Zase další oznámení

1. října 2015 v 8:07 | IceSun685 |  Upozornění
Tak září nám skončilo, tak bych asi měla vymyslet, jak to bude s vydáváním vypadat v následujících měsících, řekněme do vánoc a nejspíš i po nich.


Úmysl sice hezký, ale upřímně to teď opravdu moc nevím, jelikož semestr teprve začal a já v něm budu mít asi dost práce.

Každopádně, budu i nadále pokračovat ve vydávání Překvapení, snad to pro některé z vás je dobrá zpráva. Usmívající se
Dále bude vydáváno i Nebylo nám přáno. Nebo přesněji bude dopsáno, protože mi tam toho už moc nezbývá.

Pokud jde o vydávání dalších povídek, tak mám rozepsané dvě povídky z Bleache a další dvě povídky z Naruta a všechno to rozhodně nebudu stíhat. Proto to budu muset zredukovat.

Jelikož vy máte asi nějakou averzi ke komentářům a hodnocením, tak se spolehnu na anketu. Mrkající
Zítra tedy bude zveřejněna anketa, ve které rozhodnete, která ze dvou Bleach povídek bude pozastavena. Obě dvě mají aktuálně 6 dílů, takže je to docela spravedlivý boj. Po odhlasování alespoň deseti lidí, aby to bylo aspoň trochu průkazné, bude zveřejněna druhá anketa. V ní pak můžete rozhodnout, jestli bude vydáván Vlčí tesák nebo Letní večer. Jelikož Letní večer má jen dva díly, pokusím se vydat alespoň další tři, abyste měli představu o ději, do té doby tedy bude pokračovat anketa týkající se Bleache i v případě většího počtu hlasů. (V případě malého počtu hlasů bude anketa ukončena na konci měsíce, to kdyby někomu tahle informace vrtala hlavou.)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama