Září 2015

Překvapení 38

29. září 2015 v 9:30 | IceSun685 |  Překvapení
Hidan se už chystal zeptat Deidary, co blbne, že se před Kakuzem vykecává, ale do pokoje opatrně vešla Miroko. Měla na sobě čisté oblečení a měla mokré vlasy. Její oči byly lehce zarudlé od pláče, ale nebylo to příliš viditelné, zvlášť když byly ukryté pod hnědými vlasy.
Hidan se škodolibě pousmál, byl příliš nevšímavý, aby mohl vidět, jak moc dívka trpí. Kakuzu se na ni taky podíval a zkoumal ji pohledem, který sice pochopil její rozpoložení, ale důvod mu unikal. Co se vlastně stalo po jeho odchodu, totiž netušil.

Nebylo nám přáno 33

24. září 2015 v 9:53 | IceSun685 |  Nebylo nám přáno
"Jak dlouho už jste svoji?" zeptala se Kushina zvědavě a prohlížela si černobílou fotografii ze svatby.
"Už to budou dva roky." prohlásila černovláska, ale nezdála se šťastná.
Kushina si ji zkoumavě změřila pohledem a váhavě se zeptala: "Není to šťastné manželství?"
"No." začala Mikoto, jakoby ani sama nevěděla, jak popsat, co cítí.
"Nemusíš odpovídat." ujistila ji Kushina rychle, když si všimla jejího váhání.
"Víš, my se milujeme, ale je to složité." řekla Mikoto naléhavě, jakoby chtěla, aby si to Kushina poslechla a pochopila.
"Fugaku je pořád pryč a já tady pomalu mrtvá strachy, jestli se ještě vrátí. Samozřejmě jsem měla s něčím takovým počítat, ale dokud jsem mohla chodit na frontu s ním, tak mi to tak nepřišlo. Ale teď už jsem tak nějak odsouzená věčně se o něj bát a čekat, jestli se vrátí." snažila se to vysvětlit a její hlas zněm naléhavě, jakoby to už potřebovala někomu říct.

Překvapení 37

22. září 2015 v 9:29 | IceSun685 |  Překvapení
Tak vzhledem k tomu, co se tu bude řešit, bych řekla tak 15+, jinak přeji příjemné čtení.


Závazek ke klanu 06

17. září 2015 v 9:31 | IceSun685 |  Závazek ke klanu
Když se vrátil domů, přivítal ho tichý dům jakoby bez života. Jedinou výjimkou byla Rukia sedící na zemi u stolku, ve vstupní hale. Bylo to docela dobré místo, kde vítat nezvané návštěvy a pro Byakuyu to vždy byla první volba místa, když přišel některý z kapitánů, kterého se nemohl zbavit už u dveří. Naštěstí podobné návštěvy nebyly moc časté a ostatní za sebe často posílali někoho jiného a obvykle do kasáren, pokud tedy nešlo o něco vážného.
Černovláska na něj upřela oči a trochu váhavě se usmála.

Překvapení 36

15. září 2015 v 9:28 | IceSun685 |  Překvapení
Hidan všem nalil saké a spokojeně se posadil. Svým způsobem měl velkou a škodolibou radost z Kisameho reakce, protože byla stejně hloupá jako ta jeho, když se dozvěděl o vztahu Deidary a Miroko.
"Tak na náš mladý páreček." prohlásil bělovlasý a zvednul pohárek. Měl v plánu si to tu pořádně užít a hlavně se opít, protože jinak by to nebyla žádná oslava.
Všichni přítomní pozvedli pohárky, tedy s výjimkou Sasoriho, který stejně nemohl pít. Hidan ho do sebe obrátil jako první a začal dolévat všem, kteří to stihli až po něm. Jen Itachimu nedolil, protože mladý Uchiha si, snad kvůli jakési neochotě si vůbec připít, jen usrknul.

Akatsuki

13. září 2015 v 10:19 | IceSun685 |  Obrázky k povídkám
Tak po Kakashim mám pro vás i úvodní obrázek k Překvapení, ať se vám líbí alespoň tak, jako povídka. ;)
Doufám, že poznáte oči všech. :) (Mimochodem, které se vám nejvíc líbí?)

Nebylo nám přáno 32

10. září 2015 v 9:53 | IceSun685 |  Nebylo nám přáno
"Sensei?" oslovil šedovlasý chlapec Minata, který na to ale nezareagoval.
"Minato-sensei?!" zopakoval to Kakashi trochu důrazněji.
"A-ano?" vzpamatoval se dotázaný, když zaslechl své jméno a uvědomil si, že na oslovení sensei si bude muset zvyknout co nejdřív.
"Už jsme si na sebe zvykli?" zeptal se Kakashi, čímž Minata opět naprosto vyvedl z míry.
Když ale Minato neodpovídal, protože si nebyl tak docela jistý, co tím vlastně Kakashi myslí, ozvala se Rin: "Říkal jste, že na misi budeme moct, až si na sebe zvykneme."

Překvapení 35

8. září 2015 v 9:28 | IceSun685 |  Překvapení
Itachi pomalu otevřel dveře a nakoukl dovnitř. Místnost, kterou si Hidan vybral pro svoji oslavu, byla až do teď zavřená a nesmrtelný ninja jim do ní zakázal vstupovat. Teď ovšem byly dveře otevřené a pět zbývajících členů Akatsuki stálo před ní. Nezdálo se ovšem, že by se někomu z nich nějak zvlášť chtělo vstoupit. Bylo to trochu jako by se báli.

Nebylo nám přáno 31

3. září 2015 v 9:53 | IceSun685 |  Nebylo nám přáno
Bylo sice nepravděpodobné, že by z té srážky byly nějaké následky, když se žena nezlobila a nikdo to neviděl, ale i tak měla Kushina špatný pocit, když seděla sama v Minatově bytě a jedla snídani.
'Doufám, že jí nic není.' proběhlo rudovlásce hlavou snad už posté.
Trochu toužebně se podívala na dveře, ze kterých před necelou půl hodinou Minato vyrazil na trénink, a na chvíli zatoužila, aby se jimi zase vrátil a přivedl ji na jiné myšlenky.
Netrvalo dlouho a svou hloupou představu vyhnala z hlavy. Minato měl svoje povinnosti a těžko je mohl odsunout kvůli ní.
Dívka se rozhlédla po místnosti a trochu neochotně se postavila. Nemělo smysl sedět tady a čekat až zase projde dveřmi.

Překvapení 34

1. září 2015 v 9:26 | IceSun685 |  Překvapení
Miroko otevřela jeden z pokojů a nakoukla dovnitř. Byl prakticky stejný jako její pokoj ze sídla, kde ji trénoval Itachi. Při vzpomínce na tmavovlasého ninju se lehce usmála. Byl jedním z mála lidí, které mohla nazvat opravdovými přáteli, ne-li jediným.