Cesty minulosti I: Naivita mládí 12

12. prosince 2016 v 9:26 | IceSun685 |  Cesty minulosti I: Naivita mládí
A tohle by mohlo být 18+


Stáli v objetí jen několik sekund, než Tobirama sevření povolil. Nemohl si dovolit být tak blízko ní, protože pak by jeho zájem zřejmě ucítila i jinde, o což příliš nestál.
Kdyby svítilo slunce, tak by to bylo o něco jednodušší, protože by dřív uschnuli, ale takhle to bude ještě chvilku trvat. Tobiramu bohužel nenapadalo nic, čím by to mohl urychlit, protože rozdělat oheň si netroufal. Alespoň tedy vzal její dlaně do svých a pokusil se je zahřát svým dechem.
Sachiko se pořád styděla, že před ním stojí nahá, ale bylo to o trochu lehčí, když byl nahý i on. Raději by ovšem byla v jeho objetí, aby na ni nemohl vidět, a tak vyprostila ruce z těch jeho a obtočila mu je kolem krku. Jakoby tušil, že ho chce políbit, sám sklonil hlavu a přitiskl rty na ty její v o dost vášnivějším polibku, než jaký čekala. Ucítila jeho ruce na zádech, ale nijak zvlášť se jimi nezabývala. Mnohem víc pozornosti věnovala jeho rtům, které se přesunuly na její krk, zatímco jeho ruce zabloudily až skoro k zadečku. Jeho doteky byly příjemné a tak ho nechala, aby sjel až k němu, zatímco ji dál líbal na krku a klíční kosti. Dívka mu rukou zajela do vlasů, zatímco se nechala líbat a hladit.
Tobirama si ji ovšem znenadání zvednul za zadeček a vysadil nahoru. Dřív, než se tomu ale mohla začít divit, s ní udělal pár kroků směrem od vody a kleknul si. Potom si s ní pomalu lehnul na poházené oblečení a vášnivě ji políbil na rty. Tobirama odhodil stranou všechny tvrdé věci, které nahmatal, a to včetně své katany. Určitý kousek jeho mysli, mu říkal, že by to neměl dělat, protože by se mohl objevit nějaký narušitel, ale právě teď ho zajímaly jen dívčiny rty. Ona sama ho docela bezstarostně hladila ve vlasech, po zádech i krku.
Světlovlasý mladík se přesunul znovu k jejímu krku, a zatímco jednou rukou se opíral o zem, tak druhou ji hladil po boku. Její tělo se chvělo a srdce divoce bušilo, když ji líbal a hladil. Rukou zabloudil až k jejím přednostem, kterých se jemně dotýkal. Ruku, kterou se opíral o zem, trochu posunul, aby se snáz dostal k líbání jejích klíčních kostí a následně také prsou. Dívce utekl tichý sten, když Tobirama zesílil stisk. Ucítila, jak dole zvlhla, za což se zastyděla hlavně proto, že mladík klečel mezi jejíma nohama, takže je nemohla dát k sobě, ale zůstávala před ním roztažená. Tobiramu ovšem mnohem víc zajímali jiné části jejího těla, protože dál líbal její ňadra a občas se rozhodl natáhnout se pro polibek na rty. Ona ho mezitím hladila po krku, zádech a ve vlasech, ale občas se na to zapomínala soustředit a ruce jen nechávala položené na jeho zádech.
V její mysli se mísila touha po jeho dotycích se strachem, kam až chce mladík zajít. Prozatím ale neudělala nic, čím by ho zastavila a jen občas se jí ze rtů vydralo zavzdechnutí, které mladíka vzrušovalo. Tobiramova ruka zabloudila k zadečku a pohladila ji po stehně, což způsobilo, že její srdce ještě zrychlilo vzrušením i strachem, protože jí bylo jasné, kam se blíží. Zvlášť když posunul ruku, o kterou se upíral. Políbil ji nejprve na břicho jen kousek pod ňadra, než ji znovu políbil na pupík a potom na podbřišek. Jeho ruka, hladící ji po stehně a zadečku ji také pohladila na podbřišku. Pořád se ho ale nepokusila zastavit. Tím, že se posunul níž rty, tak zároveň zvětšil vzdálenost vlastních citlivých partií od těch jejích. Díky tomu převažovalo vzrušení nad strachem a tak ho nechala, aby ji pohladil po vnitřní straně stehna. Tobirama ji znovu políbil na podbřišek a Sachiko zadržela dech, když si myslela, že rukou doputuje až k jejímu klínu. Tobirama ji ale jen znovu pohladil po podbřišku a ona pak ucítila jeho horký dech. Až teprve po tom, co na ni dýchnul znovu, jí došlo, že si nahříval prsty. Zaznamenala jeho dech ještě potřetí, než ucítila, jak rukou sjel od podbřišku dolů. Sachiko zatajila dech, když ucítila jeho dotek. Vydržela to ovšem jen na chvíli, protože potom zavzdychala.
