Který design se vám nejvíc líbil?

29. července 2015 v 19:30 | IceSun685 |  Ankety

1. NejiTohle vlastně ani nepovažuju za svůj výtvor, jelikož ten obrázek je prostě stažený wallpaper, ale něco tu být muselo, když jsem rozjížděla stránku, takže doufám, že se i tak líbil. :)

Tak tahle prvotinka získala krásné 4 hlasy z celkových 17, tedy je na druhém místě spolešně s Shikatema

2. Minakushi


No můj první skutečný výtvor a vlastně musím říct, že vypadá docela obstojně. Zvlášť, když uvážím, že většinu práce jsem odvedla v malování, trochu smutné ne? :D

Už tedy ne tak krásné 3 hlasy získal můj první opravdový pokud o design. Trochu smutné, protože jsme mu celkem fandila. Tedy hezké třetí místo.

3. Shikatema


Takže, nevím, jestli vypadá líp než ten předchozí, ale pokud jde o programy, ve kterých byl vytvářen, tak jsem se vlastně vůbec nezlepšila. Bohužel. Pořád je to malování, gymp a dokonce Powerpoint. Hádám, že v tomhle se už nezlepším, ale když to vypadá obstojně tak proč taky. (Aspoň doufám, že to tak vypadá) :D každopádně mám ráda věci jednoduché a tyhle programy takové jsou, takže si s nimi vystačím ;)
Jinak tahle chudinka si tu moc nepobyla, takže pokud v anketě dopadne dobře, tak ji sem možná zase na nějakou dobu vrátím, až se to bude hodit vzhledem k vydávaným povídkám. Zelená je prý příjemná pro oči. ;)

Takže se 4 hlasy se dělí o druhé místo, takže se skutečně ještě jednou vrátí, i když to taky nebude na moc dlouho a ještě to chvíli potrvé.

4. Akatsuki


Ve skutečnosti jsem tenhle obrázek a Shikatema dělala ve stejný den, takže pořád stejné programy a nic dalšího asi není nutné říkat. Snad jen, že doufám, že se líbí, protože si tu chvilku pobude. ;) Jinak předpokládám, že Itachiho sharingan v pozadí jste poznali. Tyto tři členy totiž považuju za nejdůležitější postavy v povídce, proto jsou na obrázku. :)

No a máme tu vítěze, ti z vás, kteří jsou zdatní v matematice už jistě vědí, že je jím s 6 hlasy. Osobně to budu brát jako pochvalu, jelikož je to prozatím vrchol mé umělecké práce.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Pariah Pariah | Web | 29. července 2015 v 21:37 | Reagovat

Když se na ne tak dívám tak me nejvíc okouzlil Neji, zřejme ho mám s tebou nejak spojeného a nejvíc se mi k tobě hodí... ale nakonec jsem dala Akatsuki protože 1) je na nem videt nejvíc práce 2) je červený 3) je tam díky mé nejoblíbenější povídce ;)
vlastně... z toho plyne že máš za tu dobu prave nejlepší design :D:D

2 IceSun685 IceSun685 | Web | 29. července 2015 v 21:38 | Reagovat

[1]: Díky to ráda slyším :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama