Cesty minulosti I: Naivita mládí 17

23. ledna 2017 v 10:01 | IceSun685 |  Cesty minulosti I: Naivita mládí
Tak tedy 18+


Sachiko měla rušný týden. Musela léčit všechny zraněné Uchihy, ale nakonec to nebylo to, co ji v hlavě zaměstnávalo nejvíc. Vrátila se jí obava, že Tobirama je z nepřátelského klanu. Pokud by byl navíc Senju, tak mohl být klidně mrtvý. Nijak zvlášť jí také nepomáhalo, že se viděli den před útokem. V takovém případě byl možná unavený, což rozhodně nebylo dobré. Její strach se tím jen stupňoval. Situace se pak zhoršila ještě tím, že mladík nepřišel na jejich setkání. Dívka ovšem nemohla vědět, že Tobirama vyfasoval noční hlídku. Tohle se většinou dozvídal pár dní dopředu a právě podle toho si s ní domlouval setkání. Tentokrát s tím ovšem nemohl nic udělat. Snažil se sekat latinu, aby přestal být pod otcovým drobnohledem a tak nemohl odmítnout, nebo si to s někým vyměnit. Musel tedy zmeškat jejich setkání, i když ho to velmi trápilo. Nechtěl, aby se o něj dívka bála, ale bohužel nebylo zbytí. O to víc pak spěchal další den k jeskyni. Tohle bylo poprvé, co se nepotkali a tak doufal, že si dívka pamatuje jejich domluvu. Bylo to už několik týdnů, ale něco takového si jistě musela pamatovat.

Tobirama dorazil k jeskyni o téměř hodinu dřív, ale dívka už na něj čekala, což ho trochu překvapilo. Vypadala jako hromádka neštěstí, ale když si ho všimla, tak si úlevně oddechla a přiběhla mu naproti s otevřenou náručí.
"Mrzí mě, že ses bála." řekl jí mladík a pevně ji sevřel. Nechtěl ji už nikdy pustit, ale věděl, že bude muset.
"Jsem tak ráda, že jsi v pořádku." zašeptala mu a neochotně uvolnila jejich objetí, aby ho mohla políbit. Jako kdyby nestačilo, že se o něj bála, ještě ke všemu se neviděli víc jak týden. Připadalo jí to jako věčnost, co ho naposledy políbila, a Tobirama na tom byl stejně.
"Hrozně jsi mi chyběla." dostal ze sebe mladík mezi polibky.
Ona mu ale připomněla: "Měli bychom jít dovnitř." Stát před vchodem do jeskyně, kde na ně bylo vidět, nebylo nejbezpečnější. Ona teď sice chtěla jen jeho polibky, ale určitá část její mysli jí připomínala, že nechce umřít v šestnácti.
"Máš pravdu." ozval se mladík a vzal ji do náručí. Bylo snadné odnést ji těch několik metrů do tmy jeskyně, kde na ně nebylo vidět. Dokonce ani on sám ji pořádně neviděl.
Tobirama ji opět postavil na nohy a políbil. Všechny obavy o bezpečnost se najednou vytratily a ona mu odpověděla vášnivým polibkem. Byla k němu přitisknutá a hladila ho po zádech a ve vlasech. Mladík ji zase hladil po zadečku a zádech a střídavě ji líbal na krk a ústa.
"Miluju tě." řekla mu dívka a vzpomněla si na chvíli, kdy mu to řekla poprvé.
"Taky tě miluju." odpověděl mladík a na chvíli ji přestal líbat, aby se jí podíval do očí. Jen pár kroků od nich bylo lůžko, které pro něj připravila, když byl zraněný. Byla to rovnější část jeskyně, kam donesla suchou trávu a přehodila přes ni deku. Bylo to dost jednoduché lůžko, ale tehdy mu postačilo a ona na něm pak sedávala, když na něj čekala. Teď k němu ale znovu couvla. Tobirama ji ale nenechal a znovu ji sevřel a políbil, tak jako předtím ji zvednul za zadeček a vysadil si ji nahoru. Sachiko mu obtočila nohy kolem pasu, aby nesklouzla dolů a políbila ho. Nechala se odnést k lůžku a povolila sevření teprve, když ji na něj položil. Tobirama jí chvilku hleděl do očí, jako by byl zhypnotizovaný, a ona stejně hleděla do jeho. Teď, když byli ve tmě, vypadaly jeho zvláštní oči stejně tmavé, jako ty její. Dívka bez přemýšlení zvedla ruce z lůžka a rozepnula mu pásky lehké kožené zbroje, kterou si vždy bral na jejich setkání. Sachiko předpokládala, že to není zbroj, kterou by si vzal do bitvy, ale spíš na trénink. I proto na ní zřejmě nebyl žádný klanový znak. Rozvázat mu halenu pak už nebyl problém a ona ho mohla pohladit po holém hrudníku. Mladík se k ní tedy zohnul a políbil ji na rty a potom na krku. Ucítila jeho ruku na břiše, kde povolil šňůrky jejího oblečení. Dívka ho měla přes hlavu a jen si ho stavovala v pase. Proto si vytáhla konec oblečení zpod zadku a sama se trochu zvedla, aby mu pomohla ho sundat. Pod ním neměla už nic dalšího a tak měla holá ňadra, která se zvedala v rytmu jejího zrychleného dechu. Mladík pak sám odhodil stranou chrániče rukou a svou halenu. Sundal si i zbytek výbavy, ale katanu si tentokrát nechal po ruce, kdyby se objevil nepřítel. Dívka ho sledovala se zatajeným dechem. Oba na sobě měli kalhoty, ale mladík se k ní už teď zohnul a začal ji líbat na rty. Očividně mu to takhle stačilo, protože ji jen hladil po boku a líbal na krku. Ona ale nechtěla jen to. Kvůli včerejšku si ještě víc uvědomovala, že s ním nemusí prožít už žádný další den. Díky tomu nechtěla ztrácet čas studem nebo váháním. Milovala ho a tak mu zašeptala: "Chci tě."
Po jejích slovech se mu srdce rozbušilo ještě víc a rukou sklouzl k jejím přednostem. Bylo to stejně příjemné jako tehdy a ona rukama sjela po jeho zádech k zadku. Předtím se příliš styděla, než aby se odvážila k něčemu takovému, ale teď už nad tím nepřemýšlela a pokusila se mu stáhnout kalhoty trochu dolů. Snad až tehdy jí to přišlo hloupé, když se od ní mladík odtáhl. Překvapeně se na něj podívala, ale Tobirama si jednoduše sundal výbavu z opasku stejně jako pouzdro z nohy a obojí i s kalhotami a trenýrkami odložil stranou, stejně jako boty. Byl před ní nahý a tak nemohla přehlédnout, že je vzrušený, ona sama ale byla také. Kousla se do rtu a nadzvedla pánev, aby jí mohl stáhnout kalhoty i s kalhotkami. Položil je stranou společně s botami a prohlédl si ji. Už ji nahou viděl a dokonce při lepším světle, ale i tak se mu ten pohled zamlouval. Sachiko zrudly tváře, ale zůstala bez pohnutí ležet a čekat. Tobirama se na ni díval už jen okamžik, než se k ní sklonil a vášnivě ji políbil. Přitiskl se k ní, ale jen tak, aby ji cítil a zároveň ji nezavalil. Díky svlékání to teď byla ona, kdo měl nohy u sebe. Částečně ji to ovšem uklidňovalo. Sice ho chtěla, ale pořád se trochu bála.
"Jsi nádherná." řekl jí, když odtrhl rty od těch jejích, aby ji mohl políbit na krk. Jeho ruka zatím znovu doputovala k jejím ňadrům, které brzy začal líbat. Rukou pak sjel k jejímu bříšku a pak až k podbřišku, který navíc políbil. Pohladil ji po zadečku a rukou se jí pokusil roztáhnout nohy. Sachiko se trochu zachvěla, ale nohy sama ochotně roztáhla. Tobirama si klekl mezi ně a rukou ji pohladil po břiše, než sjel prsty k jejímu klínu. Sachiko tiše vzdychla, když ji pohladil. Jeho prsty teď byly jistější než poprvé a ona musela zavzdychat znovu. Věděla, že to bude dělat jen chvíli, ale nijak zvlášť se netrápila tím, že by další krok mohl bolet. Vychutnávala si prostě jen jeho doteky. Až když ucítila dotek něčeho jiného, tak se jakoby vrátila do reality a podívala se na mladíka, který její pohled opětoval. Bylo to skoro, jako by chtěl její souhlas, což jí přišlo trochu absurdní. Žili v době, kdy o tom rozhodne muž. Byla si jistá, že mladík je vychovaný stejně. Mohlo snad být všechno jinak jen proto, že nebyla jeho manželkou? Jeho majetkem? Nebyla si jistá, jestli to tak mohlo být, ale Tobirama se na ni díval s otázkou v očích. Očividně chtěl její souhlas a tak se lehce usmála a přikývla. I mladík přikývl a pořád trochu váhavě zatlačil. Cítila tlak, ale bolest, která přišla, byla jen malinká. V tom ohledu se jí ulevilo a lehce se usmála. Ucítila pak, jak se nad ní sklonil a políbil ji na krk, zatímco se v ní znovu pohnul. Pomalu se v ní pohyboval a ona mu obtočila ruce kolem krku. Vzdychala mu do ucha, i když se snažila být tichá. Na krku cítila jeho horký dech, zatímco zrychloval tempo. Snažila se mu vycházet vstříc, i když si nebyla jistá, jestli se nepohybuje spíš špatně. I Tobirama ale tiše zasténal, takže bylo zřejmě všechno v pořádku. Tempo se zrychlilo a ona si musela opět zakrýt ústa, aby nebyla moc hlasitá. Cítila se skoro stejně jako tehdy a věděla, že za chvíli by vykřikla. Na mladíkově tváři bylo znatelné napjetí, když se snažil prodloužit tu chvíli, zatímco ona chtěla, aby to přišlo. Když pak přidušeně vykřikla, nebyl důvod se dál snažit a tak si taky užil vyvrcholení. V tu chvíli ho ani moc netrápilo, že by mohla otěhotnět. Netrápil se tím a jen si lehl vedle ní. Její dech prozrazoval, že se cítí stejně unaveně jako on a tak si ji jen k sobě přivinul a zavřel oči. Nechtěl usnout, ale alespoň chvíli si chtěl vychutnat jejich objetí.Tak další věc, která se zřejmě musela stát, protože jsou mladí a zamilovaní. ;)

Předchozí díl---------------------------------------------------------------------Další díl
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama