Překvapení 38

29. září 2015 v 9:30 | IceSun685 |  Překvapení
Hidan se už chystal zeptat Deidary, co blbne, že se před Kakuzem vykecává, ale do pokoje opatrně vešla Miroko. Měla na sobě čisté oblečení a měla mokré vlasy. Její oči byly lehce zarudlé od pláče, ale nebylo to příliš viditelné, zvlášť když byly ukryté pod hnědými vlasy.
Hidan se škodolibě pousmál, byl příliš nevšímavý, aby mohl vidět, jak moc dívka trpí. Kakuzu se na ni taky podíval a zkoumal ji pohledem, který sice pochopil její rozpoložení, ale důvod mu unikal. Co se vlastně stalo po jeho odchodu, totiž netušil.

"Jaká byla noc?" zeptal se Hidan dřív, než ho mohl Deidara znovu kopnout.
Miroko na bělovlasého upřela dokořán otevřené hnědé oči. Copak to věděl?
"Užila sis?" zeptal se s potutelným úšklebkem Hidan a koutkem oka zavadil o Deidaru, čímž jí řekl všechno, co potřebovala. Její rozevřené oči, které se zase začaly pomalu plnit slzami, se upřely na mladého ninju, který se zmohl jen na jakýsi přihlouplý úšklebek.
I Kakuzu se podíval na blonďatého ninju, ale jeho důvodem byla Miroko. Hidan seděl ke Kakuzovi stojícímu u skříněk se zásobami zády. Takže maskovaný ninja jeho pohled neviděl, zato postřehl pohled dívčiných očí, které se stočily k Deidarovi.
Miroko nic neříkala, nedokázala nic říct, jen se dívala na mladíka s tím hloupím úsměvem na tváři, který jí až trochu moc připomínal výraz spokojenosti.
Výraz bolesti na té její se v tu chvíli pozvolna změnil v kombinaci bolesti, vzteku a nenávisti. Ještě se pochlubil kamarádům, jak to jen mohl udělat, prostě nechápala.
"H*jzl*!", procedila dívka skrz zuby a z očí jí vytryskly další slzy. Miroko vzala z poličky u dveří talíř a hodila ho po ninjovi, který se k její ještě větší zlosti vyhnul. Stejně tak bohužel dopadly i další dva talíře, které ten první následovaly a stejně jako on, se i ony jednoduše rozbily o zeď vedle maskovaného ninji, který následoval Hidanova vzoru a raději se trochu vzdálil.
"Jak jsi mohl." zašeptala dívka s jakousi vnitřní bolestí a uchopila další talíř.
"Přestaň!" okřikl ji Deidara, ale vysloužil si pouze další talíř, ovšem i jemu se vyhnul.
"Ty…ty…" hledala dívka vhodnou nadávku, zatímco začala kromě talířů házet i hrnečky. I přes to, že zhluboka dýchala, nijak ji to neuklidňovalo.
"Co přesně se vlastně stalo?" zeptal se Kakuzu tiše svého týmového kolegy, ale určitou představu z jeho předešlých poznámek už měl.
"Ty odporný, hnusný…" pokusila se dívka o nějaké lepší a hlavně výstižnější pojmenování.
"Já? Já? A co ty?!" zařval na ni vztekle Deidara a jeden z hrníčků chytil a hodil jí ho nazpátek. Ani on se však netrefil a hrníček ozdobený černými čárkami se roztříštil vedle její hlavy.
Vztek mladé ženy to však jen umocnilo a tak po něm hodila další talíř s nadávkou: "Kr*t*n*!"
"Zato ty jsi svatá že?" zakřičel na ni Deidara vztekle. "Nejsi nic víc než d*vk*, která by se klidně vyspala i s někým dalším!!!"
Tohle už ovšem byla poslední kapka. Dívčin výraz dost jasně říkal, jak moc to Deidara přehnal. Tohle už nebyla milenecká hádka. Dívka se na něj dívala s nenávistí, která jasně říkala, jak moc si přeje jeho smrt. Pořád to ovšem byla jen vzteklá ublížená žena, která nedokázala racionálně myslet. Kdyby byla klidná, jistě by vymyslela něco lepšího, než chytit do ruky další hrneček.
Ten už ovšem na Deidarovu hlavu nedoletěl a vlastně ani neopustil dívčinu ruku, protože právě za ni ji chytil poměrně hrubě Kakuzu.
"Můj hrneček ne." prohlásil ninja podivně klidným hlasem a vzal jí ho z ruky. Ji ovšem nepustil a místo toho ji hrubě vytáhnul z kuchyně.

