Říjen 2015

Překvapení 41

30. října 2015 v 10:02 | IceSun685 |  Překvapení
Tohle nebude moc pěkné tak pro slabší povahy raději upozornění 18+

Letní večer 05

26. října 2015 v 9:06 | IceSun685 |  Letní večer
"Takže se nudíš?" zeptal se Neji po chvíli, když Tenten vypověděl všechny jejich nejnovější šílené sázky a cíle. S Leem a senseiem se skutečně nedalo nudit a učit na Akasdemii muselo být zase o hodně nudnější.
"No, trochu ano." přiznala váhavě a opět se mu nedívala do očí.
"Takže hodně." zkonstatoval mladík okamžitě a také velmi spokojeně.
"I kdyby, na Akademii si stejně musím odpracovat zbytek pololetí." odpověděla otráveně.
"To by se dalo zařídit." namítl ale Neji vesele.

Překvapení 40

21. října 2015 v 22:50 | IceSun685 |  Překvapení
Itachi vešel do kuchyně zcela klidný, což docela překvapilo Hidana, který od mladého Uchihy očekával nějakou agresivní akci namířenou na Deidaru.
Překvapený byl ovšem i Kisame protože jeho týmový kolega se pouze opřel o rám dveří.
"Co to s*kr* děláš?!" okřikl ho rozzlobeně Kisame.

Letní večer 04

16. října 2015 v 13:26 | IceSun685 |  Letní večer
O tři měsíce později.

Hnědovlasá dívka se líně převalovala na posteli. Jen s velkým sebezapřením připustila, že se nudí. Práce mimo tým nebyla až tak skvělá, jak si představovala.
Tak, jako téměř každý večer v posledním měsíci, zadoufala, že se někdo z jejích přátel objeví u jejího domu, což se ovšem nikdy nestalo. Chtěla mít od nich klid a tak se toho striktně drželi.
Tentokrát se však její přání splnilo, dveře jejího pokoje totiž otevřela její matka a zeptala se: "Je tady Neji, chceš s ním mluvit?"

Letní večer 03

12. října 2015 v 7:44 | IceSun685 |  Letní večer
Když šli po chodbě plné dětí, Iruka se zeptal: "Kdy můžeš nastoupit do práce?"
"Klidně hned, je mi to jedno."
"Ale pokud se budeš tvářit takhle, tak je uspíš." konstatoval nakonec suše a Tenten poprvé ukázala trochu života.
"Takhle je to trochu lepší."
Dívka jen přikývla a pokračovali v cestě.
Když pak došli na cvičiště, Iruka opět promluvil: "Jsi mistr na zbraně a dobrá v taijutsu, pokud vím. Mohla by ses postarat o tento praktický trénink."
Tenten jen souhlasně přikývla a její zájem se o něco zvýšil.

Změna v menu

11. října 2015 v 11:20 | IceSun685 |  Upozornění
Tak docela určitě jste si všimli, že přibyl rozcestník a dva nové seznamy, pokud se tomu teda tak dá říkat, když je na každé jen jedna povídka. Smějící se
Mimo jiné jsem taky doplnila další povídky na seznam Naruta i Bleache. Je to poněkud zvláštní načasování, když teď redukuju počet vydávaných povídek, ale poněkud se mi začaly kupit nápady, tak jsem v nich potřebovala udělat pořádek. Usmívající se
Seznam Naruta jsem taky trochu přeuspořádala, takže už není seřazený podle doby, kdy byla povídka vymyšlena, ale spíš podle postav, no je to napsané na začátku seznamu, tak se v tom snad zorientujete. Mrkající
Pořád samozřejmě platí, že vydávání povídek je závislé na mé chuti a vašem zájmu. Neplánuju vydávat žádnou z nově přidaných povídek, ani jinou dosud nevydanou, ale tohle se může vždycky změnit. Mrkající

Rozcestník

11. října 2015 v 11:14 | IceSun685
Doufám, že se vám následující seznamy sérií budou líbit a pomůžou vám si vybrat. Tedy příjemné čtení a pro ty z vás, kteří nemají takový přehled v běžně používané Japonštině v povídkách, bych doporučila přečíst tento článek, protože se čas od času něco takového objeví v každé z nich. No a pokud se chystáte číst povídky z posledního zmíněného anime, tak doporučuju ještě jeden článek, protože jejich školství se od našeho celkem liší, tak aby jste se nedivili. ;)
Dále tedy odkazy na jednotlivé seznamy podle anime, z kterého vycházejí. Usmívající se

Fairy Tail povídky

11. října 2015 v 11:04 | IceSun685

Dokud nás žalář nerozdělí

Stav: Připravuje se
Popis:
Občas závidíme těm, kteří se dobře narodili. Myslíme si, že to mají v životě jednoduché, ale čím důležitější rodina, tím vyšší nároky. Někteří to pak nezvládnou a udělají něco, co by za normálních okolností nikoho ani nenapadlo. Podobnou blbost udělal i vnuk mistra Fairy Tailu, za což si vysloužil vyloučení z cechu. Sám se rozhodl zamířit tak daleko, aby tam nikdo neznal jeho jméno, aby mohl začít s čistým štítem. Dokáže se ale v cizí zemi s jinými pravidly a bez ničeho sám protlouct nebo bude potřebovat pomoc?
Obrázek