Mladík se jí dotýkal jen velmi váhavě, jakoby si ani nebyl jistý, kde se jí má přesně dotýkat. Sachiko mu v tomhle ale neměla jak poradit, protože to nikdy nezkoušela. Neměla ale ani pocit, že by poradit potřeboval, protože jí z úst unikaly tiché vzdechy a její tělo se chvělo.
Mladík ji zkoumal prsty i pohledem a ona při jednom jeho dotyku hlasitě zavzdychala. Zřejmě to bylo to pravé místo, protože čím déle po něm přejížděl, tím hlasitější byla a tím se víc kroutila, což mladíka neuvěřitelně vzrušovalo.
Sachiko si ústa zakryla dlaní. Věděla, že nesmí být hlučná, aby nepřilákala nepřítele, ale neměla ani pocit, že by ji vlastní tělo poslouchalo. Tobirama prsty trochu víc zatlačil a ona přidušeně vykřikla, zatímco se její tělo napjalo a prohnulo v zádech. Tělem jí projel slastný pocit a potom se úplně uvolnila. Měla pocit, jako by jí tělo už ani nepatřilo, jak byla bezvládná. Pomalu jí docházelo, že to byl orgasmus. Něco, v co většina žen ani nedoufala, že kdy zažije. Sachiko se nenarodila v době, kdy by se ženy vdávaly z lásky. Mnoho z nich žilo jen proto, aby daly svým manželům syny. Sex byl právě od toho a muži se starali jen o vlastní uspokojení. Nakonec v drtivé většině případů své ženy nemilovali a často jim na nich vůbec nezáleželo. Byly pro ně jen způsob, jak splnit jeden z úkolů, kterým bylo vychovat nástupce. Většina žen pak umírala právě při porodu a jejich manželé si pak prostě vzali jinou. Sex navíc proběhl jen tehdy, když na něj měl chuť muž, nebo nějaká stařešina či vědma předpověděla, že je správný čas počít. Ale ani tehdy muže nezajímalo, jestli byla uspokojena i manželka. Pomoct si sama se navíc u žen považovalo na nevhodné a možnost, že by proběhlo mazlení bez sexu, které právě zažila, téměř nulová. Pro mnoho žen navíc byla prvním kontaktem s mužem svatební noc, kdy jí přikázal se svléknout a bez ptaní ji zbavil panenství.
Sachiko viděla už dost žen, které měly po svatební noci uplakané oči a stejně tak mnoho, které nenáviděly chvíli, když jejich muž chtěl, aby odešly do jeho stanu. Domluvené sňatky možná byly pro dobro klanu, ale určitě ne pro dobro žen. Většina párů dokonce ani nespávala společně, protože ženy byly ve většině případů ubytovány zvlášť v bezpečné části tábořiště společně s dětmi.
Sachiko znala jen hrstku párů, které k sobě chovali náklonnost, a neznala žádný, který by se vzal z lásky. Proto v to ani nedoufala. Mohla se jen modlit, že až její otec dojde k názoru, že už by se měla vdát, tak jí vybere někoho, kdo na ni bude mírný.
Právě teď ale zažila něco nádherného, protože její první intimní kontakt s mužem proběhl s mladíkem, kterého milovala a který především miloval ji.
Ucítila, jak jí obmotal ruce kolem pasu a přivinul si ji k sobě. Před chvílí uslyšela jeho poměrně hlasité zavzdechnutí, které napovídalo, že si ulevil. Teď tedy pomalu oddechoval, zatímco ji držel kolem pasu. Sachiko byla zády k němu a tak se trochu vyprostila, aby se mohla otočit a položit mu hlavu na hruď.
"Miluju tě." zašeptala mu dívka téměř neslyšně a jen stěží uslyšela jeho odpověď: "Já tebe víc."
Kdyby to bylo v jinou chvíli, tak by se s ním možná i hádala, ale právě teď se tomu jen pousmála, i když neměla pocit, že by někdo někoho mohl milovat víc, než jak ona právě teď milovala jeho.Tak velká láska. No doufám, že díl nikoho nepohoršil, ale tohle ke vztahu taky patří a tak jsem to nechtěla přeskočit, nebo něčím odbít (nakonec jsem vás varovala nahoře, tak si nemáte na co stěžovat). Navíc jsem to taky využila pro menší přiblížení toho, jak to tehdy asi bylo s ženami. Ano je to vlastně jen můj odhad, ale když Hashirama vyprávěl o té době, tak tam byla menší absence žen, takže mi nic jiného nezbylo… (na druhou stranu je to moje povídka a tedy i můj svět, takže když budu chtít, nebude tam ani chakra…)

Předchozí díl---------------------------------------------------------------------Další díl
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Dechi Kazemai Dechi Kazemai | Web | 19. prosince 2016 v 17:30 | Reagovat

Máš pravdu, tak si to myslím, že to tak fungovalo. Myslím, že to tak fungovalo všude... :)
Jinak parádní dílek ;)...

2 IceSun685 IceSun685 | 19. prosince 2016 v 21:00 | Reagovat

[1]: Pak jsem tedy ráda, že sdíliš můj názor :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama