Březen 2016

Aomine Seijuro 11

31. března 2016 v 11:43 | IceSun685 |  Aomine Seijuro
Akashimu se večer opět podařilo dorazit do jídelny s mírným zpožděním a jediný pohled ke stolu mu řekl, že dívky už jsou zřejmě po jídle. Nijak zvlášť mu to ale nevadilo. Mnohem víc ho zajímalo jídlo, protože měl příšerný hlad a o to víc se cítil unavený. Musel ale ještě vydržet. Teď se ovšem hlavně musel najíst a potom se potřeboval ještě umýt, než se potká s dívkami.
Doufal, že si ještě trochu odpočine přes den, ale Yukimura byl velmi aktivní a tak měl Akashi plno práce. Všechno ale ještě relativně stíhal.

Basketbalová hlava 11

28. března 2016 v 9:21 | IceSun685 |  Basketbalová hlava
Ayme čekala u dveří a cítila se trochu hloupě.

'Zdržela jsem se tu hrozně dlouho! Měla jsem si všimnout, že už je tolik. Hlavně že jsem si u té večeře říkala, že si na to musím dát pozor!'

Cesta bez návratu 07

26. března 2016 v 9:46 | IceSun685 |  Cesta bez návratu
No nějakou dobu byla tahle povídka pozastavena, ale doufám, že si na ni i tak vzpomenete. :)

Překvapení 54

26. března 2016 v 8:32 | IceSun685 |  Překvapení
Posadili se a Deidara si strategicky vybral místo, co nejdál od Sasoriho.
"Takže teď, když jsme všichni klidní, tak bychom to měli probrat." řekl Kisame a přejížděl po všech pohledem. U Sasoriho se ujišťoval, že je klidný, u Deidary, že neuteče, ale u Itachiho hledal pomoc, které se mu stále nedostávalo. Jeho týmový partner se zdál být ztracený ve vlastních myšlenkách.
"Možná, bychom to měli prostě říct Peinovi, ne?" pokusil se Kisame pokračovat, tohle už na něj bylo trochu moc. Na podobné věci prostě nebyl stavěný.
Nikdo však na jeho slova příliš nereagoval a tak žraločí muž jednoduše svěsil ramena.
"Doufal jsem, že budete mluvit i vy." nadhodil Kisame trochu otráveně.
"Aaa… promiň." ozvalo se od Itachiho a zdálo se, že až teď začal skutečně vnímat.
"Tak co myslíš? Nekontaktujeme prostě Peina?" zkusil to znovu bezradný ninja.
"Možná s tím ještě chvilku počkej." navrhl Itachi zamyšleně. Nebyl si jistý Peinovou reakcí.
"Zkontroluju Miroko." oznámil jim jednoduše Sasori a ze stolu sebral nalezený medailon.
"Dobře." souhlasil Kisame a trochu úlevně se opřel. Byl docela rád, že už nemusí nic řešit. I Itachi se opřel a jakoby se vrátil ke svým myšlenkám. I on si s Miroko chtěl promluvit, ale nevěděl jak. Snad i proto se nakonec jednoduše zamračil a vyrazil ven. Jen Deidara ukryl tvář do dlaní a začal tichounce naříkat. Tohle byla zjevně jeho osobní noční můra.

Aomine Seijuro 10

24. března 2016 v 8:54 | IceSun685 |  Aomine Seijuro
Akashi splnil své dopolední povinnost za mnohem delší dobu, než tomu bylo včera, což bylo sice depresivní, ale nebylo to nijak zvlášť překvapivé. Včera měl energie na rozdávání a navíc mu pomáhala Fumiko, ale dneska se cítil jako zombií a měl všechno udělat sám. Nakonec to ale i tak stihl ještě před obědem, na který ovšem musel utíkat a do jídelny tak dorazil s mírným zpožděním.
Jídelna tedy byla plná lidí a nikdo další se už do ní nehrnul a tak měl Akashi dost času, aby se zorientoval a v klidu našel konec fronty, aniž by někdo věnoval pozornost tomu, že zaclání ve dveřích.

Basketbalová hlava 10

21. března 2016 v 8:05 | IceSun685 |  Basketbalová hlava
Když Kisemu senpai při odchodu s úsměvem oznamoval, že to má domluvit, tak mladík jen stěží potlačil kyselý výraz. Ayme se při doučování ani slůvkem nezmínila a tak doufal, že je to pro ni uzavřené a řekla tedy, že nechce.
Takhle ale musel mladík skutečně vzít do ruky mobil a vytočit svou mámu.
"Ahoj, zlatíčko." ozval se v telefonu matčin veselý hlas. Kise byl rád, že ji slyší. Taky ho vždycky potěšilo, že ať se dělo, co se dělo, tak mu hovor vždycky zvedla.

Nový design

19. března 2016 v 21:00 | IceSun685 |  Upozornění
Před nedávnem jsme se s Pariah bavily o tom, že bychom mohly udělat design v tematice Kuroko no Basket. Jelikož jsme se do toho rozhodly jít, tak byl můj výběr postavy jasný a jen doufám, že i vám se bude líbit. Nakonec si tu Kise asi zase chvilku pobude. Mrkající

Závazek ke klanu 09

19. března 2016 v 8:02 | IceSun685 |  Závazek ke klanu
No pokud si ještě vzpomínáte na tuhle povídku a dřívější anketu, která rozhodla o tom, že bych ji měla dál psát a neodložit ji na později, tak jste dobří. Ještě lepší pak jste, jestli si nepotřebujete přečíst předchozí díly, abyste se zorientovali (ano, já jsem samozřejmě musela) ať tak nebo tak, tak těm, kteří si ji přečíst chtějí, přeji příjemnou zábavu.


Aomine Seijuro 09

17. března 2016 v 8:31 | IceSun685 |  Aomine Seijuro
"Dobré ráno." pozdravil obě dívky Akashi, když byl dostatečně blízko a rozhodl se i pro krátký úsměv.
"Tobě taky." řekla Fumika a Yuzuki se odhodlala jen přikývnout a trochu nejistě se usmát. Bylo neuvěřitelné, že už teď byla nervózní, ale její kamarádka s tím nemohla nic udělat.
"Otec chtěl, abych ti ukázala pokoj." řekla dívka a zvedla mu před oči klíč.
"Díky." řekl tedy Akashi a vydal se za ní. Yuzuki je samozřejmě následovala, ale nikdo z nich nemluvil.
Až se Fumiko nakonec rozhodla k dávání instrukcí pro Seijura: "Hlavní vchod se nezamyká, takže máš jen jeden klíč. Pokoje jsou různé podle toho, kdo v nich bydlí, ale příslušenství bývá stejné."
"Jak to myslíš s tím, kdo v nich bydlí?" zeptal se Akashi a trochu nakrčil čelo.

Basketbalová hlava 09

14. března 2016 v 8:30 | IceSun685 |  Basketbalová hlava
Kise docela unaveně zavřel sešit, do kterého mu Ayme psala úkoly. Byl rád, že už má všechno hotové, protože to znamenalo, že to nebude muset dělat o přestávkách, tak jak to obvykle dělal.
Kise dokonce uvažoval, že by už šel spát, protože takhle brzy se ve všední den nedostal ke spánku ani nepamatoval. Pořád bylo něco, co se musel učit. Všechno, co měl dneska udělat, ale zvládl během focení a právě teď. Byl i po večeři a tak skutečně nevěděl, co dál.

'Mohl bych se dívat na televizi.'