Kuroko no Basket povídky

11. října 2015 v 11:04 | IceSun685

Basketbalová hlava

Stav: Píše se
Popis:
Když je nám šestnáct, tak se snadno nadchneme pro jednu jedinou věc, jakou je například basket. Můžeme mít desítky dalších věcí kolem, ale jsou pro nás nedůležité, pak ale zjistíme, že některé z nich jsme možná přehlížet neměli. Například známky, které potřebujeme mít dobré, abychom se dál mohli věnovat naší závislosti. Jejich vylepšení nebude jednoduché, ale možná otevře dveře, o kterých nejslabší člen Generace zázraků vůbec nepřemýšlel.

Aomine Seijuro

Stav: Píše se
Popis:
Narozen ve významné rodině, jsem vždy byl nad ostatními. Byla má povinnost vyhrát. Musí to tak ale skutečně být pořád? Nemůžu být aspoň na chvíli někým jiným? Někým obyčejným? Nakonec copak někdo pozná, kdo jsem, jen od pohledu? Stačí si přece obléct něco obyčejného a budu moct být taky obyčejný, nebo snad ne? Nakonec proč bych stále musel být Akashi Seijuro?

Ta je moje!

Stav: Připravuje se
Popis:
Možná nejtěžší část vztahu je jeho začátek. Ne vždycky to tak ale musí být. Někdy může být začátek snadný, ale potom se věci teprve zkomplikují. Ona má totiž možná ráda i někoho jiného. Nic pak nemusí jít podle plánu a člověk se musí začít snažit, aby získal toho, koho chce. Získat si její srdce a přesvědčit ji, že je ten pravý pak může být mnohem těžší než vstřelit koš. Nakonec on přece nikdy nemíjí a to i bez snahy. Být esem Too je proto lehké, ale být tím jejím teprve znamená výzvu.

Na papíře

Stav: Připravuje se
Popis:
Když jste nejoblíbenější kluk na škole, tak je pro vás čtení dopisů od obdivovatelek téměř denní rutinou. Pokaždé slyšíte, jak jsem úžasný v basketu a jak vypadáte dobře, což je přece samozřejmé, když jste model. Možná se časem ale najde i dopis, který se od těch předchozích liší. Je to dopis od dívky, která vůbec není obdivovatelkou a to je na ní právě to zajímavé. Tehdy se opravdu vyplatí na takový dopis odpovědět a možná se pak s touto dívkou setkat. Bude ale stejně zajímavá i osobně, nebo jen na papíře?
Obrázek

Tvoje a moje sestra

Stav: Pozastaveno
Popis:
Každý starší bratr se občas potýká s problémem, jak se zbavit mladší sestry alespoň na chvíli. Zelenovlasý mladík má ale ještě větší problém, jeho mladší sestra totiž nastupuje na jeho školu, což znamená mít ji neustále za zadkem. Naštěstí ale není jediný s mladší sestrou ve stejné situaci, protože sestru má i jeho nejlepší kamarád a spoluhráč z týmu Shutoku, a tak dostane basketbalista geniální nápad, jak se sestry zbavit tím, že bude čas trávit s druhou dívkou místo něj. Stanou se ale z dívek kamarádky, nebo to budou mít jejich bratři ještě složitější?
Obrázek

Kdo je tvůj pán?

Stav: Připravuje se
Popis:
Občas se vám život může zdát až příliš monotónní. Tehdy chcete, aby se na chvíli stal zajímavým, o což se může postarat například nalezený pejsek. V takovém případě možná bude váš život zajímavým až příliš a bude jen na vás, abyste se s tím vypořádali, tak jak se s tím musí vypořádat snědý basketbalista. Dokáže se o psa postarat a najít jeho skutečného majitele, nebo mu snad zůstane? A pokud se mu to skutečně podaří, jaký ten majitel asi bude, a jak snadné bude rozloučit se s pejskem, který je jedna velká potíž, i když občas vás může seznámit i s někým zajímavým?
Obrázek

Spoluautorské

Myslím, že není třeba nic moc dodávat, protože vše se dozvíte po rozkliknutí odkazu v samostatném článku. Mrkající

Překvapení 39

7. října 2015 v 12:01 | IceSun685 |  Překvapení
"Povíte mi už konečně, co se to tu vlastně stalo?" zeptal se Kisame už asi po desáté a oškrábal si už snad poslední zbyteček vosku z hlavy.
Hidan s Deidarou se na něj krátce podívali, ovšem ani jeden se k vyprávění příliš neměl.
"Ale no tak." zabručel Kisame a naštvaně kopnul do židle, kterou tím přisunul ke stolu.
"Řekněme, že šlo o mileneckou hádku." zašeptal Hidan, kterému se očividně nelíbilo, že po ní uklízí tenhle svinčík. Naštvat Kakuza ovšem nechtěl ani nesmrtelný ninja.