Prosinec 2015

Nebylo nám přáno 40

31. prosince 2015 v 9:37 | IceSun685 |  Nebylo nám přáno
"Jsem tu!" ozval se Obitův udýchaný hlas, když vběhl na cvičiště a vrazil do Kakashiho, který to, stejně jako Obito, neustál.
Minato Kakashiho vytáhl na nohy a pro jistotu ho podržel, aby se nevrhl na Obita.
"Moc mě to mrzí, sensei. Zapomněl jsem si svačinu a musel jsem se pro ni vrátit." řekl Obito omluvně a oprášil si zadek.
"Cesta sem zabere čtvrt hodiny, když se loudáš tak možná dvacet pět minut, tak proč ti to trvalo tři hodiny?!" čertil se Kakashi a z jeho tónu bylo jasně slyšet, že mu tu srážku neodpustil.

Nebylo nám přáno 39

31. prosince 2015 v 8:08 | IceSun685 |  Nebylo nám přáno
Když Minato vyšel ven, zjistil, že už na něj čeká sensei a naoko vesele se ho zeptal: "Co vy tady?"
"Čekám na tebe a nemysli si, že nepoznám, kdy se směješ falešně." odpověděl mu s pobaveným úšklebkem.
"Omlouvám se. Ale proč na mě vlastně čekáte?" zeptal se tedy mladík už bez úsměvu.
"Zítra ráno se vracím na frontu a tak jsem chtěl vědět, jak se máš." prohlásil jeho sensei s trochu lhostejným pokrčením ramen.

Aomine Seijuro 01

28. prosince 2015 v 8:17 | IceSun685 |  Aomine Seijuro
Ano, očividně mám toho rozepsaného málo. No myslím, že jde spíš o to, že jsem plná inspirace k tomuto anime a prakticky vůbec k Narutovi, jelikož zrovna nic moc inspirujícího neběží, bohužel. Takže pro ty z vás, kdo jste tohle anime neviděli, asi špatná zpráva, protože tahle postava se objeví až docela ke konci. Na druhou stranu si ale nemyslím, že by bylo anime nutné vidět, abyste si užili povídku.

Překvapení 49

24. prosince 2015 v 19:54 | IceSun685 |  Překvapení
Tak než začnete číst, tak jen pár věcí, abyste se v tom vyznali. Kurzívou jsou vzpomínky, tak jak je znáte z dřívějška. Ty jsou proložené tím, co "říká" Miroko. Měli by to být spíš myšlenky, ale jelikož i ty píšu kurzívou, tak by to bylo moc nepřehledné. V posledním odstavci je pak už normální příběh v přítomném čase, tedy cca měsíc od předchozího dílu.

Překvapení 48

24. prosince 2015 v 13:43 | IceSun685 |  Překvapení
Tak tedy, mí milí čtenáři, ráda bych vám popřála krásné Vánoce. Není to sice nic moc, ale berte tento díl a ještě jeden, který vyjde večer, jako vánoční dárek pro vás. Hezké svátky. :)

Překvapení 47

21. prosince 2015 v 8:57 | IceSun685 |  Překvapení
"Zabal si věci." přikázal dívce Kakuzu jakýmsi neutrálním tónem. "Za hodinu se všichni sejdeme před úkrytem."
"Hai." zabručel Hidan otráveně a vyrazil k východu z kuchyně. Tohle se mu hodně nelíbilo. Neměl tu holku rád, snad i proto do ní vrazil ramenem, když odcházel.
Miroko se zamračila a i ona pomalu vyrazila z kuchyně. Pohledem jen krátce zavadila o Deidaru, který předstíral snad až příliš okázale, že ji nevidí. Mladík měl vlastně štěstí. Nebylo to tak, že by ta bolest prostě zmizela, to rozhodně ne. Pouze ji přehlušil pocit viny a stud pramenící z toho přešlapu s Itachim. Byla ráda, že tu mladík není, nechtěla mu přijít na oči.
I Kisame následoval příkladu ostatních a jednoduše vyrazil z kuchyně, čímž nechal Deidaru tak nějak odkrytého. Jelikož ani Sasorimu nechtěl moc na oči, tak raději taky zmizel.
"Měl jsem pocit, že mi něco chceš." promluvil tiše Kakuzu, který se mu už nějakou chvilku díval zpříma do umělých očí. Ani mistr loutkář však pohledem neuhnul.

Nebylo nám přáno 38

17. prosince 2015 v 8:56 | IceSun685 |  Nebylo nám přáno
"Zdravím, sensei." ozval se Jiraiya vesele z okenní římsy, na kterou právě vyskočil.
"Co potřebuješ?" zeptal se Třetí trpělivě, i když se nezdálo, že by byl z jeho návštěvy nějak zvlášť nadšený.
"Přišel jsem se zeptat, jak to vypadá s válkou." odvětil jeho bývalý studen a veškeré veselí z něj vyprchalo.
"S Písečnou to vypadá na mír, ale situace s Kamennou je na spadnutí." odpověděl Třetí ustaraně.
"A co Mlžná?" ptal se dál Jiraiya.

Závazek ke klanu 07

14. prosince 2015 v 9:01 | IceSun685 |  Závazek ke klanu
Ráno sice vstal o něco dřív než normálně, ale jinak udělal všechno tak jako obvykle, takže Rukia mohla být klidná, kdyby si toho teda mohla všimnout. Jeho sestra ale ještě spala, tak jak bylo zase ve zvyku u ní, alespoň když měla tuhle nepříliš dobrou pracovní dobu. Nemusela sice vstávat příliš brzy, ale na druhou stranu zase přijde o většinu dne.
Byakuya pustil z hlavy starosti s Rukiou a raději se znovu podíval na svůj papír, už včera přemýšlel nad tím, které rody může vyškrtnout bez většího přemýšlení, ale zatím to s žádným neudělal. Tohle ale bylo něco, co měl v plánu v brzké době změnit. Už teď se rozhodl, že vyškrtne všechny hlavní rodiny, což znamenalo zrušit zbývající tři nejurozenější rody. Nebylo v tom nic moc osobního, ale oni nakonec stále soupeřili o moc mezi sebou a tím pádem i s jeho vlastní rodinou. Vybrat si nevěstu z některého z rodů by znamenalo zamotat se do politiky do té míry, že by se to mohlo ukázat jako velmi špatný tah. Mít závazky k některému ze svých konkurentů není nic, o co by měl stát.

Překvapení 46

10. prosince 2015 v 6:39 | IceSun685 |  Překvapení
"Můžeš na moment?" oslovil Kisame klidným hlasem svého nadřízeného. Pein ovšem jen dál otvíral a zase zavíral skříňky s nádobím.
"Peine?" zkusil to žraločí muž znovu.
"Co je?" houkl na něj vůdce Akatsuki a prohledal obsah další skříňky. "To snad není možné." zabručel sám pro sebe ninja poněkud naštvaně a otráveně.

Deidara verze 2.0

7. prosince 2015 v 11:22 | IceSun685 |  Obrázky k povídkám
No rozhodně nedoporučuju otvírat nikomu, kdo ještě nečetl díl Překvapení 45, pokud jde o vás ostatní, tak doufám, že se líbí. :)