Aomine Seijuro 08

10. března 2016 v 8:01 | IceSun685 |  Aomine Seijuro
Akashi s hrůzou zjistil, že v autobusu usnul. Když se ovšem podíval z okna, tak k úlevě zjistil, že autobus teprve míří ke stájím. Včerejšek byl sám o sobě pro něj hodně únavný, ale když se k tomu ještě přidalo večerní nakupování a balení, tak se Akashi dostal do postele až v jednu ráno a byl naprosto zničený. Aby toho nebylo málo, tak musel ještě vstávat v pět, aby se dostal na autobus v čas. Proto se ani moc nedivil, že v něm usnul.
Mladík pohledem zkontroloval svůj batoh a trochu se uklidnil. Za pár minut už bude vystupovat a pak ho čekalo jen pár metrů do stájí. Trochu ho sice deprimovalo, že ho zase čeká celý den práce, ale nějak už to snad vydrží. Večer se každopádně pořádně vyspí.


Proč přesně nás týráš?

Akashi nechal poznámku svého druhého já nepovšimnutou a raději si připravil věci.

"Chtěl jsi se mnou mluvit, otče?" zeptala se dívka už ve dveřích. Čeledín, který se u ní v pokoji zastavil, aby jí to oznámil, ji tím moc nepotěšil. Ona sama byla už dávno vzhůru, ale Yuzuki ještě pospávala a čeledín ji tak vzbudil. Fumiko chtěla, aby měla kamarádka co nejhezčí pobyt a tak ji chtěla nechat spát a sama se chtěla vypravit do stájí za svými povinnostmi.
"Ano." přikývl její otec a otočil k ní hlavu. "Byl bych rád, kdybys toho chlapce, co se bude starat o Yukimuru, vzala do budovy pro personál."
"Proč?" podivila se nejprve dívka, než jí došel význam jeho slov. Mohl být jediný důvod, proč by ho tam měla brát, a to ten, že tu bude dočasně bydlet. "Tak ho máme na krku dnem i nocí jo?"
"Přesně." přikývl její otec a hodil jí klíče. "Autobus tu bude za chvíli, tak ať se neminete."
"Dobře." přitakala tedy dívka resignovaně a vypadnula z jeho pracovny. Hned za dveřmi ale málem vrazila do Yuzuki.
"Vyděsila jsi mě!" vyhrkla Fumiko a na chvíli si položila ruku na srdce.
"Promiň." zamumlala dívka docela ospale a potom se zeptala: "Je všechno v pořádku?"
"Jo, jen se musím zase postarat o Seijura, i když jen na chvíli." přikývla dívka a vzala kamarádku za paži. Její otec měl pravdu, Seijuro za chvíli přijede a ona by ho neměla zmeškat.
"Jak to myslíš?" zeptala se dívka a zdálo se, že trochu ožila.
"No Seijuro tu bude bydlet společně s ostatními čeledíny, tak ho mám vzít do pokoje." odpověděla dívka jednoduše a táhla kamarádku ven z budovy. S každým dalším krokem ovšem dívka šla rychleji, takže ji brzy nemusela táhnout vůbec.
"To je bezva." prohlásila Yuzuki vesele a zdála se naprosto probraná z ranní ospalosti.
Fumiko se na okamžik zastavila a podezřívavě si kamarádku prohlédla. "Proč by to mělo být bezva?" zeptala se vzápětí.
"No aspoň tu nebudeme samotné dvě." prohlásila dívka zamyšleně a trochu se pousmála.
"Tak moment!" vyhrkla Fumiko v šoku. "Tobě se líbí?!"
Yuzuki nejprve zrudly tváře, než řekla: "Nebuď hloupá."
"Nejsem hloupá." namítla dívka a koutkem oka zabloudila k cestě, na které by se měl objevit Seijuro. Zatím tam ale nebyl, takže mohly klidně dokončit tuhle konverzaci. "Taky tě ale znám. Naposledy ses červenala, když ses zamilovala do Shira!"
"Nejsem zamilovaná." namítla dívka, ale její tváře byly pořádně červené.
"To vidím." podotkla její kamarádka cynicky a založila si ruce na prsou.
Yuzuki si krátce povzdechla, než řekla: "Není to tak, že bych byla zamilovaná, na to ho znám moc málo, jen se mi líbí."
"Dobře, tak se ti jen líbí, proč jsi ale chtěla, abychom s ním trávily čas?" namítla tedy Fumiko a dál se na kamarádku dívala přísným pohledem.
Její společnice se zatvářila trochu váhavě, než odpověděla: "No vždycky jsem na prázdninách s bratrem, tak mě napadlo, že když tu není, tak…"
"Tak co?" zeptala se Fumiko a její tón byl teď mnohem přívětivější. Její kamarádka byla kvůli ní očividně v rozpacích, což dívka nechtěla.
"No je to brácha, tak mě vždycky hlídal." řekla jen dívka a raději se otočila směrem, kterým původně šly.
"Prázdniny přece nejsou jediné místo, kde můžeš narazit na nějakého kluka, proč jsi nikdy nezkusila sbalit někoho ze třídy?" zeptala se dívka a pomalu s ní tedy vyšla původním směrem. "Myslím, že by to byla lepší volba než tady ten."
"Proč?" zeptala se dívka trochu dotčeně. Bylo sice pravda, že zatím znala Seijura příliš krátce, ale byl na ni milý. Navíc byl taky slušný, pracovitý a vizuálně se jí moc líbil.
"No tohohle možná po prázdninách už nikdy neuvidíš." namítla tedy Fumiko a Yuzuki se v odpověď na to pousmála.
"To je ale přesně to, co se mi na tom líbí." prohlásila dívka a její kamarádka se na ni nechápavě otočila s otázkou: "Jak to myslíš?"
Yuzuki se na okamžik zamyslela a potom odpověděla: "No když to bude fiasko. Teda že mě odmítne, nebo se ztrapním, nebo tak něco, tak ho potom už nikdy neuvidím. Navíc to ani nebude moct říct někomu, koho bych znala."
Fumiko se na ni nejprve zaraženě podívala, než se tiše zasmála. "Tak proto jsi nikdy neoslovila Shira?"
"Vím, že je to hloupé, ale já prostě nemám dost vysoké sebevědomí, abych jen tak oslovila kluka jako ty." namítla dívka, ale ani nezněla moc dotčeně.
"Dobře, tak jestli ti to udělá radost, tak Seijura pozvu večer na film, co ty na to?" navrhla tedy Fumiko a zastavila se na cestě. Nebyl důvod proč jít dál. Seijuro se určitě brzy objeví, pokud teda přijel tímhle autobusem.
"Dobře a zkus na něj být milejší ano?" přitakala tedy dívka a už teď se cítila hloupě.
"Nemusíš se bát, budu jako med." ujistila ji dívka vesele, ale její kamarádka namítla: "Tak moc být nemusíš."
"Jak to myslíš?" vyhrkla černovláska zaraženě.
"No má se zamilovat do mě a ne do tebe, ne?" podotkla druhá dívka a obě dvě se rozesmály.Tak tentokrát to bude dívka, kdo se bude snažit někoho sbalit a ne kluk, jak to asi bude vypadat?

Předchozí díl---------------------------------------------------------------------Další díl
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dechi Kazemai Dechi Kazemai | Web | 10. března 2016 v 9:40 | Reagovat

Takové spiklenecké domlouvání... Chudák Akashi! :D Neví, co ho čeká a jaké triky na něj bude zkoušet... :D ale logika toho, když to bude fiasko, tak se to nikdo nedoví... Hm... Karma je svině, tak jako zákon schválnosti, takže i tak bych se bála, že se to někdo dozví... :D
Ale říct, chodila jsem s Akashim Seijurem, to už je něco! :D

2 IceSun685 IceSun685 | Web | 10. března 2016 v 17:53 | Reagovat

[1]: :-D  :-D No ta logika má pár much, ale tak je v pubertě, tak nad tím tak moc nepřemýšlí. Je jen škoda, že by se nemohla pochlubit, tak jak jsi napsala, když neví že je to Akashi. :-)

3 Pariah Pariah | Web | 11. března 2016 v 15:39 | Reagovat

já jsem náhodou podobnou logiku taky pře "pár" lety aplikovala... :D:D ale jako tento díl jsem si přečetla znova už jen proto, že je to Akashi... třeba mě inspiruje :D:D
Vlatně tenhle Akashi mi ani moc nevadí :D tedy vůbec :-D Chci říct... má cenu psát jak je to úžasné když ti to říkám pořád? :D Kdyby to nebyl Akashi tak se taky zamiluju :D

4 IceSun685 IceSun685 | Web | 11. března 2016 v 18:25 | Reagovat

[3]: :D  :D No rozhodně mě vždycky potěší, když to napíšeš. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama