Srpen 2015

Závazek ke klanu 05

27. srpna 2015 v 9:02 | IceSun685 |  Závazek ke klanu
Vůdce klanu Kuchiki sice opustil sál, ale zpět do domu se ještě nechtěl vracet. V hlavě měl příliš mnoho věcí, které si žádaly jeho pozornost, a on měl pocit, že jakmile se vrátí zpět, nebude se jim moct pořádně věnovat. Snad by mu mohlo pomoct se trochu projít, i když ulice Seireitei taky nebyly nejvhodnější místo, když tudy chodilo tolik shinigamiů, kteří ho zkrátka museli vyrušit svým pozdravem, kdykoliv ho viděli.

Překvapení 33

25. srpna 2015 v 8:57 | IceSun685 |  Překvapení
Sasori skutečně dostál svému nevyřčenému slibu a i další dva dny se choval, jako by jeho dcera nebyla víc než cizí člověk. Dokonce ani třetí den od jejich posledního skutečného rozhovoru se nic nezměnilo, ale jedna věc přece jen byla jinak. Teď už se totiž nemuseli prakticky vůbec vídat, protože právě dorazili k úkrytu v Zemi Rýže, kde se brzy sejde prakticky celá Akatsuki.
Deidara jako obvykle bezstarostně otevřel dveře a bez sebemenší ostražitosti jednoduše vešel, tohle pro něj bylo v podstatě typické. Jako obvykle totiž předpokládal, že v jejich úkrytu nemůže číhat žádný nepřítel.
"Měl bys být trochu opatrnější." zabručel Sasori a pomalu se šinul za blonďatým ninjou. Na rozdíl od něj, byl ovšem mistr loutkář ve střehu.

Nebylo nám přáno 30

20. srpna 2015 v 9:00 | IceSun685 |  Nebylo nám přáno
Jelikož Minato musel to slíbené překvapení připravit, strávila Kushina odpoledne sama studováním mapy vesnice.
Zatímco teorie se jí ale zdála jednoduchá, realita ji zasáhla opravdu tvrdě, když už podruhé do kohosi napálila, zatímco se zahrabaná do mapy snažila přijít na to, kam se to zase dostala.
"Omlouvám se." řekla co nejrychleji a okamžitě se začala sbírat ze země, aby dotyčné mohla také pomoct.
Žena na zemi se zdála otřesená, a jelikož byla ke Kushině zády, dívka ji zřejmě musela překvapit zezadu. Kushina k ní okamžitě přiskočila a pomohla jí vstát a teprve potom si všimla, že černovlasá žena je těhotná.
"Já se moc omlouvám." vhrkla ještě jednou a trochu nervózně se zeptala: "Nestalo se vám nic?"
Černovláska se chytila za břicho a na chvíli zavřela oči.

Překvapení 32

18. srpna 2015 v 8:57 | IceSun685 |  Překvapení
"Jsi zraněný?" prolomila ticho až po více než minutě Miroko.
"Trochu mě bolí záda, ale jinak v pohodě." odpověděl mladík stejně podivně klidným hlasem, jaký použila jeho společnice, ovšem ani on nedokázal odtrhnout oči od místa, kde jim mistr loutkář zmizel z dohledu.
"Podívám se ti na ně." odvětila Miroko, ale ani tak se nezvednula a ani nestočila pohled jinam. Byla podivně spokojená i překvapená. Plánovala, že svou falešnou lásku vmete Sasorimu do očí, ale byla ještě přesvědčivější než doufala. Tak moc, že i ji to vlastně zaskočilo. Její strach o Deidaru byl totiž opravdový, to proto jí vyhrkly slzy, které vůbec neplánovala. Překvapila tím i sama sebe. Sasori ji však zaskočil svou reakcí. Nepředpokládala, že prostě beze slova odejde. Očekávala od něj nějakou bouřlivější reakci. Alespoň nějakou vzteklou poznámku nebo něco podobného, ale nedočkala se, což ji poněkud vyvádělo z míry.

Kakashi a Omino

16. srpna 2015 v 9:22 | IceSun685 |  Obrázky k povídkám
No na psaní jsem sice náladu ani čas neměla, ale naopak jsem něco namalovala. Sice jsem chtěla nějaký obrázek k povídce, která už vychází, ale inspirace je inspirace. Takže pokud si vzpomínáte, tak v článku Naruto povídky, který je v menu, je i povídka Pod maskou, tak tohle je obrázek k ní. Doufám, že se vám líbí, dala jsem si záležet.

Závazek ke klanu 04

13. srpna 2015 v 9:02 | IceSun685 |  Závazek ke klanu
Sálem se nesla hudba, ale to bylo to poslední, co by černovlasého muže zajímalo. Mnohem víc pozornosti věnoval mladým dámám v něm, které se nesly v přezdobených rouchách a zvednutými nosy demonstrovaly nejrozšířenější pomluvu šlechty. Jejich aroganci. Dost možná ani žádná z nich arogantní nebyla, ale člověku nakonec nezbývalo nic jiného, když ho odmalička učí nos zvedat.

Překvapení 31

11. srpna 2015 v 8:56 | IceSun685 |  Překvapení
Miroko si na tváři udržela neutrální výraz, dřív to pro ni nebyl žádný problém, ale když šlo o jejího otce, tak se v ní doslova vařila krev. To ovšem brzy skončí, dívka přesně věděla, co udělá, aby tím Sasorimu co nejvíc ublížila. Stačilo si jen počkat na vhodnou chvíli.
Mistr loutkář byl však až příliš ostražitý a nikdy je nenechal bez dozoru oba dva, což Miroko moc nevyhovovalo. Potřebovala se Sasoriho aspoň na chvilku zbavit, jinak jí byly všechny plány k ničemu.
Štěstěna jí však dala příležitost o dva dny později, když se na cestě před nimi objevil, nebo spíše vyrostl ze země, Zetsu.
"Mám pro vás vzkaz od Hidana." řekly obě jeho poloviny tváře.

Nebylo nám přáno 29

6. srpna 2015 v 9:00 | IceSun685 |  Nebylo nám přáno
"Já, už jsem o tom slyšela." začala Yoshino váhavě, když se usadily. Nechtěla to Kushině připomínat, ani nic podobného, ale možnost, že by o tom dívka sama začala se Yoshino zdála mnohem horší. "Je mi to moc líto, jsme ráda, že jsi v pořádku alespoň ty."
Kushina jen lehce přikývla a dívala se někam pod stůl.
"Já jen, že kdybys něco potřebovala, tak stačí říct, chápu, že je to teď pro tebe těžké." pokračovala černovláska snad ještě váhavěji.

Překvapení 30

4. srpna 2015 v 9:15 | IceSun685 |  Překvapení
Tak a máme tu krásný třicátý díl, ať se líbí.


Jak to bude do konce prázdnin

2. srpna 2015 v 16:34 | IceSun685 |  Upozornění
No, jelikož občas napíšu článek s podobným textem, tak jsem se rozhodla přidat do menu další odkaz. Jak jste si možná všimli, jmenuje se Upozornění a budu pod něj řadit články, které se týkají aktuálního vydávání, tak se tam můžete zpětně mrknout a nemusíte pro informace listovat archivem.
A teď už teda k tomu, jak to do konce prázdnin teda bude.