Otravná ženská 23

29. července 2015 v 14:21 | IceSun685 |  Otravná ženská
Když se ráno Temari probudila, držel ji Shikamaru v náručí. Usmála se a políbila ho, než se pustili a otočili se na sebe.
"Tak co teď?" zeptala se dívka a neubránila se úsměvu.
"Měli bychom se osprchovat a nasnídat." navrhl mladík a stiskl jí dlaň.
"Můžeš jít první." prohlásila kunoichi a zachumlala se do peřiny.
"No, to znamená, že pak udělám snídani." řekl Shikamaru a pokýval hlavou. "Máš to dobře vymyšlené."
"Já vím." souhlasila Temari s nevinným úsměvem.
"Tak já jdu." oznámil jí a alespoň si oblékl trenýrky. I tak se mu ale Temari dívala na zadek, když odcházel.


Když se pak po několika minutách donutila vylézt z postele a zaběhnout si do svého pokoje, nebo spíš pokoje pro hosty, jak si musela připomenout, pro něco na sebe, dala trochu do pořádku Shikamarovu postel. Na prostěradle našla trochu krve, která byla jediným hmatatelným důkazem toho, co se v noci stalo.
Chvíli nad tím přemýšlela a nakonec prostěradlo i povlečení sundala a dala do špíny. Byla potřeba jen chvilka hledání, aby našla čisté. Obléct postel už ale nestihla, protože na ni zavolal Shikamaru, že sprcha je volná.
"Dobře." zavolala zpátky a vzala si čisté oblečení, do kterého se potom převleče z košilky, kterou si oblékla pro teď.
Cestou do koupelny mladíka ještě stihla políbit, než v rychlosti zapnula vodu. Chtěla být rychle hotová, i když na sebe měli celý den.

Shikamaru mezitím nakrájel chleba a zrovna chtěl najít něco k němu, když se ozvalo zaklepání.
"Ano?" řekl, když otevřel dveře. V nich ale viděl jednoho z ninjů, kteří předávali zprávy od Tsunade-sama, takže se trochu zamračil.
"Mám vám vzkázat, že Hokage-sama má hotové dokumenty pro Temari-san, takže si pro ně může přijít." odpověděl ninja a zase vyrazil po schodech dolů, aby mohl předat další vzkazy. Shikamaru tam ovšem ještě nějakou dobu stál, zatímco jeho mozek zpracovával nové informace.
Dokončení dokumentů totiž znamenalo, že Temari odchází, což způsobilo, že se mu stáhl žaludek. Dokonce ho napadlo, že by to Temari neřekl, ale to nemohl, takže, když dívka vyšla ze sprchy, tak jí vzkaz od Hokage předal.
Temari v tu chvíli zůstala jen stát a zmohla se jen na přikývnutí. Jejich vztah se měl vyvíjet úplně jinak. Nemělo jim to klapat, protože pak by bylo v pohodě, kdyby prostě odešla.
"Musíme jít k Hokage." připomněl jí Shikamaru a Temari se s přikývnutím vydala ke dveřím.

Když se pak postavili před Tsunade, oba dva byly dost skleslí, ale Hokage toho měla zřejmě na práci příliš, aby tomu věnovala pozornost.
"Tady jsou ty dokumenty." řekla Shizune a podala je Temari, která se zmohla na přikývnutí i lehký úsměv.
"Díky." špitla kunoichi a otočila se na Tsunade, která zrovna něco podávala Shikamarovi.
"Je tu pár věcí, které bych ráda poslala Kazekagemu, a jelikož Temari-san přišla o vějíř, bylo by nezodpovědné poslat ji samotnou." říkala Tsunade, zatímco mu skládala dokumenty do rukou.
"Takže ji mám do Suny doprovodit." ujišťoval se Shikamaru, ale neznělo to ani moc nadšeně. Oba věděli, že jejich vztah tou cestou skončí.
"Ano. Bylo by nejlepší, kdybyste vyrazili co nejdřív. Zvládnete se připravit do hodiny?" zeptala se ještě Tsunade a přestala prohledávat vlastní dokumenty, jestli nějaký nevynechala.
"Jistě, Hokage-sama." přikývla Temari a vyšla společně se Shikamarem z její pracovny.
"Co bude, až dorazíme do Písečné?" zeptal se jí mladík, hned jak opustili budovu Kage.
"Asi už nic." prohlásila Temari a posadila se na lavečku.
"Asi bychom se měli jít připravit na cestu." řekl proto Shikamaru, aby odvedl řeč jiným směrem. Takovouhle odpověď nehledal, ale něco na tom bylo. Jak mohli zůstat spolu, když byly z různých vesnic?

Oba dva se skutečně zvládli připravit do hodiny, aniž by spolu dál probírali budoucnost jejich vztahu. Právě teď se museli soustředit na cestu, která byla přesně tak tichá a ponurá, jak oba očekávali. Shikamaru ve skutečnosti nikdy nebyl v poušti, takže se jejich rozhovor točil alespoň kolem toho. Bylo až s podivem, jaká poušť skutečně byla. Temarino vyprávění ani knihy, které přečetl dřív, ho dostatečně nepřipravily na horko, které na poušti panovalo.
Ani slůvkem se o tom ale nezmínil, protože nechtěl působit slabý, ani nic podobného. Když pak ale dorazili do Suny, tak byl vlastně rád, protože tady ho čekal nějaký ten stín a překvapivě příjemné teploty v budově Kazekageho, kde odevzdali všechny dokumenty.
"Díky, že jsi doprovodil mou sestru." řekl Gaara, zatímco zběžně prolistoval papíry.
"V pořádku." dokázal ze sebe dostat Shikamaru.
"Jak ses měla v Konoze?" zeptal se Gaara vzápětí své sestry, kterou tím dost vyvedl z míry.
Temari byla chvilku potichu, než nakonec odpověděla: "Řekněme, že jsem toho tam dost prožila."
"Snad v dobrém." prohlásil Kazekage, ale díval se na ni zkoumavým pohledem, který občas přeskočil i na Shikamara.
"Je to všechno?" přerušila ticho nervózní dívka.
"Jistě." odpověděl rychle Gaara a ještě se otočil na Shikamara: "V Suně jsi nikdy nebyl že?"
"Ne." přikývl mladík a trochu nervózně přešlápl.
"Tak by tě Temari možná mohla provést a vyrazíš ráno." navrhl Gaara a oba dva trochu rezignovaně přikývli, než vyrazili ke dveřím.
"A pozdravuj ode mě Tsunade-sama." zavolal za ním ještě Kazekage a rozložil před sebou papíry, které mu Shikamaru předal.
"Spolehněte se." ujistil ho mladík, než se za nimi zavřely dveře.Tak pohádka nám skončila a teď zbývá rozhodnout, jak to bude dál.

Předchozí díl---------------------------------------------------------------------Další díl
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama