Srpen 2016

Basketbalová hlava 38

31. srpna 2016 v 10:59 | IceSun685 |  Basketbalová hlava
Díky tomu, že se obě tak zakoukaly, tak Ayme nezačala vyšilovat, když se blížila osmá hodina a jen se dál spokojeně dívala. Na druhou stranu ji pak ale dost vyděsilo, když se ozval zvonek. Dívka se v tu chvíli podívala na hodinky a pak na Raju.
"Půjdu otevřít." řekla dívka a zaběhla dolů. Nechtěla, aby Kisemu otevřeli její rodiče. Mladík teď měl řešit rande a ne jak se k nim chovat. Svým způsobem to bylo dost špatné načasování, protože nikdo z nich se ještě úplně nevyrovnal s tím, že je Kise součást rodiny, i když Raja to brala docela dobře. Její rodiče by teď ale setkání s mladíkem asi neuvítali. Dívka díky tomu ale zapomněla na Ayme, která byla dost vyděšená.

'Měla bych jít taky dolů ne? Teda když nepůjdu, tak na mě bude Raja muset volat…'

Spoluautorské

24. srpna 2016 v 13:44 | IceSun685
Tak tedy, zde najdete seznam povídek, na jejichž tvorbě spolupracuju s Pariah (blog zde). Všechny tyto povídky mají společné to, že jsou napsány v Ich formě a odehrávají se ve stejné "realitě". Povídky jsou tedy svým způsobem propojené, i když pro pochopení jedné není nutné číst i ty ostatní. Za další společný rys je pak potřeba označit, že každá povídka tady má svůj stejně pojmenovaný protějšek u Pariah, takzvaný paralelní díl, který časově odpovídá událostem v mém díle, ale Pariah píše za druhou z hlavních postav. Doufám, že jsem to napsala aspoň trochu jasně, každopádně pokud ne, tak to po přečtení prvních pár dílů jistě pochopíte. Mrkající

Basketbalová hlava 37

24. srpna 2016 v 10:59 | IceSun685 |  Basketbalová hlava
'Páni, mě to asi vážně vyšlo! Nemůžu tomu uvěřit. Myslela jsme, že je ten kluk úplně mimo, ale pak to zvládl docela dobře!'

Hnědovláska se s ním ještě pořád líbala a musela uznat, že to vůbec není nepříjemné, ale pak je vyrušilo zakašlání. Dívka se ho tedy pustila a podívala se na vysokého hnědovlasého mladíka, který stál u nich a tvářil se docela zmateně.

'Že by majitel druhého talíře?'

"Takže jsem u správného stolu." podotkl mladík, když si mohl prohlédnout jejího černovlasého zachránce, a posadil se na své místo.
Mladík se nejprve díval na svého kamaráda, než se podíval i na ni.

Basketbalová hlava 36

17. srpna 2016 v 10:59 | IceSun685 |  Basketbalová hlava
"Co chtěl?" zeptala se Ayme hned, jak se Raja vrátila. Blondýnka neměla ani šanci se posadit.

'Bože, určitě si to rozmyslel!'

"To je tajné." prohlásila Raja a Ayme se na ni nervózně podívala.
"Vždyť jsem tvoje nejlepší kamarádka." namítla Ayme, ale Raja se netvářila, že by ji to nějak zaskočilo, nebo znepokojilo.

'Jako by na ten argument už byla připravená.'

Překvapení 63

15. srpna 2016 v 10:45 | IceSun685 |  Překvapení
Dopila zbytek čaje, zatímco Sasori sedící naproti ní se snažil nepůsobit příliš zvědavě, když si nemohl odpustit zkoumavý pohled. Stále ho ještě tížilo, že nedostal od Peina žádnou odpověď a nebyl si jistý, jak dlouho to tímto způsobem vůbec může pokračovat.
Na chodbě uslyšel kroky a snad i trochu úlevně se dovídal na otevřené dveře. Menší rozptýlení v podobě návratu ostatních mu jistě přijde v hod, i když zrovna u Deidary by uvítal trochu delší absenci.
I Miroko se podívala do chodby a spokojeně se usmála a o sekundu později Sasorimu náhle došlo, že kroky, které oba slyší, nepatří ani jednomu z jeho společníků.
Tiše se postavil a z rukávu vytáhl svitek. Nebyla to jeho loutka Třetího, kterou tak rád používal, ale jen docela průměrná práce, která se ale hodila do úzké chodby mnohem víc.
"Zůstaň tady." zašeptal její otec, zatímco pomalu vykročil do chodby a kunoichi se na něj s obavami podívala. Podle jeho chování mohla snadno usoudit, že něco není v pořádku, ale až díky té větě jí došlo, že kroky nepatří zbývajícím mužům z Akatsuki.

Basketbalová hlava 35

10. srpna 2016 v 9:25 | IceSun685 |  Basketbalová hlava
Když šel Kise ráno do školy, tak měl dost špatnou náladu. Nechápal, co měl být sestřin včerejší telefonát, ale bylo mu jasné, jak ten rozhovor dopadne.

'Zase mi dá košem! Aspoň musím najít místo, kde u toho nikdo nebude, aby o tom nemluvila celá škola! Neměl jsem říkat, že se zeptám. Kdybych trval na tom, že ne, tak bych měl klid. Ayme mi nakonec dá stejně košem!'

Basketbalová hlava 34

3. srpna 2016 v 9:24 | IceSun685 |  Basketbalová hlava
Kasamatsu zaklepal na dívčiny dveře a tak blondýnka překvapeně zvedla hlavu a zavolala: "Dále."

'Tak a jde se na to!'

"Ahoj." pozdravil Raju, když vešel do jejího pokoje. Blondýnka byla nejlepší kamarádka její sestry, ale s ním se nijak zvlášť rádi neměli. Blondýnka nakonec musela být na Aymině straně, když si stěžovala na bratra.
"Ahoj." zopakovala dívka dost překvapeně. Mladík sem nejspíš nikdy nepřišel, pokud nevyzvedával sestru, což bylo taky naposledy, když ještě dívky chodily na základku.
"Potřebuju s tebou něco probrat." řekl Kasamatsu trochu váhavě a zavřel za sebou dveře.
"Jistě." přikývla tedy Raja a dodala: "Posaď se."
"Díky." řekl tedy mladík a našel si místo na její posteli, než spustil: "Víš, nemám nic proti tomu, co máš s Kisem, ale mohla bys to nemít před mojí sestrou?"
Blondýnka na něj naprosto nechápavě zůstala hledět, kvůli čemuž se Yukio zamračil.