Překvapení 46

10. prosince 2015 v 6:39 | IceSun685 |  Překvapení
"Můžeš na moment?" oslovil Kisame klidným hlasem svého nadřízeného. Pein ovšem jen dál otvíral a zase zavíral skříňky s nádobím.
"Peine?" zkusil to žraločí muž znovu.
"Co je?" houkl na něj vůdce Akatsuki a prohledal obsah další skříňky. "To snad není možné." zabručel sám pro sebe ninja poněkud naštvaně a otráveně.

"Jen jsem ti chtěl říct, že pokud se tu máme sejít kvůli přeřazení Miroko do jiného týmu, tak bych byl rád, aby to nebyl ten můj." prohlásil Kisame a trochu nechápavě sledoval Peinovo počínání.
"Je k tomu nějaký důvod? Protože právě tam jsem ji chtěl šoupnout." prohlásil zrzavý muž a otočil se na něj.
"Náš osobní postoj, jednoduše ji v týmu nechceme, zdržovala by nás." pokusil se Kisame vyhnout odpovědi.
"To každého." zabručel Pein a odchrkl si. "Pokud nemáš jiný důvod…"
"Zabiju ji." přerušil ho Kisame jednoduše a trochu lhostejně pokrčil rameny.
"Cože?" vyhrkl vůdce Akatsuki zaraženě a chvilku se na Kisameho jen nechápavě díval.
"Slyšel jsi dobře, v našem týmu jednoduše nebude, dej ji někam jinam." odpověděl Kisame, jako by neřekl nic až tak zvláštního.
"Jediný další tým je Kakuzův a ten by ji nejspíš taky zabil." namítl Pein a znovu se otočil ke skříňce, jako by ani nepostřehl jakým způsobem s ním Kisame mluvil. Žraločí muž už byl ale v Akatsuki dost dlouho, aby věděl, co si ještě může dovolit. Pein mu často odpouštěl mírnou neúctu, pokud ho Kisame neshazoval před ostatními.
"Tak ji nech, kde je." odvětil žraločí muž trochu lhostejně. Vlastně mu na tom moc nezáleželo, ale jestli s ní měl Itachi problém, tak se postará, aby se nevídali.
"A zabije ji Deidara, to je bezva nápad." odvětil jeho velitel ironicky a bouchl skříňkou. Důvodem k jeho vzteku ovšem byl jen stěží dívčin osud.
"Sasori ji ochrání." ujistil ho Kisame bez přemýšlení.
"Tak myslím, že zrovna tomu by to bylo fuk." prohlásil Pein a naštvaně se posadil.
"Vlastně ne, ale to je jedno. Nech ji u Kakuza s Hidanem, možná že to přežije." odvětil Kisame a taky zaujal místo u stolu.
"Uvidíme, co na to řeknou." zabručel Pein a příštích několik minut mlčky seděl a přemýšlel. Všichni se tu chovali nějak divně a jeho samotného zřejmě také nešlo pominout.