Kakuzu ji dokonce dotáhl až úplně před úkryt, než se s ní konečně zastavil a hrubě ji shodil na zem.
"Až se uklidníš, tak se teprve vrať, nikdo tady není zvědavý na podobné scény a zapamatuj si ještě jednu věc…" řekl zamaskovaný muž ostře.
"Jakou?" pípla Miroko skrz vzlyky a třesoucíma se očima na něj pohlédla.
"Nedělej hluk, když jsou všichni po chlastačce." odpověděl Kakuzu s vážností v hlase, která ji celkem překvapila.
"A ještě něco…" řekl Kakuzu a zastavil se u vchodu do úkrytu. "Raději by ses měla přestat chovat jako vesnická holka, jinak tě chraň nějaký méně pitomý bůh, než je Jashin."

"Co se to tady s*kr* dělo?" zeptal se Kisame nechápavě a díval se na spoušť v kuchyni. Většina podlahy byla pokrytá střepy, které Deidara s Hidanem začali uklízet, a na stole ležel jediný hrníček.
"Neptej se." zabručel za ním nově příchozí a Kisame upřel své nelidské oči do očí ještě zvláštnějších.
"Kakuzu." zašeptal žraločí muž překvapeně a znovu se podíval na spoušť.
"Věř mi, že to ani nechceš vědět, Kisame, a teď bys snad měl jít, pokud nechceš tady těm pomoct s úklidem." prohlásil Kakuzu s jakýmsi vztekem v hlase a ze stolu vzal hrníček, který opatrně, téměř láskyplně, položil na své místo v teď už téměř prázdné poličce.
"Ne, pomáhat jim rozhodně nehodlám." odvětil ninja a dál se díval na spoušť. Pořád ovšem zůstával zvědavý.
"Mimochodem…" upoutal na sebe Kakuzu jeho pozornost. "Kde je vlastně Itachi, snad ještě nevyspává, když odešel první."
"Nevím, ještě jsem ho neviděl." odpověděl Kisame zamyšleně. Včera si o něj kvůli Miroko dělal starosti, ale dneska na něj ani nepomyslel. Jistě nejspíš za to mohla kocovina, ale i tak se kvůli tomu cítil hloupě. Itachi by nezapomněl.
"Na tom vlastně nezáleží." prohlásil Kakuzu a zamířil chodbou zase pryč a žraločí muž lehce přikývl. Snad bude lepší, když přítele nechá na pokoji. Nakonec pro něj stejně nemohl nic udělat.
"A Kisame?" oslovil ho ještě Kakuzu.
"Ano?" odvětil ninja a otočil se na něj.
"Proč máš s*kr* na hlavě vosk?" zeptal se zamaskovaný ninja, aniž by byl v jeho hlase alespoň kousek zájmu.
Kisame zvednul ruku k hlavě a nahmatal docela velkou plochu pokrytou rudým voskem.
"Netuším, Kakuzu, netuším." odpověděl zamyšleně a nechal maskovaného ninju odejít.Ta doufám, že se vám dílek líbil a užili jste si to alespoň tak dobře jako já. Myslím, že Kakuzu se mi docela povedl, ale nechám to na vašem názoru. ;)

Předchozí díl---------------------------------------------------------------------Další díl
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Pariah Pariah | Web | 3. října 2015 v 17:50 | Reagovat

Jak ty to děláš, že mě nutíš číst ty tvé povídky stále dokola? :D Ne tohle je moc povedený díl... i když je mi hrdinky líto

2 IceSun685 IceSun685 | Web | 5. října 2015 v 10:08 | Reagovat

[1]: Taky je mi jí líto, ale já své hrdiny vždykcy trápím, jak se zdá. :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama