Červenec 2015

Překvapení 29

30. července 2015 v 17:43 | IceSun685 |  Překvapení
Tak kdyby vás to zajímalo, tak jste včera trhli rekord v návštěvách. Nevím sice, jak přesně to počítání funguje, ale mělo tu být 95 návštěv (třeba to příští rok bude přes 100 Mrkající) a 237 zobrazení stránek, takže děkuju.
Padl tu ale ještě jeden rekord a to v počtu vydaných článků za měsíc, kterých je včetně tohoto dílu 25. Překonán tak byl zahajující měsíc po založení blogu, což považuju za úspěch. Mrkající Doufám, že příští rok bude stejně dobrý a teď už příjemné čtení. Usmívající se


Který design se vám nejvíc líbil?

29. července 2015 v 19:30 | IceSun685 |  Ankety

1. Neji


Otravná ženská 25

29. července 2015 v 18:25 | IceSun685 |  Otravná ženská
Byly to už dva týdny, co se Shikamaru vrátil domů, ale pořád byl duchem nepřítomný.
"Posloucháš?" zeptala se Ino a upoutala tak na okamžik jeho pozornost.
"Ne." odpověděl Shikamaru a vysloužil si tak jeden dost nehezký výraz na kamarádčině tváři.
"Asuma-sensei nám zadal misi, takže s Chojim dneska odcházíme. Proto ten zítřek musím zrušit." zopakovala Ino neochotně.
"Aha." přikývl Shikamaru spíš z principu a v duchu si snažil vybavit, co měli vlastně v plánu. 'Oběd, no jistě.' došlo mu najednou a až pak si uvědomil, co to vlastně ta Ino říkala.
"Jdete na misi beze mě?" vyhrkl překvapeně.
"Jo, jdu jen já a Chouji." potvrdila Ino a její týmový kolega se v odpověď na to jen zamračil.
"Podle senseie nejsi ve své kůži a já musím souhlasit." podotkla Ino a i Shikamaru musel souhlasit. Co se vrátil ze Suny, nebyl sám sebou.
"Tak hodně štěstí na misi." řekl jen a vyrazil zpátky domů.

Závazek ke klanu 03

29. července 2015 v 18:06 | IceSun685 |  Závazek ke klanu
Kapitán šesté jednotky odložil stranou všechny papíry a na okamžik se zadíval přímo před sebe. Odpověď na jeho problém se vynořila tak lehce, že se jí snad ani nedalo uvěřit. Šlechta jako taková měla obrovské kvantum různých slavností a bálů, z nichž zásadně chodil jen na ty, kterým se nedalo vyhnout. Na kterýkoliv jiný ovšem mohl docela klidně jít a nenápadně se rozhlédnout. Jediný problém byl, že vlastně neměl nejmenší tušení, jaká nejbližší slavnost se koná, což jistě nebude těžké zjistit.

Letní večer 02

29. července 2015 v 17:41 | IceSun685 |  Letní večer
Tentokrát pečlivě zaplašila všechny protichůdné myšlenky, kterých bylo opravdu hodně, a vyrazila z domu ke kanceláři Hokage.
Trochu váhavě zaťukala a počkala na slovíčko dále, potom teprve vstoupila.
"Co potřebuješ, Tenten?" zeptala se trochu nezaujatě Tsunade. Vpravo za ní stála Shizune a tvářila se zvědavě.
Tenten malinko zaváhala a trochu nejistě řekla: "Chci do jiného týmu."
Tsunade v tu chvíli málem vyprskla tekutinu neznámého původu, kterou nejspíš vydávala za čaj, a věnovala Tenten plnou pozornost.

Překvapení 28

29. července 2015 v 17:14 | IceSun685 |  Překvapení
V lese plném mohutných stromů seděl mladík. I když jeho tělo bylo posazené na nepříliš tlusté větvi, zdál se zcela uvolněný, jako by si ani nepřipouštěl možnost pádu. Jeho oči byly upřené k nebi, které přes husté listoví téměř nebylo vidět. Pouze, když zafoukal vítr a rozpohyboval listy a stébla trav pokryté raní rosou, dala se zahlédnout větší část ještě temného nebe. Vítr foukl znovu a spolu s listy rozpohyboval i mladíkovi vlasy, které mu zakryly výhled. Jeho bledá ruka se jaksi mimoděk zvednula a shrnula vlasy z obličeje. Pohyb zopakovala ještě jednou, aby se ujistila, že žádné vlasy neopomenula, a bezděky přejela prsty po symbolu na čelence a především po rýze na ní.

Cesta bez návratu 06

29. července 2015 v 16:32 | IceSun685 |  Cesta bez návratu
Byla jsem na cestě několik dalších dní, aniž by se cokoliv změnilo, ale po překročení dalšího kopce, jsem opět ucítila ten důvěrně známý tah. Kdybych se ho rozhodla následovat, tak bych musela odbočit, což se mi vlastně příliš nechtělo, ale potřebovala jsem se zeptat, snad už o něco příjemnějších lidí, na několik věcí, počínaje tím, jestli už jsem v distriktu sedmdesát tři nebo stále v padesát dvojce, ne že bych v tom viděla nějaký podstatný rozdíl.
Nakonec jsem tedy přece jen odbočila a k mému zklamání vypadala vesnice velmi podobně té předchozí. Jen jsem se modlila, aby se tam se mnou někdo bavil.

Nebylo nám přáno 27

29. července 2015 v 16:01 | IceSun685 |  Nebylo nám přáno
Starý muž seděl za stolem a procházel záznamy z bitev, když se ozvalo zaklepání.
"Dále!" řekl trochu nepřítomně a dál se věnoval záznamům.
"Hokage-sama." oslovil ho Minato a přišel blíž.
Starý muž k němu zvedl hlavu s úsměvem, který se po chvíli téměř úplně vytratil, když si všiml ženy za ním.
"Vzpomínáte si na Kushinu?" pokračoval Minato takovým zčásti zastřeným snad i strhaným hlasem, který donutil Hokageho srazit obočí k sobě a zamračit se.
Když Minato viděl, že má Hokageho plnou pozornost a fyzicky i psychicky unavená Kushina sedí na židli, dal se do popisu celé události.

Vlčí tesák 11

29. července 2015 v 15:49 | IceSun685 |  Vlčí tesák
"Jsi tu brzy." bylo první, co mi Tsunade-sama po návratu řekla, ale já to nevzala, jako že by mě podceňovala, ale spíš jako pochvalu.
"To díky Yasuo, odvedla skvělou práci." odpověděla jsem se spokojeným úsměvem. "Tak co tam pro mě máte dál?"
"Dnes už vlastně nic." překvapila mě Hokage odpovědí, ale i tak ke mně přisunula nějaký papír. Byl to stejný formulář, který jsem už včera podepsala, takže jsem se na ní překvapeně podívala.

Otravná ženská 24

29. července 2015 v 15:32 | IceSun685 |  Otravná ženská
Tak zase sem dáme 18+ jen tak pro jistotu. ;)