Hidan vešel do kuchyně a trochu se zarazil, moc nečekal, že tu někdo bude. S Peinem se to dalo očekávat, ale Kisameho přítomnost ho překvapila.
"Nějak moc hrrr…ne?" zabručel Hidan směrem ke Kisamemu.
"Snad, ale i ty jsi tu brzo." namítl žraločí muž s pokrčením ramen a raději se podíval ke vchodu, kterým v brzké době očekával další členy Akatsuki. Tedy až na Miroko, která ho vlastně svým příchodem docela překvapila, když se objevila za Kakuzovými zády.
"Zdá se, že i k tobě se to doneslo." houkl směrem k ní Kisame s trochu smíšenými pocity. Nebylo to ani tak moc dlouho, co mu na ní skutečně záleželo, ale vše, co mu na ní připomínalo mrtvou sestru, bylo už dávno pryč. Kisame nebýval sentimentální a když pominul to jak se k ní zezačátku choval, tak k ní měl spíš neutrální vztah. Na druhou stranu by ovšem byl radši, kdyby přežila.
"Něco jsem zaslechla." odpověděla dívka trochu neutrálně a vybrala si místo v rohu místnosti.
"Doufám, že to, co nám chceš říct, je aspoň důležité, když už nás sem taháš takhle narychlo." ozval se nepříjemný Sasoriho hlas z útrob jeho oblíbené loutky. Miroko o něj na malou chvíli zavadila pohledem, ale pak oči opět sklopila. Normálně by to bylo jen kvůli samotné nechuti se na něj vůbec podívat, ale tentokrát za to mohl stud. Vlastně ani nevěděla, proč by se tak před ním měla cítit, když u ostatních jí to tak moc nevadilo. Ona ho přece za otce nepovažovala.
"Není to ani tak moc důležité jak spěchám." odvětil Pein bez většího zájmu a mlčky spočítal přítomné. Když vzal nakonec v potaz i Deidaru mírně se hrbícího za Sasorim, tak scházel jen Itachi.
"Můžeš začít i bez něj." podotkl Kisame dobře si vědom Peinova počínání.
"Budiž." zašeptal Pein a postavil se, snad aby před svými podřízenými vypadal větší. "Jak už všichni vědí, tak se tu vyskytly nějaké události, které je třeba vyřešit dřív, než se tu všichni pozabíjíte, takže musím změnit…který kr*t*n!?" přerušil svou řeč náhle jejich velitel výbuchem vzteku a dokonale tak všechny zmátl.
Hidan s Deidarou se na sebe nechápavě podívali a i Kisame se zdál zmatený, když marně hledal nějakou radu u Sasoriho nebo Kakuza, protože i ti se zdáli dokonale vyvedeni z míry.
"Až zjistím, kdo z vás to udělal, tak ho zabiju sám!" zavrčel Pein rozzuřeně a přešel do rohu místnosti, kde vytáhl poměrně velký střep bílého porcelánu ozdobeného jemnými černými čárkami, ve kterém Kakuzu poznal jeden z hrnečků, které nepřežily spor mezi Deidarou a Miroko předešlý den.
"Kdo rozbil můj hrneček?!" zeptal se Pein jako by promlouvala sama smrt a pomsta. "Přiznejte se hned a já budu mírný." slíbil jejich vůdce, ale nikdo tomu moc nevěřil.
"Když Deidara udělal to, co udělal, tak po něm Miroko hodila nějaké nádobí." odpověděl Hidan trochu váhavě. Nebyl si úplně jistý, jestli tím dívku neposílá na smrt. Jeho škodolibost však byla silnější.
"Jsem si docela jistý, že tohle je střep z toho jediného hrnku, kterým Deidara opětoval palbu." podotkl Kakuzu trochu znuděně, jakoby mu bylo v podstatě jedno, který z nich to vlastně schytá.
Deidara nasucho polkl a schoval se za Kisameho v naději, že žraločí muž útoku odolá.
"*d**t*…všichni jste tu *d**t*." zašeptal Pein skoro klidně a v ruce rozdrtil střep ze svého oblíbeného hrnku. Deidara měl jediné štěstí a to to, že Konan jich tehdy koupila celou sadu.
"Zpátky k věci." zabručel Pein a několikrát se zhluboka nadechl. "Miroko se připojí k týmu Kakuzy a Hidana."
"Cože???" vyjekl Hidan poněkud přehnaně. "To snad nemyslíš vážně!"
"Ale myslím, a jestli se o tom chceš hádat, tak ti doporučuju přijít někdy jindy, protože teď nemám zrovna nejlepší náladu!" zavrčel Pein a nepříjemně se podíval na mladíka s krátkými blonďatými vlasy, který se ještě pořád z části schovával za Kisameho židlí.
"Jestli si myslíš, že se tě bojím, tak jsi na omylu." zabručel Hidan trochu popuzeně a odfrknul si.
"Myslím, že tvoje hlava nebude souhlasit, až ji vystavíme na krbové římse." vrátil mu Pein uštěpačně a vyrazil z kuchyně ven.
"Do zítřejšího dne vás chci vidět mimo tento úkryt!" ozvalo se ještě za ním, ale nikdo nic neříkal a zvláště ne Hidan, který si bezděky protřel krk.Tak další díl za námi a já jsem si na sebe pravděpodobně upletla oprátku, protože Kukuzu se mi strašně špatně skloňuje, ale co už, budu to muset nějak udělat, když teď povýšil na jednu z hlavních postav. ;)
Mimochodem i někdo z vás má oblíbený hrnek?

Předchozí díl---------------------------------------------------------------------Další díl
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Pariah Pariah | Web | 18. prosince 2015 v 23:24 | Reagovat

co k tomu dodat, píšeš dokonale... a líbí se mi když je Pein za drsňáka ;-)

2 IceSun685 IceSun685 | Web | 19. prosince 2015 v 11:46 | Reagovat

[1]: Díky :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama