun685 |  Nebylo nám přáno
"Ano?" zeptal se Minato, když vyšel ze stanu.
"Vracejí se!" oznámil mu nadšeně jeden z velitelů a ukázal směrem k nepřátelským liniím.
Minato se spokojeně usmál a řekl: "Tak připravte náš odchod."
Muž jen přikývl a odešel a Minato se vrátil do stanu.
"Co se stalo?" zeptala se Kushina zvědavě hned, jakmile si byla jistá, že osoba, která si Minata zavolala před stan, už odešla.