Kuroko no Basket povídky

11. října 2015 v 11:04 | IceSun685

Basketbalová hlava

Stav: Píše se
Popis:
Když je nám šestnáct, tak se snadno nadchneme pro jednu jedinou věc, jakou je například basket. Můžeme mít desítky dalších věcí kolem, ale jsou pro nás nedůležité, pak ale zjistíme, že některé z nich jsme možná přehlížet neměli. Například známky, které potřebujeme mít dobré, abychom se dál mohli věnovat naší závislosti. Jejich vylepšení nebude jednoduché, ale možná otevře dveře, o kterých nejslabší člen Generace zázraků vůbec nepřemýšlel.

Aomine Seijuro

Stav: Píše se
Popis:
Narozen ve významné rodině, jsem vždy byl nad ostatními. Byla má povinnost vyhrát. Musí to tak ale skutečně být pořád? Nemůžu být aspoň na chvíli někým jiným? Někým obyčejným? Nakonec copak někdo pozná, kdo jsem, jen od pohledu? Stačí si přece obléct něco obyčejného a budu moct být taky obyčejný, nebo snad ne? Nakonec proč bych stále musel být Akashi Seijuro?

Ta je moje!

Stav: Připravuje se
Popis:
Možná nejtěžší část vztahu je jeho začátek. Ne vždycky to tak ale musí být. Někdy může být začátek snadný, ale potom se věci teprve zkomplikují. Ona má totiž možná ráda i někoho jiného. Nic pak nemusí jít podle plánu a člověk se musí začít snažit, aby získal toho, koho chce. Získat si její srdce a přesvědčit ji, že je ten pravý pak může být mnohem těžší než vstřelit koš. Nakonec on přece nikdy nemíjí a to i bez snahy. Být esem Too je proto lehké, ale být tím jejím teprve znamená výzvu.

Na papíře

Stav: Připravuje se
Popis:
Když jste nejoblíbenější kluk na škole, tak je pro vás čtení dopisů od obdivovatelek téměř denní rutinou. Pokaždé slyšíte, jak jsem úžasný v basketu a jak vypadáte dobře, což je přece samozřejmé, když jste model. Možná se časem ale najde i dopis, který se od těch předchozích liší. Je to dopis od dívky, která vůbec není obdivovatelkou a to je na ní právě to zajímavé. Tehdy se opravdu vyplatí na takový dopis odpovědět a možná se pak s touto dívkou setkat. Bude ale stejně zajímavá i osobně, nebo jen na papíře?
Obrázek

Tvoje a moje sestra

Stav: Pozastaveno
Popis:
Každý starší bratr se občas potýká s problémem, jak se zbavit mladší sestry alespoň na chvíli. Zelenovlasý mladík má ale ještě větší problém, jeho mladší sestra totiž nastupuje na jeho školu, což znamená mít ji neustále za zadkem. Naštěstí ale není jediný s mladší sestrou ve stejné situaci, protože sestru má i jeho nejlepší kamarád a spoluhráč z týmu Shutoku, a tak dostane basketbalista geniální nápad, jak se sestry zbavit tím, že bude čas trávit s druhou dívkou místo něj. Stanou se ale z dívek kamarádky, nebo to budou mít jejich bratři ještě složitější?
Obrázek

Kdo je tvůj pán?

Stav: Připravuje se
Popis:
Občas se vám život může zdát až příliš monotónní. Tehdy chcete, aby se na chvíli stal zajímavým, o což se může postarat například nalezený pejsek. V takovém případě možná bude váš život zajímavým až příliš a bude jen na vás, abyste se s tím vypořádali, tak jak se s tím musí vypořádat snědý basketbalista. Dokáže se o psa postarat a najít jeho skutečného majitele, nebo mu snad zůstane? A pokud se mu to skutečně podaří, jaký ten majitel asi bude, a jak snadné bude rozloučit se s pejskem, který je jedna velká potíž, i když občas vás může seznámit i s někým zajímavým?
Obrázek

Spoluautorské

Myslím, že není třeba nic moc dodávat, protože vše se dozvíte po rozkliknutí odkazu v samostatném článku. Mrkající
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Aki Aki | E-mail | Web | 3. září 2016 v 21:40 | Reagovat

Recenzia na poviedku Jednoduchá biologie ma zaujala, lebo zaručene to nebude až také ľahké. Anime Kuroko no basket mám rada, aj keď som zatiaľ veľa dielov nevidela. Držím vám palce pri písaní poviedky a hlavne veľa pozitívnej odozvy.

2 IceSun685 IceSun685 | Web | 4. září 2016 v 11:24 | Reagovat

[1]: Moc díky, jsem ráda, že tě zaujala. :-) Doufám, že se ti povídka i zbytek anime bude líbit. ;-)

3 Evickar Evickar | 30. prosince 2017 v 22:26 | Reagovat

Jednoduchou biologii mám strašně ráda. Přemýšlela bych i o dalších, co tu jsou, ale nechci začínat číst něco, co se možná nedopíše :-( To bych pak byla zoufalá, že nevím, jak to dopadne :-D

4 IceSun685 IceSun685 | 31. prosince 2017 v 13:59 | Reagovat

[3]: Jo to se ti vůbec nedivím, taky s tím mám problém. Proto jsem kdysi začala psát vlastní věci, abych vždycky měla konec a mám předsevzetí, že všechno, co začnu, taky dopíšu, jen tak úplně nezaručuju, kdy to bude. :-D  :-D  :-D Neboj, to byl vtip. Nebude to trvat celou věčnost. Každopádně v novém roce mám v plánu zapracovat na Basketbalové hlavě (už je koneckonců dobře nekonečná), takže minimálně tu bych měla dopsat docela brzy.

5 Evickar Evickar | 14. ledna 2018 v 23:46 | Reagovat

Tak to jsem maximálně spokojená, protože tu jsem právě riskla a začala jsem jí zbožňovat!

6 IceSun685 IceSun685 | 15. ledna 2018 v 20:09 | Reagovat

[5]: Tak to jsem ráda :) Snad se bude líbit i nádale.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama