Překvapení 43

16. listopadu 2015 v 9:03 | IceSun685 |  Překvapení
Výkřik, nebo možná spíš zaječení. Slyšet něco takového po ránu nikdy není zrovna příjemné a o to míň, když vás to vzbudí.
Itachi sebou škubnul a posadil se. První ho napadla Miroko, protože výkřik ze všeho nejvíc připomínal dívčí jekot. Dívka však nemohla být zdrojem zvuku, protože i ji to právě probudilo. Stejně jako Itachi i ona se prudce posadila, ale ji okamžitě začalo zajímat něco zcela jiného. Byla nahá v cizí posteli. Už zase.

Dívka se zakryla peřinou a podívala se Itachimu do očí. Neřekla jediné slovo a její tvář byla dokonale nečitelná. Měla z toho špatný pocit, a jelikož mladík s nervózním výrazem na tváři neustále uhýbal před jejím pohledem, tak nebylo pochyb, že má výčitky. Miroko za to ale nebyla ráda. Ona sama Itachimu nic nevyčítala. Byla to ona, kdo nesl většinu viny. Jistě, to on ji políbil, ale kdyby ho i sebe nezačala vysvlékat, tak by to zůstalo u polibku. Tohle byla její vina a díky tomu se před ním cítila snad ještě trapněji, než se on tvářil. Včera byla tak hloupá. Tolik toužila být u něj, tolik chtěla, aby ji objal a utěšil, že udělala něco, co si bude ještě hodně dlouho vyčítat. Měla téměř pocit, že udělala totéž jako Deidara, jen ji za to Itachi jen těžko bude chtít trestat.
"Slyšela jsi ten výkřik?" zeptal se mladý Uchiha váhavě. Snad chtěl myšlenky jich obou odvést někam jinam.
"Jo." zašeptala dívka jednoduše a trochu smutně se na něj podívala. Tvářil se strašně. Bylo na něm dost jasně vidět, jak moc ho to trápí, což dívce přidělávalo jen další výčitky. Nechtěla, aby se takhle cítil.
"Znělo to jako holčičí jekot." nadhodil Itachi a dál uhýbal před jejím pohledem. "Možná přijela Konan."
"Ne." řekla dívka jednoduše a otočila se k němu zády. Její pohled padl na oblečení rozházené po podlaze. Moc ráda by se zvedla z postele a omotaná přikrývkou ho posbírala, ale to by asi vůči Itachimu nebylo moc fér. Nakonec ona nebyla jediná, kdo se pod ní snažil schovat intimní části těla i vlastní stud.
"Byl to Deidara." odpověděla dívka jednoduše a dívala se na svoje kalhotky hozené v rohu.
"Deidara? Jsi si jistá? Vím, že má vlasy jako holka, ale že i řve jako holka?" zeptal se Itachi trochu zamyšleně a na malou chvíli se zdálo, že na výčitky zcela zapomněl. Při pohledu na ni se ovšem zase vrátily.
"Už nemá." zašeptala dívka a i přes všechny její současné pocity, kde převažoval hlavně stud, trapnost a také výčitky, se dívka jaksi spokojeně usmála, ani ji netrápilo, že černovlasý mladík hloubku těch dvou jednoduchých slov nepochopil.

Modré oči byly dokořán otevřené a ústa se pomalu otvírala a zase zavírala, jako by chtěla zařvat, ale nešlo to. Brada se lehce třásla, jako by se měl její majitel každou chvílí rozbrečet. Třesoucí se ruka se zvednula k tváři a dotkla se několika pramínků vlasů, potom ústa znovu vydala zaječení.
Dveře se prudce otevřely.
"Jsi v pořá…" nedokončil otázku Kisame, protože musel zadržet výbuch smíchu, což se mu stejně moc nepodařilo.
Ninja k němu otočil hlavu, čímž celý výjev ještě zhoršil a Kisame vybuchl smíchy nadobro. To, co bývalo culíčkem na vršku hlavy, připomínalo spíš jakousi pofiderní anténku o délky asi deseti centimetrů včetně zavázání a roztřepenou do všech stran. Ofina, která normálně zakrývala Deidarovo levé oko, byla useknutá. Viník se s tím zřejmě moc nepáral a jednoduše sevřel všechny vlasy a uřízl je, jako by to byl culík. To samozřejmě znamenalo, že krajní prameny zůstaly delší, než ty ve středu, což ve výsledku vypadalo jako trochu nepravidelný oblouček. Vlasy, které blonďatý ninja nechával rozpuštěné, pak daly trochu víc práce. Ten, kdo Deidaru ostříhal, je usekl na několika místech, zřejmě jednoduše tak, jak mu přišly pod ruku, což připomínalo ze všeho nejvíc schodiště, protože mladíkovi zbylo spoustu různě dlouhých pramenů a část z nich byla ještě roztřepená, protože byly moc krátké, než aby zůstaly poslušně rovně viset, jak tomu bývalo dřív.
"Hahahaha…" ozvalo se za Kisamem z plna hrdla a Hidan se téměř ze smíchu svalil na zem.
"No páni." okomentoval to Kakuzu trochu nevzrušeně a i on vešel do místnosti a jaksi fascinovaně ze země zvedl dlouhý pramen světlých vlasů.
"Tohle asi nepůjde přišít, co?" zeptal se Deidara plačtivě.
Kakuzu k němu zvednul hlavu a chvilku se na něj díval, než odpověděl: "To ses neptal vážně, že ne?"
Deidara si krátce rozmyslel odpověď, než váhavě odvětil napůl v otázce: "Ne."
"To je dobře." prohlásil zamaskovaný shinobi a pustil blonďaté vlasy na zem.
"Kdo…ti…to…udělal?" dostal ze sebe Kisame, zatímco se dál dusil zadržovaným smíchem. Bylo jasné, že moc podezřelých není, ale kromě Miroko tu stále byl Sasori a dokonce i Itachi by mohl chtít Deidaru potrestat. Mistr loutkář by ho však nejspíš rovnou zabil a Itachi by zvolil spíš genjutsu a vyhrožování, takže se skutečně nejvíc nabízela zneužitá dívka.
"Krásný pohled." zabručel za nimi Sasori škodolibě a spokojeně zároveň. Kisame však pochyboval, že by sem mistr loutkář přišel, kdyby byl viníkem, stejně jako ostatní, byl nejspíš jen zvědavý na důvod hluku.
"Miroko co?" zeptal se Kakuzu a snažil se nepraštit blonďatého ninju za jeho fňukání a skuhrání.
Deidara si krátce vzpomněl na včerejší večer a přikývl.
"Patří ti to." řekl ninja jednoduše a odešel z jeho pokoje. Měl pravdu, patřilo mu to a všichni s tím mlčky souhlasili.
"Co se tu děje?" oslovil ho Itachi, který na něj narazil jen několik kroků od Deidarova pokoje, trochu neurčitě a snad poněkud nevinně.
"Podívej se sám." odvětil Kakuzu jednoduše a pokračoval chodbou.
Itachi ho poslechl a nakoukl do Deidarova pokoje. Mladý Uchiha se ale nezasmál a jen si bezděky vzpomněl na vlastní vlasy svázané do culíku.No, co k tomu říct, snad jen, že nápad ostříhat Deidaru je ještě starší než téma této povídky. Důvodem vlastně bylo množství povídek, kde z něj dělali autoři holku, jen kvůli dlouhým vlasům. No, to už se mu teď stát vážně nemůže. :D Takže amen za jeho vlasy a buďme rádi, že ještě žije. :)

Předchozí díl---------------------------------------------------------------------Další díl
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Awasta Awasta | 16. listopadu 2015 v 13:59 | Reagovat

Naozaj som rozmýšľala čo také strašné by mu mohla Miroko urobiť, ale toto by ma ani vo sne nenapadlo :-D  :-D  :-D Diel je perfektný (ako všetky ostatné :-) ) a už sa teším na pokračovanie. A Itachi to na konci dorazil :D taká čerešnička na torte :3

2 IceSun685 IceSun685 | Web | 16. listopadu 2015 v 15:15 | Reagovat

[1]: Moc děkuju za chválu, jako vždycky mě tvůj komentář moc potěšil.
Osobně jsem měla trochu strach, jak budou na stříhání reagovat čtenáři (zvlášť jeho případní fanoušci), takže jsme moc ráda, že se ti to líbilo. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama