Listopad 2015

Chtěli byste chodit do Japonské školy?

30. listopadu 2015 v 20:47 | IceSun685 |  Ankety
Tak tedy v této anketě hlasovalo 19 z vás, což je druhý největší počet, co jsem zatím zažila, takže děkuju. Usmívající se


Nebylo nám přáno 37

30. listopadu 2015 v 8:21 | IceSun685 |  Nebylo nám přáno
"Proč se vlastně stěhuješ?" zeptal se Inoichi zvědavě. "Já myslel, že spolu chodíte."
"My jsme se nerozešli, jen nechceme až tak vážný vztah." objasnila mu Kushina váhavě.
"Tím myslíš, že ty nechceš." prohlásil sebejistě.
"Jak jsi na to přišel?" vyhrkla dívka dotčeně. Copak to na ní bylo tak vidět?

Překvapení 44

26. listopadu 2015 v 8:27 | IceSun685 |  Překvapení
Blonďatý ninja vztekle rozrazil dveře, ale Miroko ve svém pokoji nebyla.
"Kde je!?" procedil Deidara vztekle skrz zuby, ale otázkou na nikoho konkrétního nemířil a to i přes skutečnost, že ho sledovala dobrá polovina osazenstva úkrytu. Jen Kakuzu, který ztratil zájem už předtím, a Itachi, který se z nějakého důvodu raději vrátil do svého pokoje, nebyli Deidarovi v patách. Dokonce i Sasori za ním chodil, ale v jeho případě to taky mohlo být jakési opatření, kdyby dívku Deidara skutečně našel. Podle jeho rozpoložení, bylo totiž napadení víc než jen pravděpodobné.

Nebylo nám přáno 36

23. listopadu 2015 v 8:57 | IceSun685 |  Nebylo nám přáno
Trvalo ještě dobrých pár hodin, než se konečně Minato vrátil domů a s úsměvem k ní přistoupil, aby ji mohl políbit, jak to udělal včera večer hned několikrát. Kushinin pohled ho však zastavil a mladík se trochu váhavě zeptal: "Je všechno v pořádku?"
"Ano v nejlepším." odpověděla Kushina ne zcela upřímně a postavila se. S nataženou rukou pak vyrazila k Minatovi, aby mu mohla dát jeho klíč.

Basketbalová hlava 01

19. listopadu 2015 v 8:50 | IceSun685 |  Basketbalová hlava
Tak moje snaha zredukovat tvorbu nakonec končí tím, že vydám novou sérii, což je ironické, ale říkala jsem si, že by se to vlastně docela hodilo, když už jsem tohle anime zahrnula do seznamu. Každopádně mám u této povídky napsaných pár dílů dopředu a nebude vycházet zrovna často, takže proč ne.
Díly jsou napsané v trochu jiném stylu, než na co jste u mě zvyklí, tak snad jen krátké vysvětlení. Díl je obvykle složený z více částí, které jsou oddělené řádkem z pomlček. Každá taková část se pak primárně zabývá jednou určitou postavou. Kurzívou napsané myšlenky, které tu mám oddělené od běžného děje volným řádkem, pak patří této postavě. Předpokládám, že pro vás nebude problém tuto postavu poznat, tak snad alespoň pro první část prvního dílu je to Kise Ryouta, ten blonďatý kluk z druhého dílu anime.

Japonská škola

18. listopadu 2015 v 8:27 | IceSun685
Tak tenhle článek by vás měl trochu zasvětit do toho, jak to tam vypadá, nebo co jsem o tom alespoň dokázala na internetu najít a co jsem vypozorovala v anime (stoprocentní správnost tedy nezaručuju, protože jsem v Japonsku nikdy nebyla). Něco z toho mě dost překvapilo, takže by se to asi hodilo vědět, pokud budete sledovat nějaké školní anime, nebo alespoň číst moje povídky z anime Kuroko no Basket. Školství se sice objevuje i v anime Bleach, ale rozhodně ne v takové míře a já navíc neplánuju žádnou povídku, která by se ho týkala (alespoň prozatím). Článek tedy hlavně pro ty, kteří si chtějí přečíst povídku Basketbalová hlava (a cokoliv co na tohle anime ještě vymyslím) a každého, kdo touží po nových vědomostech.

Překvapení 43

16. listopadu 2015 v 9:03 | IceSun685 |  Překvapení
Výkřik, nebo možná spíš zaječení. Slyšet něco takového po ránu nikdy není zrovna příjemné a o to míň, když vás to vzbudí.
Itachi sebou škubnul a posadil se. První ho napadla Miroko, protože výkřik ze všeho nejvíc připomínal dívčí jekot. Dívka však nemohla být zdrojem zvuku, protože i ji to právě probudilo. Stejně jako Itachi i ona se prudce posadila, ale ji okamžitě začalo zajímat něco zcela jiného. Byla nahá v cizí posteli. Už zase.

Nebylo nám přáno 35

13. listopadu 2015 v 8:27 | IceSun685 |  Nebylo nám přáno
Když ráno odcházel Minato na pravidelný týmový trénink, připadala si Kushina vůbec poprvé od návratu do Konohy naprosto zbytečná.
Jen velmi neochotně dovolila vzpomínkám na rozhovor s Yoshino o zbytečnosti a nekonečném čekání, aby se k ní zase vrátily a připomněly jí, že i ona se cítí nepotřebná. Stejně tak si Kushina uvědomovala, že možná už brzy pocítí i strach, že se její milovaný nevrátí a jí po něm zůstanou jen vzpomínky.

Překvapení 42

9. listopadu 2015 v 9:34 | IceSun685 |  Překvapení
Tak raději i tady 18+

Nebylo nám přáno 34

4. listopadu 2015 v 9:26 | IceSun685 |  Nebylo nám přáno
Kushina si ještě pár minut prohlížela ustaraně dveře, než se za nimi ozval velmi nespokojený pláč malého mimina. Rudovláska se postavila a čekala, jestli se dveře otevřou, a když se po pár minutách konečně otevřely a na nemocničním lůžku vyvezli ven černovlásku, které v náručí ještě stále nespokojeně křičel malý uzlíček, spadla z Kushiny všechna nervozita a ona se úlevně usmála a přišla k ní blíž, aby si mohla prohlédnout dítě.
Mikoto se na ni usmála a řekla: "Díky moc, bez tebe bych to asi nezvládla."
Kushina se barvou tváře přiblížila k vlasům a zůstala na chvíli překvapeně stát. Potom se ale vzpamatovala a následovala postel s Mikoto do jednoho z mála volných pokojů.