Otravná ženská 22

29. července 2015 v 12:31 | IceSun685 |  Otravná ženská
Tak 18+, kdyby to někoho trápilo. Platí to taky až pro ten druhý odstavec.Temari byla ráda, že Hinata seděla s nimi, i když jí původně přišlo hloupé, že tím vystrnadili Nejiho s Tenten. Nakonec to ale vyšlo spíš tak, že se s nimi střídali na parketě a ke konci se ti dva někam ztratili. Podle Ino nepochybně na tu první pusu, což bylo téma, které se moc nelíbilo Shikamarovi, který tam vlastně byl jediný kluk u stolu. Temari jen nevěděla, jak mu to zpříjemnit. Docela by ji zajímalo, jak se cítil Neji, který byl taky obklopený ženskými, když se vyměnili.
"Co kdybychom taky vypadli." navrhl Shikamaru, když viděli, jak Sakura odchází za doprovodu Leeho, který trval na tom, že ji doprovodí, i kdyby to znamenalo, že za ní bude vyklusávat.
"Můžeme vás tu dvě nechat?" zeptala se proto Temari obou dívek.
"Jo určitě, stejně už tu asi nebudeme dlouho. Teda aspoň já ne." ujistila ji Ino, která se ohlédla po Saiovi, který pořád seděl u stolu s Narutem. Mladík za ní během večera ani jednou nepřišel, což mu nehodlala jen tak odpustit.
"Taky už půjdu." přikývla i Hinata, která byla naopak spíš smutná než dotčená.
"Tak dobře, dobrou holky." řekla nakonec Temari a za doprovodu dalších dobrou, které řekli ostatní, vyšla se Shikamarem ven.
Neubránila se několika myšlenkám o tom, kam zmizela Tenten s Nejim, ale nakonec to nebylo důležité. Byla tu se Shikamarem, který ji držel kolem pasu, zatímco šli tichou ulicí. Konoha v noci byla docela pěkná. Teplota sice klesla, ale oproti tomu, co znala Temari z pouště, to nebylo nijak výrazné. Tohle se jí na Konoze líbilo asi nejvíc, že teplota neměla žádné šílené výkyvy mezi dnem a nocí. Jistě v Písečné se s tím naučili žít a využívat to, ale tohle bylo příjemné.
"Bavila ses?" zeptal se jí mladík a přetrhl tak tok jejích myšlenek.
"Ano, moc se mi to líbilo." ujistila mladíka a trochu se o něj opřela. V tom punči, jak nazvala Hokage-sama nápoj, o kterém Temari předtím nikdy neslyšela, byl nepochybně nějaký alkohol. Nebyla sice opilá, ale byla příjemně uvolněná.
"Mě taky." přitakal Shikamaru a políbil ji do vlasů. Zbývalo už jen pár kroků k domu, kde měl Shikamaru svůj byt, takže mladík nahmatal klíče.
"Uf." ozvalo se, když je konečně našel. "Už jsem se začínal bát."
"Co bychom udělali? Rozbili okno?" zeptala se kunoichi s úsměvem.
"Nespíš, protože jít spát k rodičům se mi zrovna nechce." souhlasil Shikamaru a vůbec ho nenapadlo, že by mohl svůj stín natvarovat do podoby klíče.
"Pak je dobře, že ho máš." prohlásila kunoichi, která si zatímco odemykal dveře, z tváře setřela většinu make-upu, kterým ji zkrášlila Sakura. Zůstala tak zachována jen řasenka, ale i tak si půjde opláchnout tvář.
"Tak jsme tady." prohodil Shikamaru, když otevřel dveře.
"Zabírám si koupelnu." prohlásila dívka a oběhla ho, zatímco do kouta dopadly její boty.
Mladíkovi to ale nevadilo, protože se sám v klidu vyzul a po tom, co si u krku rozepnul košili, si ji ještě vytáhnul z kalhot, než se pohodlně posadil do křesla.

Když pak Temari vyšla z koupelny, mladík tam pořád seděl a díval se na ni s úsměvem, který vypovídal o tom, že nemá oči pro nikoho jiného.
"Ještě jsi nešel spát?" zeptala se dívka a zakroutila hlavou. Pořád byla oblečená v těch šatech, ale make-up i účes už byly pryč. Teď měla rozpuštěné vlasy a musela uznat, že se s nimi cítí mnohem líp, než s pevně utáhlým drdolem.
"Ne, chtěl jsem tě mít ještě chvilku pro sebe." prohlásil mladík a sledoval, jak k němu Temari pomalu jde.
"Skutečně?" zeptala se kunoichi a vyhrnula si šaty ke kolenům, aby si na něj mohla sednout a políbit ho.
"Rozhodně." prohlásil mladík a polibky jí vracel, zatímco ji hladil po zádech, které nezakrývaly její šaty až téměř k zadečku, ale jen několik provázků.
Temari ho dál líbala, zatímco mu rozepínala knoflíčky košile. Už si ho nahého představovala dřív, ale vzhledem k jeho způsobům boje a celkové lenosti vlastně neočekávala, že bude vypadat tak dobře. Rukama mu přejela po vypracované hrudi, zatímco jeho ruce ucítila na svém zadku.
Odtáhla své rty od těch jeho, aby si ho mohla prohlédnout a usmát se na něj. I on se usmál, než si ji trochu zvedl a přitáhl blíž do společného objetí. Pak ji místo na ústa políbil na krk, což vyloudilo na její tváři další úsměv.
Ucítila, jak jí rozepnul sponu, která jí držela šaty za krkem. Její srdce se najednou rozbušilo, když najednou věděla, kam to všechno směřuje.
Najednou se mu vymanila z objetí a postavila se. S rudými tvářemi se na něj podívala. Ta část šatů, která jí zakrývala ňadra, už neměla jak držet, takže je teď měla odhalená. Šaty jí sice pořád držely na šněrování, které končilo na jejím zadku, ale i tak se zdála až příliš málo oblečená.
Shikamaru se zvednul z křesla s obavami, které se mu zračily v tváři, a přešel k ní.
Temari se trochu zachvěla, když si stoupl před ni. Trochu nejistě se jí podíval do očí, kterými neustále uhýbala, a zašeptal: "Nemusíme to dělat."
Temari mu na to nic neřekla, jen si na chvilku skousla ret, než k němu udělala ten poslední krok, aby ho mohla políbit. Třesoucí se rukou potáhla za šňůrku na šatech, které začaly pozvolna povolovat, než nakonec sklouzly dolů. Z ramenou mu ještě stáhla košili, než položil ruce na její záda a pomalu je posunoval dolů, až na zadek ukrytý v kalhotkách, za který si ji potom zvednul nahoru. Když se ho pevně chytila kolem krku a nohy mu omotala kolem pasu, pomalu s ní zamířil do své ložnice, kde ji položil na postel. Nelehl si ale k ní, ale naopak se od ní stáhl. Naskytl se mu tak pohled na téměř nahou ženu s rudými tvářemi, která zrychleně dýchala, takže se její ňadra zvedala způsobem, který ho vzrušoval.
Rozepnul si kalhoty a stáhl je dolů. Stál tak před ní jen v trenýrkách, na kterých byla dost znatelná boule, která přiměla Temari se zachvět.
Shikamaru se k ní sklonil a políbil ji dlouze na rty, než ji znovu políbil na krk a začal se pomalu přesouvat dolů.
"Já ještě nikdy…" dostala ze sebe dívka trochu váhavě s dalším zachvěním, když jí stiskl jedno z prs a druhé políbil.
Shikamaru k ní zvedl tvář s povzbudivým a zároveň nejistým úsměvem, než zašeptal: "Já taky ne."
"Dobře." vyhrkla kunoichi, která se teď cítila slabší než kdykoliv v životě a trochu trhanými pohyby mu stáhla spodní prádlo, zatímco on udělal to samé s jejími už úplně mokrými kalhotkami.
Trochu nejistě se každý z nich podíval na přirození toho druhého, než se k ní Shikamaru sklonil a znovu ji políbil na ústa. Přitiskla se k němu a rozechvěle roztáhla nohy. Mladík ji znovu políbil v dlouhém polibku, při kterém trochu zaváhala, když na svém přirození ucítila to jeho.
"Můžu?" zeptal se Shikamaru trochu nervózně a Temari se zmohla jen na přikývnutí, než ucítila, jak do ní vstoupil. Ucítila jen krátkou a nijak zvlášť silnou bolest, která se ani nepřiblížila tomu, co znala z bojiště, když si uvědomila, že už není panna. Potom mu pomalu začala vycházet vstříc, zatímco se tempo stupňovalo. Slastně zaklonila hlavu a neudržela několik vzdechů, když ucítila, jak se k ní přitiskl tak hluboko, jak to jen šlo. Trvalo to jen chvíli, než pocítila svůj první opravdový orgasmus, který byl mnohem lepší, než si kdy představovala. Potom se od ní odtáhl a postříkal jí břicho spermatem, než si k ní unaveně lehl a sevřel ji v objetí. Temari zrychleně dýchala a na krku cítila jeho vlastní horký dech, než ji na to místo políbil a oba dva usnuli v objetí.Tak snad se vám to líbilo, já sama se taky dost červenám, když to sem dávám.

Předchozí díl---------------------------------------------------------------------Další díl
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama