Překvapení 37

22. září 2015 v 9:29 | IceSun685 |  Překvapení
Tak vzhledem k tomu, co se tu bude řešit, bych řekla tak 15+, jinak přeji příjemné čtení.Miroko vypila další pohár, ale tentokrát jí Deidara už nic nedolil, místo toho ji s trochu větší snahou postavil na nohy, a když mu málem spadla, tak ji podepřel.
"Taky už asi půjdeme." upoutal na sebe Deidara pozornost Hidana a Kisameho, ani jednoho z nich to ale příliš nezajímalo, proto mladíka s dívkou, kterou nesl téměř v náručí, nechali jednoduše odejít.
Deidara ji dostal ven z místnosti a vedl ji chodbou k pokojům. Snad to trochu přehnal, možná jí toho přece jen dal trochu moc, ale sám mladý ninja byl příliš opilí, než aby se tím nějak zvlášť zabýval. Musel ji jen dostat do pokoje, pak už to bude v pohodě.

Hidan do sebe obrátil další saké, ale nalít do pohárku Kisamemu už nedokázal, protože se jednoduše netrefil. Ninjovi s modrou kůží to ovšem moc nevadilo, protože už dokázal pouze něco mumlat a ležet na stole v místě, kde mu na hlavu odkapával horký vosk. Kisamemu to ovšem nevadilo, právě teď mu nevadilo nic na světě. Všechno mu bylo jedno. Dokonce, i když Hidan jednoduše bouchl hlavou o stůl a rozlil poslední zbytek saké, tak mu to bylo jedno. Dokonce i to, že bělovlasý ninja začal hlasitě chrápat, mu bylo ukradené, protože se k němu v zápětí přidal.

Miroko se probudila v pokoji, který i když se podobal tomu jejímu, byl trochu jiný. Mírně zmateně se posadila a teprve v tu chvíli si uvědomila, že na sobě nemá oblečení. Nevzpomínala si však na to, co se dělo včera. Pokusila se uklidnit a vzpomenout si.
"Byla jsem na oslavě." zašeptala napůl v transu. Jen matně si vzpomínala, co se tam dělo. Kisame vyprávěl historky a hodně se pilo. Taky si vzpomínala, že dovolila Deidarovi pár věcí, které dělat neměl, ale ona ho přece nemohla klepnout přes prsty, když tam byli všichni ti, na které to hrála. Stalo se však ještě něco jiného? Hnědovláska složila hlavu do dlaní a i přes bolest, kterou v ní cítila, se pokusila vzpomenout. Pila. Ano na to si vzpomínala. Pak jí Deidara odvedl, ale nešli do jejího pokoje. Dívka se rozhlédla po místnosti a na stole zahlédla váčky s jílem, které dobře znala.
Byla nahá v jeho posteli. Miroko tiše zaúpěla a svou zeleně zářící a značně se třesoucí ruku položila na podbřišek. Potom zaúpěla hlasitěji. Už moc dobře věděla, co se stalo potom, i když si z toho nic nepamatovala. Místnost před ní se lehce rozmazala, jak jí vyhrkly slzy, které stekly po zkřivené tváři a dopadly na nahou hruď, která se vzpínala vzlyky. Miroko se roztřásla ještě víc. Tohle nechtěla, tohle v žádném případě nechtěla. Cítila zhnusení sebou sama, byla odporná. Musela odtud vypadnout, proto vylezla z postele a třesoucíma se rukama posbírala své oblečení. S pohledem na několik kapek krve na prostěradle se znovu rozplakala.

Itachi se převalil na druhou stranu postele. Jeho pokoj byl svým způsobem stejný, jako pokoje všech, postel, skříň, stůl a židle. Nebylo na něm vůbec nic zvláštního, ale i tak byla tohle pro něj nejlepší místnost v úkrytu. Bylo tomu tak jednoduše proto, že tu mohl být mladý Uchiha sám, aniž by ho někdo rušil.
Černovlasý mladík se znovu převalil, dneska nechtěl vůbec vstávat. Měl sice trochu hlad, ale byl si docela jistý, že ho to brzy přejde, takže se raději díval do stropu. Mohl se sice pokusit usnout, ale to by se mu stejně zdálo o ní, po čemž zrovna netoužil. Bolel ho jen pohled na ni, zvlášť když věděl, že patří Deidarovi. Nesnášel ho, věděl sice, že je to jednoduše ze žárlivosti, ale stejně to tak cítil, nedokázal si pomoct.

'Jsem *d**t!' projelo Deidarovi hlavou už poněkolikáté. Měl vlastně pravdu a věděl to. To, co včera udělal, bylo špatné, vlastně hodně špatné. Kdyby nebyl opilý, tak by ho to ani nenapadlo, jenže on včera byl opilý a aby toho nebylo málo, tak ji ještě záměrně opil. Střízlivého by ho to ani nenapadlo, jenže on nebyl střízlivý a tak ten pitomý nápad dostal.
'Vlastně jsem ji znásilnil!' projela mu hlavou další myšlenka, která ho téměř přinutila se zvednout a jít se vyzvracet. S tímhle pocitem ovšem nijak nesouviselo množství saké, která včera vypil, ale pouze zhnusení z toho, co udělal. Deidara nechtěl ani pomyslet na to, jak se cítí ona. Snad ji měl obléct a dostat do jejího pokoje, aby nic nepoznala, ale nebylo by to ještě horší než pravda?
'Nebránila se, vlastně se jí to líbilo.' utěšoval marně své svědomí blonďatý ninja. Deidara moc dobře věděl, že dívka nedokázala ani pořádně jít, nevěděla o sobě, bylo jí jedno, co se s ní děje.
'Tohle jsem pěkně p*sr*l.' připomněla mu hlava a žaludek se mu opět obrátil. Byl zhnusený sám sebou a měl pocit, že až se dívka probudí a zjistí, co se stalo, bude to jen horší. Kdyby spolu alespoň chodili doopravdy, tak by to bylo aspoň o něco snazší. Byla by to jen hloupá chyba způsobená alkoholem, jenže on ji opil za účelem tu chybu udělat a nemělo to nic společného s láskou ani s vášní, ale pouze s jedním b*bc*m, který si z něj předešlé ráno utahoval, a Deidara to moc dobře věděl a žádné výčitky na tom nedokázaly nic změnit.
"Nějaký zamyšlený." ozvalo se za ním trochu unaveně.
Horší už to být snad ani nemohlo. Deidaru prostě musel najít v kuchyni zrovna Hidan.
"Ty jsi zase unavený." odpověděl mladík ještě relativně klidně, ale hlas se mu trochu třásl strachem. Strachem, že se všichni dozvědí, co včera provedl.
"Stalo se snad něco?" zeptal se Hidan, který si sedl naproti něj a poškrábal se na hlavě.
"Ne." pospíšil si Deidara s odpovědí a tvář mu lehce zrudla. Snad to bylo ještě zbytkovým alkoholem v Hidanově krvi, ale mladíkovi oči se roztáhly poznáním.
"Včera jsi bodoval, že jo?!" zeptal se s potutelným úsměvem a Deidara zbledl.
"To je bezva." prohlásil Hidan, aniž by od něj potřeboval potvrzení.
"Co je bezva?" přerušil je hrubý a jaksi otrávený hlas Kakuza.
"Že se všichni bavili." pospíšil si s odpovědí Deidara a pod stolem kopnul do Hidana, který se už chtěl ozvat.
"To bych zrovna netvrdil, ale jak chcete." zabručel maskovaný a začal s hledáním snídaně nebo už možná oběda, na jídlo ovšem neměl Deidara ani pomyšlení.No tak konec oslavy není zrovna hezký, ale to se nedá nic dělat. Snad to nikoho nepohoršilo.

Předchozí díl---------------------------------------------------------------------Další díl
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Pariah Pariah | Web | 28. září 2015 v 12:33 | Reagovat

Jupííí tento díl mám moc ráda (ne kvůli tomu že by to bylo 15+ i když tyhle věci čtu ráda) hihi prostě super zvrat, skvěle napsá no perfektní

2 IceSun685 IceSun685 | Web | 28. září 2015 v 14:15 | Reagovat

[1]: To jsem nevěděla, myslela jsem, že máš raději některé jiné. :-)

3 Pariah Pariah | Web | 3. října 2015 v 17:53 | Reagovat

...no od tebe mám ráda všechny :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama