Jak to bude dál

1. července 2015 v 8:53 | IceSun685 |  Upozornění
Tak vás všechny zdravím. Neměla jsem teď na blog moc čas, ale to se teď změní. Mám tedy pro vás pár věcí, které bych vám ráda řekla k budoucnosti blogu:


V prvé řadě to bude nový vzhled, který vás tu brzy čeká, protože oranžové už mám dost, tak bude zelený. Souvisí to s tím, že chci dopsat jednu z povídek. Ironicky jsem si vybrala tu, která je v anketě poslední, tedy Otravná ženská, je to ovšem stále moje první povídka, byť v nové verzi, takže se sluší, aby byla i jako první dopsána. A stane se tak nejpozději do 31. července, kdy vyjde poslední díl této povídky.

S tímhle datem také souvisí druhá věc, kterou vám chci říct. Tedy, že v tento den vyjde jeden díl od každé rozepsané povídky. Otázka zní, proč zrovna tento den, že? No pokud na to přijdete, tak můžete napsat do komentářů a já prvního z vás, který to uhodne, nějak odměním, řekněme tři díly k povídce, kterou si vybere, to zní fajn ne? (Hádat můžou všichni kromě Pariah, protože ta odpověď už zná. Promiň, Pariah.) Případně první díl dosud nevydané povídky, to bude záležet na výherci. (Ano, mám toho rozepsaného málo Smějící se)

Další věc, která se s tímto datem pojí, je nový vzhled blogu. (Ano, opět Usmívající se) Tentokrát se budu držet ankety (alespoň tedy jejího výsledku k tomuto dni) a bude to vzhled věnovaný Akatsuki. Barva blogu tedy bude červená, snad ji máte rádi, protože se jí delší dobu asi nezbavíte. Povídka, kterou tedy budu vydávat přednostně, bude Překvapení a následně Nebylo nám přáno, pokud se v anketě něco do té doby nezmění.

A už snad konečně poslední věc, která se týká tohoto data. A to je, že bude zveřejněna nová anketa. Sice ještě nevím, co v ní bude, ale rozhodně tam něco vymyslím, protože tady ta začíná být celkem neaktuální. Mrkající

Tak a ještě jedna novinka, která se už netýká 31. července. Někdy během dneška vydám článek, který bude popisovat nové povídky, které jsem vymyslela. Bude se jednat o cyklus povídek věnovaný době před Konohou a v jejích začátcích. Hlavními postavami tedy budou Hashirama s Tobiramou a samozřejmě Madara. Mezi vedlejší postavy pak můžete počítat jejich otce, Izunu, Mito a nějaké nově vymyšlené postavy. Dostat by se ale mělo dokonce i na Hiruzena, neboli třetího Hokageho, i když bude ještě dítě. Více o cyklu s názvem Cesty minulosti se dozvíte přímo v článku. Prozradím jen, že se nebude jednat o minulost, tak jak ji známe, ale spíš o paralelní svět, kde všechno půjde vlastní cestou.
Povídky jsou také zatím v přípravě, takže ani já nevím, kdy bude vydán první díl. To bude záležet na mé chuť psát i na vašem zájmu.

Zatím se tedy s vámi loučím, příjemné čtení.
Vaše IceSun685
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Pariah Pariah | Web | 1. července 2015 v 9:49 | Reagovat

Červenou mám ráda jupííí... takže ti zrejmě odpustím i to vynechání... myslím, že stejně víš, co bych zvolila :D:D Každopádně už se na nové povídky moooc těším.... Ehm... že nevíš na koho? :D:D

2 IceSun685 IceSun685 | Web | 1. července 2015 v 11:10 | Reagovat

[1]: :-D  :-D  :-D , no musela jsem tě vynechat, jinak by to nebylo fér, ale já ti to vynahradím. ;-)

3 Pariah Pariah | Web | 1. července 2015 v 22:44 | Reagovat

[2]: :-D  :-D  :-D to se mi líbí ;-) kdy si to nahrazení muzu vybrat?

4 IceSun685 IceSun685 | Web | 2. července 2015 v 7:49 | Reagovat

[3]: To se ještě neví. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama