Otravná ženská 19

28. července 2015 v 18:57 | IceSun685 |  Otravná ženská
Bylo tak jednoduché prostě s ním polehávat na střeše, že Temari skoro zapomněla na Hinatu.
Když pak doběhla před Shikamarův dům, tak už tam dívka čekala, nezdála se ale naštěstí naštvaná ani nic podobného.
"Nejdu pozdě?" zeptala se Temari, když se před ní zastavila.
"Jen o chvilku. Tak půjdeme?" navrhla mladá Hyuuga s úsměvem, který jí Temari moc ráda vrátila.
Kromě jídla a nákupů měla v plánu taky trochu vyzvídat. O Tenten toho ve skutečnosti moc nevěděla a když se s ní Hinata znala, tak to byla dobrá příležitost.

"Tak co tvůj bratranec, taky se připravuje na ples?" vzala to písečná kunoichi z jiné strany.
"No v podstatě je už připravený. Jednu bílou košili měl doma a tmavé kalhoty taky. Jsou to dvě barvy, ve kterých ho můžeš obvykle vidět." odpověděla Hinata, aniž by si uvědomila postranní úmysly své společnice.
"Ten se má." prohlásila Temari a přemýšlela, jak zavést řeč k Tenten. "Určitě se už těší."
"To nevím, vypadá spíš trochu nervózně." zasmála se Hinata a sama si vzpomněla na svoji nervozitu. Nechtěla to na sobě dát znát, ale představa rande s Narutem v ní způsobovala mdloby.
"Jde s Tenten že?" zeptala se Temari, i když odpověď moc dobře znala.
"Jo, jsem za ně moc ráda." přikývla dívka a zatáhla ji do jakési restaurace.
"Vypadalo to, že Tenten se na to těší." nadhodila Temari a podívala se do menu. U některých názvů nevěděla, co si pod nimi má představit, ale zněly zajímavě.
"Objednej si, co chceš, platím já." vybídla ji Hinata, než se vrátila k původnímu tématu. "Vlastně kolem sebe chodili po špičkách už moc dlouho, takže jsem za ten ples docela ráda."
"Vážně?" zeptala se zvědavě Temari. Moc dobře si vzpomínala, že tehdy ji chytil Lee a ne Neji. Nejspíš zase až tak dlouho ne.
"A platit nemusíš, moje výlohy platí Písečná." řekla ještě k předchozímu tématu, než si objednala jednu z těch věcí, které neznala. Znělo to ale jako něco mořského.
"Tak dobře." přikývla Hinata a taky si objednala.
"Takže Tenten a Neji jsou do sebe zamilovaní?" připomněla Temari předchozí rozhovor.
"Jo a už docela dlouho. Je to vlastně taková zvláštní situace, protože jsem spolu v týmu, ale byla bych ráda, kdyby to vyšlo." prohlásila Hinata.
"Máš Tenten ráda, že?" ohodnotila to kunoichi z Písečné a zkoumala Hinatin výraz.
"Je to moc milá holka. Myslím, že kromě na Leeho jsem ji neviděla naštvanou a i v jeho případě byla spíš otrávená, než cokoliv jiného." řekla Hinata a sama pro sebe se usmála. Podle ní se k sobě s Nejim hodili.
"Takové lidi mám ráda." prohlásila Temari a dál už nevyzvídala. Dneska už budou řešit jen boty a podobné věci, protože to, co chtěla o Tenten vědět, už věděla. Podle všeho to byl dost milý člověk na to, aby jí to prostě odpustila. Navíc se tak možná už dávno stalo, jen Temari bylo blbé se o tom bavit. Večer ale každopádně přijde za Tenten dřív a promluví si s ní, i kdyby jen pro klid vlastního svědomí. Tehdy byly nepřáteli a ne jen kvůli zkoušce, ale i zradě Písečné, i když s tím Temari moc nesouhlasila. Ale teď to měla být její kamarádka, takže to s ní potřebovala urovnat, jinak by ji to dál trápilo.

"Tak jsem tu." prohlásil mladík, když vešel do květinářství.
"Bezva, už jsi jedl?" zeptala se Ino, zatímco sbírala svoje věci z pultu.
"Jo, ale jestli máš hlad, tak se někde můžeme klidně zastavit." navrhl mladík a sledoval, jak Ino otočila cedulku na dveřích na zavřeno.
"Ne, už jsem taky jedla, takže můžeme jít na to. Určitě to bude lepší než včera." prohlásila povzbudivě a zamířila dozadu.
"Horší to být ani nemůže." zašeptal ještě Shikamaru, než vykročil za ní.

"Zítra bychom mohli jít trénovat, když tu nemáš tým." navrhla Temari, když se s Hinatou loučily.
"To by bylo fajn, ale jak chceš trénovat, když nemáš vějíř?" zeptala se dívka nejistě. Nechtěla Temari urazit, ale vlastně to trefila perfektně.
"Aspoň se něco přiučím." prohlásila blonďatá kunoichi a mrkla na ni. "Tak díky za dnešek."
"Já taky. Uvidíme se večer." zavolala za ní Hinata, ale Temari už mizela v uličce. S Hinatou se to protáhlo víc, než si původně myslela, takže si teď musela pospíšit, jestli chtěla mluvit s Tenten o samotě.
K jejímu domu to ale naštěstí nebylo daleko a Temari se nikde nezasekla. Vyznala se teď v Konoze až překvapivě dobře, což ji těšilo víc, než by si myslela.
"Ahoj." pozdravila ji překvapená Tenten, když jí otevřela dveře. "Jsi tu brzo."
"Já vím, ale chtěla jsem si s tebou ještě promluvit." řekla Temari trochu nejistě a vešla dovnitř po tom, co Tenten ustoupila stranou.
"O co jde?" zeptala se hnědovláska, když se obě posadily.
"Chtěla jsem se ti omluvit za to, jak jsem se k tobě chovala, když jsme proti sobě bojovaly na zkoušce." odpověděla jí písečná kunoichi jedním dechem.
"Aha." vyhrkla ze všeho nejdřív hnědovláska, ale potom se usmála. "Vždyť už je to dávno, navíc jsme byly protivnice."
"Já vím, ale je mi to blbé, když jsi na mně tak milá." namítla Temari, ale ve skutečnosti se jí ulevilo a dál to rozebírala jen nerada.
"No tehdy jsme byly soupeřky a to už teď neplatí. Lee taky odpustil Gaarovi." podotkla Tenten s pokrčením ramen.
"Ale on ho zachránil, to je něco jiného." namítla Temari a sevřela ruce v pěst. Pamatovala si ten den. Tehdy zachránila Shikamara, což jejich vztah posunulo do fáze přátel, ze které se jen nedávno posunuli dál.
"To je pravda, ale i tak myslím, že to můžeme prostě nechat být." pokrčila Tenten rameny a usmála se na ni. Sama na to nerada vzpomínala, ale tehdy dostala v boji cennou lekci, za kterou byla vděčná.
"Dobře, pak jsem ráda, že se nezlobíš." řekla proto Temari s velkou úlevou.
"Ne, v pohodě. Mimochodem nechceš něco k jídlu? Já ještě nejedla, takže bych si něco dala, než přijdou ostatní." navrhla hnědovláska a Temari šťastně souhlasila.Tak Temari má další kamarádku. :)

Předchozí díl---------------------------------------------------------------------Další díl
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama