Překvapení 39

7. října 2015 v 12:01 | IceSun685 |  Překvapení
"Povíte mi už konečně, co se to tu vlastně stalo?" zeptal se Kisame už asi po desáté a oškrábal si už snad poslední zbyteček vosku z hlavy.
Hidan s Deidarou se na něj krátce podívali, ovšem ani jeden se k vyprávění příliš neměl.
"Ale no tak." zabručel Kisame a naštvaně kopnul do židle, kterou tím přisunul ke stolu.
"Řekněme, že šlo o mileneckou hádku." zašeptal Hidan, kterému se očividně nelíbilo, že po ní uklízí tenhle svinčík. Naštvat Kakuza ovšem nechtěl ani nesmrtelný ninja.

"Takže tohle udělala Miroko?" zeptal se Kisame a s jakýmsi uznáním si prohlížel hromadu střepů. "Cos jí s*kr* udělal?
Deidara se ovšem moc k odpovědi neměl, proto to za něj převzal Hidan: "Vyspal se s ní."
"Cože udělal?!" ozvalo se za Kisameho zády zděšeně a rozzuřeně zároveň a Deidara nasucho polknul. Měl určitou představu o tom, co by mu mohl Sasori udělat až se o tom dozví, ale žádná z možností se mu příliš nelíbila. Snad by to chtělo trochu jiný scénář.
Hidan se jen velmi váhavě podíval se svého kolegu s obavou, že od něj už konečně něco schytá, ale Deidara se nestaral o mladíkovu prořízlou pusu, ale spíš o svůj život. Neměl ovšem žádnou únikovou cestu a tak se jen připravil na ránu.
"Bral bych to tak, že už spolu alespoň nechodí." pokusil se utišit Sasoriho zlobu Kisame.
"Zabiju ho." procedil loutkář skrz zuby a udělal krok směrem k Deidarovi. "Tentokrát už ho zabiju."
"Hlavně zachovej klid." zkusil to znovu Kisame a zastoupil loutkáři cestu.
"Vzpomínám si, že kdysi řekl, že je mu jedno, jestli se s někým z nás vyspí." řekl Hidan trochu zamyšleně. Sasoriho jednání pro něj bylo nepochopitelné, protože o jeho vztahu k Miroko neměl nejmenší tušení. Kisame ovšem ano, takže moc dobře věděl, v jakém ohrožení se mladý ninja právě nachází.
"Hidane, běž prosím pro Itachiho, asi budeme potřebovat jeho sharingan." prohlásil Kisame a zamezil Sasorimu v pohybu hrubou silou.
"To jako fakt?" zeptal se Hidan, který stále nepochopil závažnost celé situace.
"Ano!" zakřičeli Deidara s Kisamem shodně.
Hidan se na ně ještě jednou nechápavě podíval, než s pokrčením ramen a jediným slůvkem: "Fajn." vyšel z kuchyně a zamířil k pokojům, jako by šel na procházku.
"Hlavně se uklidni, Sasori, nic tak strašného se přece nestalo, Miroko je v pořádku." ujistil ho Kisame, i když si tím vlastně nemohl být vůbec jistý.
"Zabiju ho." zavrčel mistr loutkář místo odpovědi a pokusil se udělat další krok. Kisame mu v tom ovšem dál vytrvale bránil.

"Vstávej." ozvalo se po rozražení dveří otráveným hlasem.
Itachi sice nespal, ale ani tak se mu to příliš nelíbilo, takže se posadil a měřil si Hidana pohledem, který zvažoval hodnotu svých očí a jeho otravnosti. Nakonec ovšem vyhrály jeho oči, tak se mladý Uchiha pouze zeptal: "Co chceš? A radil bych ti ať je to důležité, jinak tohoto vyrušení budeš litovat."
"Poslal mě Kisame, Sasori se totiž zřejmě zbláznil." odpověděl Hidan, aniž by si nějak viditelně vzal Itachiho hrozbu k srdci.
"Zbláznil se?" zopakoval po něm tmavovlasý mladík překvapeně a zapomněl se tvářit výhrůžně.
"Jo, chce zabít Deidaru, i když nechápu proč." odpověděl Hidan s pokrčením ramen. "Jsou v kuchyni a Kisame chce, abys mu pomohl."
Itachi na malou chvilku zvážil možnost, že nechá Deidaru umřít, ale potom v něm zvítězila morálka a vyrazil do kuchyně, i když pomaleji než by asi měl. Ani Hidan ovšem vůbec nespěchal, takže v tom Itachi neviděl žádný problém.

"Řekl jsem ti, aby ses uklidnil!" zopakoval Kisame důrazně a pokusil se Sasoriho přetlačit.
"Jak sis to s*kr* mohl dovolit, ty…ty…" začal Sasori ale stejně jako jeho dcera i on marně hledal slova.
"Mrzí mě to, vážně." pokusil se o uklidnění situace i sám Deidara. Jeho snaha však měla spíš opačný efekt.
"To určitě!" zavrčel Sasori. "Ale já tě donutím litovat toho!!!"
"Sasori!" zaúpěl Kisame a bezděky se podíval do chodby, kde čekal záchranu v podobě uklidňujícího genjutsu. Itachi však v chodbě nebyl a tak se muž s modrou kůží mohl spolehnout pouze na svou fyzickou sílu. Také ovšem zvažoval vyplavení kuchyně, což by mohlo být relativně efektivní, ale to by musel Sasoriho pustit, aby mohl složit pečetě. To by ovšem nebyl příliš dobrý nápad, protože jediné, co Deidaru drželo naživu, byly Kisameho ruce svírající prsty rozzlobeného loutkáře.

"Nemáš alespoň představu o tom, co se Sasorimu stalo, nebo spíš, co mu udělal Deidara?" pokusil se z Hidana vytáhnout nějaké informace Itachi, ale do kroku nijak zvlášť nepřidal. V prvé řadě si myslel, že Hidan trochu přehání a také jakási malá část mladíkovi mysli nepovažovala případnou fyzickou ujmu pro blonďatého ninju za až tak špatnou.
"Jediný komu Deidara něco udělal, byla ta dívka." odpověděl Hidan s pokrčením ramen a Itachi se náhle zastavil.
"Ublížil jí?" zeptal se Uchiha podivně chladně a probodnul Hidana pohledem, před kterým se musel ninja lehce přikrčit.
"Jelikož byla opilá, tak se asi moc nebránila." odpověděl bělovlasý trochu nejistě.
"Tak co jí udělal? Zranil ji?" zeptal se Itachi znovu a snad instinktivně udělal krok k Hidanovi, načež mladý ninja zase ustoupil.
"No vyspal se s ní, takže…" začal nesmrtelný zamyšleně. Nebyl si moc jistý, jestli se to dá považovat za zranění.
"Ten h*jzl." procedil Itachi skrz zuby a vyrazil chodbou s poněkud jiným záměrem než před chvílí. Za tohle Deidara zaplatí.Deidara si sice žádnou lítost momentálně nezaslouží, ale já ho i tak trošku lituju. :)

Předchozí díl---------------------------------------------------------------------Další díl
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Pariah Pariah | Web | 11. října 2015 v 22:18 | Reagovat

úžasně napsáno, hlavně Hidan... :D no a vlastně všichni.... nutíš me to číst stále dokola :D

2 IceSun685 IceSun685 | Web | 12. října 2015 v 7:38 | Reagovat

[1]: Tak promiň no :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama