Otravná ženská 20

28. července 2015 v 19:08 | IceSun685 |  Otravná ženská
Když se večer vrátila Temari zpátky k Shikamarovi, tentokrát se v bytě svítilo. Mladík četl knížku a očividně na ni čekal.
"Ahoj." pozdravila ho, zatímco pokládal knížku a šel za ní.
"Užila sis to?" zeptal se jí, než ji políbil na tvář.
Temari se na něj usmála a políbila ho na ústa, než mu odpověděla: "Jo, holky jsou bezva."
"To jsem rád." prohlásil Shikamaru a znepokojené myšlenky týkající se Ino nechal být. Kamarádka mu přece slíbila, že o tom tančení nikomu neřekne a to především Temari ne. Takže by se neměl trápit tím, že spolu tráví čas.
"Jsem rád, že jsi zpátky." prohlásil mladík a sedl si společně s ní na gauč.

"Já taky, chyběl jsi mi." ujistila ho dívka a rozpustila si vlasy, než si mu lehla do klína.
"Zítra mám zase na odpoledne nějakou práci, takže tam budu muset jít. Doufám, že ti to nevadí." začal s nepříjemným tématem.
"Ne, stejně mám sraz s Hinatou." odpověděla a stiskla mu ruku.
"No, to je fajn, aspoň nebudeš sama." řekl Shikamaru trochu překvapeně.
"Zdá se, že jsme odsouzeni k tomu trávit spolu jen rána." prohlásila kunoichi s lehkým úsměvem.
"To ano, ale po plesu už budu mít víc času, slibuju." řekl a pohladil ji po vlasech.
"To je dobře." přitakala blonďatá kunoichi a zavřela oči, zatímco ji dál hladil ve vlasech.
"Tak to máme sladěný rozvrh." zašeptal Shikamaru.
"A máme k tomu i oběd?" zeptala se Temari a posadila se, aby ho mohla políbit.
"To by šlo." přikývl Shikamaru a přivinul si ji k sobě.
"Výborně, protože s Hinatou se mám potkat až ve dvě." prohlásila.
"Já tu práci mám vlastně taky od dvou." přitakal Shikamaru a Temari skoro ujela slůvka: 'Já vím.'
"To je fajn." prohlásila místo toho a znovu ho políbila. "Asi bychom měli jít spát."
"Nejspíš." přikývl shinobi a nechal ji odejít do koupelny, zatímco sám zamířil do pokoje.

Ráno pak na ni čekala snídaně a příjemné dopoledne, které většinou trávili na bytě. Temari na tom ale asi nejvíc oceňovala, jak málo její přítel používal slovo otrava.
Po obědě pak měla Temari trénink s Hinatou, kde se za těch pár dní naučila několik docela užitečných pohybů v boji bezezbraně. Největší změna pak byla při přípravě šatů na ples, které šly Tenten za asistence ostatních od ruky. Poslední večer tak nakonec nestrávily úpravou šatů, ale spíš dámskou jízdou, kterou Temari v Suně nikdy nezažila. Vždycky byla dcerou Kazekageho a pak jeho sestrou a velitelkou, takže neměla kamarádky, ale spíš podřízené. Tady to ale bylo jiné. Byla tu tak obyčejná. Byla jako jedna z mnoha a nikdo se netrápil s tím, co kdyby ji urazil, nebo se něco stalo. Proto byla Temari ráda, když se holky rozhodly připravit na ples společně.
Písečná kunoichi se tak docela těšila, až se se Shikamarem potká u dveří, protože ne jen Tenten odvedla skvělou práci, ale i Ino se ukázala jako skvělá kadeřnice a Sakura ji pak ještě trochu namalovala. Temari nikdy nebyla tak marnivá, aby se s tím nějak zvlášť trápila, ale obě to udělaly decentně, takže se pořád cítila sama sebou.
"Vypadáš úžasně." pochválila ji Hinata, která se cítila zřejmě stejně hloupě jako Temari, že skoro nic neudělala pro ostatní. Nic dalšího ale už nebylo potřeba.
"Souhlasím." přidala se Ino, než stačila Temari vrátit Hinatě kompliment.
"Tak jdete nebo ne?" zkazila jí to tentokrát Sakura.
"Jdeme." ujistila ji Ino a obě dvě kamarádky začala táhnout ke dveřím. "Nenecháme je přece čekat."
"To ne." zašeptala Tenten spíš pro sebe. Zdála se být trochu nervózní a stejně se cítily i ostatní. Tedy až na Sakuru, která to chtěla mít nejspíš jen rychle za sebou. I tak si ale na šatech a tom všem dala záležet úplně stejně jako ostatní. O rande s Leem sice nestála, ale i tak chtěla být krásná a minimálně Naruta tím zřejmě uchvátila, což se sice moc nelíbilo Hinatě, kterou tam měl doprovodit, ale nedalo se s tím nic dělat.
"Vypadáš úžasně." zopakoval Shikamaru nevědomky Hinatina slova a odvedl tím Temařinu pozornost od její kamarádky. Naruto nakonec nezapomněl, že má doprovodit Hinatu, takže skutečnost, že se několikrát otočil po Sakuře, kolem které nadšeně poskakoval Lee, byla ještě snesitelná. Šaty jí tak pochválil aspoň bratranec, který si pak plně všímal Tenten. Oba dva se zdáli trochu rozpačití, když šli do vyzdobeného sálu, ale pak je Temari ztratila z očí a konečně odpověděla Shikamarovi: "Díky, ty máš zase pěknou košili."
"Děkuju." přitakal mladík a ani slůvkem nenaznačil, že by mu s výběrem někdo pomáhal. Temari ovšem o jeho přípravě na ples věděla díky výřečné Ino první poslední, což se ovšem mladík nikdy nedozví. Obě dvě to označily za ženské tajemství.
Ta košile měla příjemnou zelenou barvu a dobře mu seděla, což byla zcela jistě zásluha Ino. Zelenou měl pak i Lee, i když ta jeho byla tmavší a moc se nehodila k Sakuřiným šatům. Sai vsadil na černou, což vysvětlovalo, proč byla Ino s výběrem barvy vlastních šatů spokojená. Těžko říct jestli se dohodli, nebo ho měla tak přečteného, ale v jeho zájmu doufala Temari spíš v první možnost. Naruto pak měl ostře oranžovou košili, kterou sehnal bůhvíkde, a Neji podle očekávání bílou.
"Tak jdeme tančit?" zeptal se Shikamaru a Temari jen pohledem přejela ostatní v sále. Ninjové vypadali všichni podobně, ale kunoichi se v garderobě dost lišily, přesně jak Tenten předpovídala. Byly tu sukně i kimona a jen několik jednoduše ušitých šatů.
I když Temari nikdy nebyla povrchní, tak právě teď ji těšilo, že jejich pětice měla ty nejhezčí šaty. Zvlášť, když viděla, jak se na ni Shikamaru dívá.
Vypadalo to na docela hezký večer zvlášť, když Ino odvedla dobrou práci i jako učitelka tance, jak Temari záhy zjistila.Tak a příští díl teda ten ples. Takže zítra ráno, aspoň doufám. Jinak věděli jste, že bůhvíkde je jedno slovo? Já původně ne, protože jsem to nikam nepsala, ale word si to myslí, tak mu budu věřit. ;)

Předchozí díl---------------------------------------------------------------------Další díl
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama