Překvapení 64

16. září 2016 v 11:02 | IceSun685 |  Překvapení
"Vítej, Konan." zavolal na ni vesele Kisame, když obě ženy vkročily do obýváku.
Modrovláska jim kývnula na pozdrav a prohlédla si všechny tři nově příchozí a nejvíce důvod všech problémů, kterým byl pro ni Deidara.
"Slyšela jsem, že jste byli nakupovat." zahájila kunoichi rozhovor a posadila se. Buď předpokládala, že o jejich současné situaci jim pověděl čtvrtý shinobi v místnosti, nebo jí bylo úplně jedno, jestli jsou v nejistotě.
"Vlastně ano." souhlasil Itachi a opřel se o stěnu. Pohledem na okamžik zabloudil k Miroko, aby zkontroloval, jak na tom je. Mladá žena se se současnou situací ovšem zjevně zdála spokojená, protože se také s úsměvem posadila.
"Podle toho, co nám řekl Sasori, to Peinovi zřejmě vadit nebude." podotkl Deidara trochu váhavě. Nejspíš ho znervózňoval její pohled, nebo jen nenávist, která byla ze Sasoriho strany téměř hmatatelná.
"Ano, proč ne." souhlasila kunoichi. "Než s tím ale začneme, tak bychom měli probrat pár věcí ohledně Miroko."
Všichni včetně jmenované dívky se na ni podívali, ale nikdo nic nenamítl.

"Abychom si rozuměli." začala Konan a všechny si je prohlédla. "Je důležité mít jakýsi režim, který se bude dodržovat. Stálé intervaly při jídle a odpočinku jsou jen začátek. Důležité je taky, co k jídlu bude."
Všichni přikývli a následně s hrůzou poslouchali, co všechno vlastně mají v domácnosti dělat. Dobře na tom byl v podstatě Deidara, který se nabídl, že bude chodit nakupovat, protože na jeho dopravním prostředku to nebude vůbec problém. Itachi s Kisamem se pak dobrovolně přihlásili k vaření, u kterého se budou dle vlastní domluvy střídat a Sasori tak vyfasoval úklid, z čehož taky nebyl zrovna nadšený. Ve volném čase pak mohli klidně pracovat na zahradě. Konan taky řekla, že Itachimu s Kisamem napíše jídelníček, který bude minimálně Miroko dodržovat. Co si pak udělají ostatní, jí bylo v podstatě jedno.
"Všichni pochopili?" zeptala se nakonec Peinova pravá ruka přísně a nikdo se neodvážil udělat nic kromě přikývnutí.
"Výborně." prohlásila Konan ještě a spokojeně vyrazila z místnosti pryč, aniž by se někdo opovážil zeptat se, kam vlastně jde.
"Je to skoro, jak mít velitelku." šeptla Miroko s lehkým úsměvem a jen částečně vnímala, jak si Kisame s Itachim rozdělují vaření. Nakonec to zjevně dopadlo tak, že se budou střídat po třech dnech, ale tím se Miroko moc nezabývala. Konan jí nasadila brouka do hlavy, když se zmínila o věcech pro miminko. Nejspíš bude muset vyrazit do města a skutečně se tím začít zabývat, dokud byla schopná ještě bez větší únavy fungovat.

Před Kakuzem s Hidanem se zhmotnila Peinova astrální forma. Samozřejmě s nimi mohl jen komunikovat skrz mentální spojení, které používal tak často při sdělování novým rozkazů, ale tentokrát chtěl vidět, jak se budou tvářit.
"Stalo se snad něco?" zabručel Kakuzu trochu znuděně, ale především on uvnitř chápal, že tentokrát bude jejich rozhovor o dost jiný. Pro Hidana v tom nebyl rozdíl. Kdykoliv se Pein ozval, tak v tom viděl jen další otravování.
"Mám nové zprávy." odpověděl Pein a počkal, až Hidan přestane bručet. "Zbývající dva týmy našli Miroko."
Hidan se při těch slovech škodolibě ušklíbl a Kakuzu se jen zamračil pod maskou.
"Můžeme ji zabít my, že jo?" zaprosil škodolibě bělovlasý.
"Nezabije ji nikdo." odsekl Pein a sledoval Hidanův pobouřený výraz a jak Kakuzu nespokojeně zaťal pěsti.
"A to jako proč?" vykřikl Hidan naštvaně.
"Hned ze dvou důvodů." odpověděl Pein a počkal, až se Hidan uklidní, než pokračoval: "Tím prvním je, že ta dívka je Sasoriho dcera…"
"Cožžééé???!!!" vykřikl Hidan a spadla mu čelist. Nechápavě se střídavě díval na Peina i svého týmového partnera, který se zdál naprosto klidný.
"A ten druhý?" zeptal se Kakuzu nevzrušeně. Částečně byl ale zvědavý, protože si neuměl představit, co jiného by ji mohlo ještě víc ochránit.
Pein se lehce zamračil, což na jeho astrální formě nešlo dobře rozeznat a vyhověl mu: "Čeká Deidarovo dítě."
"Cooooooo!!!???!!!" zařval Hidan ještě víc a chytil se za hlavu. Dokonce i Kakuzu rozšířil oči překvapením a jeho původně klidný postoj zmizel, když v šoku udělal krok k Peinovi.
"To si děláš legraci." zašeptal maskovaný a Pein se zamračením odpověděl: "Jelikož všichni víme, co se mezi ní a Deidarou stalo, tak to vlastně až tak nereálné není. Zato zpráva, že je Sasoriho dcera, mě překvapuje mnohem víc."
"To už jsem věděl." zabručel Kakuzu a Pein i Hidan se zatvářili dotčeně, jakoby mu chtěli vyčítat, že se o podobnou informaci nepodělil.
Pein se ale v zápětí vzpamatoval a pokračoval: "Ostatní jsou s ní a s Konan v úkrytu, kde původně trénovala s Itachim a Kisamem, a na vás tak zbylo plnění úkolů, ale pokud možno nenápadněji než doteď."
"Jistě." prohlásil Kakuzu a ještě se zeptal: "Když se budeme i my chtít mrknout do úkrytu, můžeme?"
Pein se nad tím krátce zamyslel, než trochu váhavě odpověděl: "Pokud ji už nechcete zabít, tak nevidím důvod proč ne."
"Výborně." prohlásil ještě Kakuzu a otočil se k odchodu se slovy: "Jdeme, Hidane."
Jeho týmový partner jen něco zahuhlal zřejmě pořád trochu v šoku a vyrazil za ním, zatímco se Peinova astrální forma rozplynula.
"Jak jsi to myslel s tou návštěvou?" zeptal se Hidan, když ho doběhl.
"Ty se snad Deidarovi nechceš vysmát?" vrátil mu otázku Kakuzu, který byl ale o něco víc zvědavý na samotné dítě. Co asi mohlo vzniknout ze spojení Sasoriho krve s Deidarovou?
Maskovaný ninja se ušklíbl. To jistě nebude pěkný pohled.Co myslíte vy? Byl by to pěkný pohled a jaké vlastnosti by to dítě mělo?

Předchozí díl---------------------------------------------------------------------Další díl
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dechi Kazemai Dechi Kazemai | Web | 26. září 2016 v 22:15 | Reagovat

Konan teda jede... Takový velitel, ty budeš dělat to, ty ono... :D To bylo mazecké! :D
A ten Hinan, co?!!! :D to mě dostalo! :D
Těším se na další dílek! :)

2 IceSun685 IceSun685 | Web | 27. září 2016 v 15:17 | Reagovat

[1]: Nj co se dá čekat od Hidana :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama