Překvapení 42

9. listopadu 2015 v 9:34 | IceSun685 |  Překvapení
Tak raději i tady 18+


Miroko pootevřela dveře a zaposlouchala se. Neslyšela však žádné kroky ani hlasy. Zdálo se, že na chodbě nikdo není, tak pomalu vykoukla ven, aby se o tom přesvědčila. Chodba byla skutečně prázdná a tak dívka vyšla ze dveří a tiše za sebou zavřela.
Cítila se strašně a teď, když z ní opadla většina nenávisti, znovu ještě pocítila tu bolest. Moc dobře věděla, že na ni není tak snadné najít lék. Kdyby to byla fyzická bolest, tak by si mohla vzít nějaké bylinky, nebo se jednoduše vyléčit, ale tohle byla psychická bolest, na kterou lék snad ani není.
Tiše a pomalu šla chodbou, aniž by se rozhlížela kolem sebe. Teď už na tom nezáleželo. Bylo pouze důležité, aby ji neviděli odcházet z jeho pokoje, jestli ji teď někdo uvidí na chodbě, kde má vlastně i ona svůj pokoj, tak na tom už nezáleželo.
Náhle se zastavila. Trochu nepřítomně se podívala doleva a po krátkém pohledu k východu z chodby v duchu spočítala dveře. Byl to třetí pokoj na pravé straně, počítáno od vchodu. A i když byly všechny dveře stejné, tak věděla, před čím pokojem stojí. Položila ruku na dřevo a krátce se otočila za sebe. Druhé dveře zleva, pokoj jejího otce. Znovu se podívala na původní dveře a zatoužila vejít. Dokonce ani nezaklepala, jednoduše je pomalu pootevřela a nechala je, aby se samy otevřely dokořán.
Uviděla pokoj velmi podobný tomu jejímu, ale s jedním velkým rozdílem. V tom jejím jen těžko na posteli ležel černovlasý mladík.
Itachi se na ni díval překvapeně. Zvlášť proto, že ani nevešla dovnitř. Miroko vlastně nevěděla, jestli je Itachi v pokoji. Jednoduše se do něj chtěla uchýlit ať už v něm je nebo ne. I kdyby byl prázdný, tak by to byl pořád jeho pokoj. Pokoj, ve kterém je cítit jeho vůně, která by ji, jak dívka doufala, dokázala utěšit. Místo toho tu ovšem byl sám mladý Uchiha, který se na ni trochu nechápavě díval. Miroko ovšem neřekla ani slovo a vlastně se ani nepohnula. Stála tam na prahu s rukou mírně nataženou od chvíle, kdy s ní strčila do dveří, aby se otevřely. Hleděla mu trochu nepřítomně do černých očí a její vlastní pohled se mírně zamlžil. Byl tady. Bylo to, jako by už nemusela být statečná, a tak se jednoduše tiše rozplakala a sklouzla na zem. Itachi k ní okamžitě přiskočil a zvedl jí hlavu, aby jí mohl pohlédnout do očí.
"Můžu…dál?" zavzlykala dívka a trochu nepřítomně se ho chytila. Itachiho tím nejspíš zaskočila, protože jí nedokázal odpovědět, jen ji zvednul ze země a zavřel za nimi dveře.
"Jsem hlou…hloupá?" dostala ze sebe dívka, ještě než ji stihl mladík posadit na postel.
"Ne. Ne, nejsi." ujistil ji okamžitě trochu bezradný Itachi. Na tohle rozhodně nebyl připravený.
"Ale…jsem." zavzlykala dívka znovu a pokusila se trochu uklidnit. To se jí ovšem moc nepodařilo, místo toho se rozbrečela ještě víc a ukryla svou tvář do Itachiho hrudi. Mladík to absolutně nečekal, takže na okamžik naprosto ztuhl, než se vzpamatoval a trochu neohrabaně ji sevřel v náručí. Jemně s ní houpal a s jakousi vlastní bolestí se ji snažil uklidnit. Dívka však stále plakala, jako by potřebovala, aby se slzami odešla všechna její bolest.

Uběhlo dobrých několik minut, než se její pláč konečně trochu zmírnil. Stále sice vzlykala, ale už to naštěstí nebylo tak hrozně srdceryvné. I Itachi se trochu uklidnil a prvotní nejistota z něj spadla. Stále ji držel v náručí a lehce s ní pohupoval.
"Jsem tak hloupá, je to všechno moje vina." zašeptala dívka a dál v rukou tiskla látku jeho trička.
"Ne to není!" namítl Itachi snad až příliš ostře. Nechtěl ji rozrušit a tak chtěl být tichý, ale tohle na něj už bylo moc. Deidara jí ublížil a ona se ještě obviňovala.
"Je to jeho chyba." zašeptal posléze a stiskl ji trochu pevněji. Neměla ani tušení, jak moc to ničilo ho samotného.
"Ale je. To já dostala ten hloupý nápad." řekla tiše a dál ho nechala, aby ji držel. Utěšovala ji jeho blízkost.
"Nápad?" zopakoval po ní Itachi trochu nechápavě a lehce povolil sevření. Jistě nemyslela to, co se stalo včera v noci.
"To kvůli…Sasorimu." postěžovala si dívka a trochu se od mladíka odtáhla. "Kdyby se choval… normálně, tak by se nic…nestalo."
Itachimu poněkud unikala pointa toho, co říká, takže nevěděl, co by na to měl odpovědět. Na jednu stranu se chtěl zeptat, jak s tím, co udělal Deidara, souvisí Sasori, ale naproti tomu si nebyl jistý, jestli by ji prostě neměl nechat mluvit. Na druhou stranu jí ale nebude moct příliš pomoci, když nebude chápat, o čem to mluví.
"Co provedl Sasori?" zkusil to oklikou, aby jí hned neprozradil, jak moc z cesty podle něj mluví.
"Choval se ke mně jako k dítěti, nemohla jsem to vydržet. Chtěla jsem ho vytočit, chtěla jsem, aby trpěl." vyhrkla dívka a z očí jí stekly další slzy. Nezdálo se však, že by chtěla znovu plakat, protože se od něj odtáhla úplně, aby se mu mohla podívat do očí.
"Vytočit ho?" zopakoval Itachi ještě nechápavěji, pořád mu to nedávalo pražádný smysl.
"On nesnáší Deidaru, tak jsme se dohodli, že budeme předstírat, že spolu chodíme, aby byl naštvaný." prohlásila dívka trochu zdrceně a Itachimu to už snad konečně docvaklo.
"To bylo jenom jako?" vyhrkl náhle a znělo to téměř nadšeně. "Tys s ním nikdy doopravdy nechodila?"
"Ne, byla to jen hra pro Sasoriho, mrzí mě, že jsem lhala i tobě, ale musela jsem dál předstírat." odpověděla napůl vztekle a napůl zoufale. V jeho očích hledala odpuštění.
"Nemiluješ ho." zašeptal ohromeně a trochu nepřítomně jí hleděl do očí.
"Nesnáším ho." odpověděla dívka s jakousi bolestí v hlase. Itachi to ovšem vnímal jen napůl. Nemilovala ho a na tom jediném mu teď záleželo. Neztratil ji. Nepromarnil příležitost.
Na malou chvíli úplně zapomněl na všechno kolem a políbil ji. Věděl, že dělá blbost, ale nedokázal si pomoct.
Ucítila v sobě oheň, který neměl nic společného s chakrovou podstatou muže, jenž tisknul své rty na ty její. V jeho polibku bylo mnohem víc citu než v kterémkoliv z těch, které dostala od blonďatého ninji. Na chvíli ji to zcela omámilo a dívka se nemohla ubránit nutkání, polibky mu oplatit. S každým dalším cítila víc vášně a dříve, než si to mohla uvědomit, stáhla mu z těla tričko a položila ruce na holou hruď. Cítila v ní jakési napětí, které mohlo stejně dobře být i vzrušením, ale stejně tak cítila i divoký tlukot jeho srdce, které tlouklo tak silně, že měla téměř pocit, že kdyby nebyly její smysly zcela omámené kouzlem okamžiku, tak by byla schopná ho slyšet. Ani ten krátký okamžik, kdy opět odtrhla své rty od těch jeho, aby se mohla nadechnout a trochu vzpamatovat, žár jejího těla nezmírnil.
Toužila se k němu přitisknout, ale nejprve se sama chtěla zbavit látky, která držela teplo uvnitř. Znovu vášnivě políbila jeho horké rty a odtrhla se od něj, aby si mohla přes hlavu stáhnout halenku a odhalila tak vrchní část svého spodního prádla, které bylo svým způsobem přitažlivější než vyrýsované svaly mladého ninji. Hned potom se k němu znovu přitiskla a cítila tak jeho kůži na té své v pevném objetí. Na zádech ucítila jeho horké ruce, i tak ale měla v tu chvíli husí kůži a zvláště pak, když jí rozepnul sponku držící podprsenku. Trochu se od něj odtáhla, aby jí ji mohl sundat a nechala ho, aby jí rukama přejel po hrudi, než si ji opět za boky přitáhl k sobě.
Jejich těla se náhle pohnula, když na něj zatlačila a povalila ho na postel. Byla si docela jistá, že se nechal, jinak by se jí to ani nemohlo podařit. Na svých zádech opět ucítila jeho teplé ruce, jak sjely dolů a sundaly jí kalhoty. Co se dělo pak, už téměř nevnímala, vášeň převzala kontrolu nad jejím tělem a ona mu stáhla kalhoty i se spodním prádlem. Přetáhl si ji pod sebe a políbil na krk. Její mysl se tomu zcela poddala a to i v okamžiku, kdy přišla o poslední část svého oblečení.Tak tohle asi nikdo nečekal, no předpokládám, že vás víc zajímá, jak to dopadne s Deidarou, takže příště se to dozvíte. ;)

Předchozí díl---------------------------------------------------------------------Další díl
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Awasta Awasta | 9. listopadu 2015 v 19:14 | Reagovat

Naozaj ma zaujíma, čo sa stalo s Deidarom, ale proti tomuto nič nemám :D :D :D

2 IceSun685 IceSun685 | Web | 9. listopadu 2015 v 22:07 | Reagovat

[1]: :-D  :-D No jsem ráda, že se ti to líbí a jak je to s Deidarou se dozvíš v příštím díle ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama