Jak to bude do konce prázdnin

2. srpna 2015 v 16:34 | IceSun685 |  Upozornění
No, jelikož občas napíšu článek s podobným textem, tak jsem se rozhodla přidat do menu další odkaz. Jak jste si možná všimli, jmenuje se Upozornění a budu pod něj řadit články, které se týkají aktuálního vydávání, tak se tam můžete zpětně mrknout a nemusíte pro informace listovat archivem.
A teď už teda k tomu, jak to do konce prázdnin teda bude.


Přesnější by asi bylo říct do konce září, protože to končí prázdniny mně.
Takže většina normálních lidí má o prázdninách víc času, ale jelikož jsem v takové situaci, že tomu je právě naopak, potřebuju si ten čas udělat. Což znamená ušetřit ho, kde to půjde. V současné době tedy budou vycházet jen ty povídky, které mám už napsané.
I přes všeobecnou smůlu, mám štěstí alespoň v tom, jak dopadla poslední anketa. Hned pochopíte proč.

Jelikož mám právě u Překvapení dost napsaných dílů, tak bude vycházet každý týden. Společně s ním pak bude v tom týdnu vydán i díl jiné povídky. Bude to obvykle Nebylo nám přáno, kde mám taky pár dílů připravených, nebo jiná povídka. Předepsanou mám ale asi jen povídku Závazek ke klanu, která nebyla v anketě, tak nevím, jestli se líbí. Každopádně vyjde buď ona nebo Nebylo nám přáno. Pak je ještě možné, že budu mít čas a chuť (tu především) a nějaký díl napíšu, ale s tím bych moc nepočítala být vámi. Moje motivace, jsou totiž někde úplně jinde. Navíc vy jako čtenáři jste spíš demotivující. Plačící
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama