Jednoduchá biologie 24

11. února 2017 v 10:00 | IceSun685 |  Jednoduchá biologie
Můj táta souhlasil s tím, že snídaně bude, až si na ni přijdeme, což znamenalo, že jsme si mohli přispat. Díky tomu jsem chtěla ponocovat, což v mém případě znamenalo číst knížku, na kterou jsem neměla skoro vůbec čas. I tak jsem ale chtěla jít spát před půlnocí, což se mi ale nepodařilo, protože když jsem se podívala na mobil, tak jsem s hrůzou zjistila, že jsou dvě ráno. Šla jsem tedy spát o dost později, než jsem zamýšlela. Ráno se mi tedy nevstávalo úplně nejlíp, ale můj močový měchýř, mě vytáhl z postele chvíli po deváté. Nepočítala jsem s tím, že by mělo nějaký smysl ještě se vracet do postele, zvlášť s tím jak jsem měla omezený pohyb. Rovnou jsem se tedy oblékla a učesala.
Když jsem se dostala po zadku dolů, tak jsem pohledem zkontrolovala mladíka, který ještě spal. Už zase neměl tričko. Nijak zvlášť jsem se tomu nedivila, protože bylo vážně horko. Na druhou stranu to nebyl pohled zrovna k zahození, což se u sportovce dalo čekat.

Nechtěla jsem ho budit a tak jsem se vydala provést ranní hygienu a se snídaní jsem se vydala na verandu, kde taky seděl můj otec, se kterým jsem se pozdravila, a po snídani jsem mu vyprávělo o naší práci. Během toho jsme zaslechli pohyb v kuchyni, takže mladík zřejmě taky vstal. O něco později se k nám pak přidal a řekl: "Dobré ráno."
"Tobě taky." přitakala jsem, ale můj otec zabručel: "To spíš dopoledne." Hned potom se vydal do kuchyně, aby se dal do vaření oběda a tak jsem se na něj ani nestihla zamračit. Mladíkovi jsem tedy alespoň omluvně řekla: "Nevšímej si ho."
"V pohodě, ne všichni si musíme sednout." řekl Aomine-kun a já jsem přikývla. Byla to pravda, já bych si ale přála chápat, proč tomu tak bylo.
"Po obědě bychom mohli jít k některé z těch dvou řek, u kterých si byl." řekla jsem mu, protože mě nenapadalo žádné lepší téma. Maximálně jsem se mohla zeptat, jak se vyspal, ale to mě napadlo, až po tomhle.
Aomine-kun jen přikývl a potom odešel, až do oběda jsem si tedy nerušeně četla.
Otec mě pak zavolal na oběd, který probíhal jako vždycky v tichosti. Už to začínalo být opravdu hloupé, ale pochybovala jsem, že bychom měli nějaké společné téma všichni tři, nebo že by se táta s mladíkem hodlal bavit. Nic jsem s tím tedy nedělala a po obědě jsem nachystala věci a to včetně nátělníku a kraťasů, které dnes nejspíš budu potřebovat. Dneska totiž bylo mimořádně horko a já se zaživa vařila už teď a ne tak ještě na slunci. Moje koleno ale mělo tak hezkou barvu, že by se taťka asi zbláznil, kdyby ho uviděl.
Aomine-kun mě tedy vzal na záda a vydali jsme se k řece. Tentokrát to bylo blíž než včera, ale i tak jsem měla pocit, že se uvařím a mladík na tom zřejmě nebyl o moc líp.
Mladík mě tedy zanesl do stínu a rozdělal deku a tak jsem řekla: "Díky." Přišlo mi hloupé, že mu pořád děkuju ale neudělat to, tak bych si přišla nevychovaná.
"V pohodě, nemusíš mi děkovat." ujistil mě Aomine-kun a dřív, než jsem na to mohla něco říct, tak si sundal tričko a následně i kraťase, což mě dost zaskočilo. Měl na sobě ale modré plavky, byly to takové ty volné kraťasy, ale i tak v nich vypadal moc dobře. Trochu jsem mu záviděla vzhledem ke svým dlouhým kalhotám.
"Plánuješ koupání?" zeptala jsem se. Řeka nebyla tak hluboká, aby se v ní dalo nějak extra dobře koupat.
"Rozhodně se o to pokusím." ujistil mě Aomine-kun a já jsem jen zamyšleně přikývla. Koupáním bych taky nepohrdla.
Aomine-kun se pak napil a vytáhl si gumáky, což mě celkem zaskočilo, protože jsem myslela, že se chce jít smočit. Nijak jsem mu v tom ale nebránila a nechala ho odejít k řece s ostatními věcmi. Myslím, že teď když jsem věděla, že se mladík brzy svlaží, tak mi bylo ještě větší horko. Otočila jsem se tedy na dece zády k němu a převlékla si kalhoty a stejně tak jsem si dala i nátělník. I když jsme v tomhle ohledu trochu váhala, tak jsem si sundala i podprsenku, nemělo cenu se v ní potit. Nátělník stačil i tak, aby mi bylo horko.
Když jsem si věci uklidila, tak jsem se otočila zpátky na mladíka, který se na mě díval a pak uhnul pohledem.
"Možná by bylo fajn vzít si taky příště plavky." prohlásil Aomine-kun, zatímco začal sbírat vzorek ze dna.
Pousmála jsem se tomu a podotkla jsem: "Možná." zatímco jsem mladíka v řece vyfotila. Mladík se věnoval své práci a všechno zopakoval stejně jako včera. Po nalití vzorku na tácy jsem si ale neodpustila otázku: "Nechceš taky pinzetu?"
"Myslím, že tobě to půjde rychleji. Navíc je horko, tak by bylo fajn rychle skončit." podotkl mladík a tak jsem to nechala být. Sice jsem s jeho názorem nesouhlasila, ale nutit jsem ho nechtěla. i tak toho dělal až dost vzhledem k tomu, že mě nosil.
"Dobře." řekla jsem jen, aby věděl, že ho poslouchám a pak jsem se dala do sbírání vzorků. Pokud bychom skončili dost brzy, tak bychom mohli zajít ještě k té další řece. Proto jsem se tedy zeptala: "Jak daleko je ta další řeka?"
"Trochu dál, ale ještě není tolik hodin." řekl Aomine-kun a tak jsem pokývala hlavou. Musela jsem ještě projít ty tácy.
"Tak uvidíme, v kolik skončím s tímhle." prohlásila jsem nakonec a raději se vrátila k tácům, čím dřív to budu mít tím líp.
Naštěstí to ale nezabralo až tolik času a brzy jsem tak řekla mladíkovi: "Myslím, že hotovo."
Společně jsme tedy všechno uklidili a sbalili. Aomine-kun se pak šel ještě namočit, což nebyla nejlepší chvíle, protože takhle budu mokrá i já, jestli mě ponese, což bylo nevyhnutelné. Nic jsem mu na to ale neřekla. Nejspíš taky proto, že jistá má část vlastně vítala, když budu trochu mokrá, protože se alespoň přestanu vařit zaživa. V tomhle ohledu jsem se rozhodně nemýlila, protože mladíkova kůže mě příjemně chladila, alespoň tedy na chvíli, i když bylo trochu zvláštní, že mě nesl skoro nahý a já k němu byla přitisknutá.
Naše další zastávka bohužel neměla žádné vhodné místo k sednutí, které by bylo zároveň ve stínu, a tak jsme museli deku rozložit na slunci, což nebylo moc povzbudivé.
"Snad to půjde rychle." prohlásil Aomine-kun soucitně a já musela v duchu souhlasit. Jedinou mojí reakcí ale bylo prosté přikývnutí.
Aomine-kun tedy začal vytahovat věci, ale při tom se na mě pořád díval, i když jsem netušila proč. Zamyšleně jsem tedy nadzvedla obočí.
Mladík se pak vydal do řeky a uklouzl. Naštěstí ale zůstal stát. Já na jeho místě bych nepochybně už byla v řece.
"Jsi v pořádku?" zavolala jsem pro jistotu.
"V pohodě." odpověděl mi Aomine-kun jakoby nic a já se tedy dala do chystání táců a zkumavek. Na slunci bylo neuvěřitelné horko, ale bohužel jsem s tím nic udělat nemohla, i když jsem záviděla mladíkovi plavky a pobyt u studené vody.
Aomine-kun pak donesl vzorky a tak jsem se dala ho práce. Tentokrát už jsem mu pinzetu ani nenabízela. Spíš jsem se trápila tím, že se mi vařila hlava.
Mladík jen fotil a tak jsem se ho zeptala: "Myslíš, že bys mohl donést trochu vody?" a podala mu při tom kbelík.
"Jasně." řekl Aomine-kun a kbelík si vzal. Po chvíli se pak s ním zase vrátil a položil ho ke mně. Byl skoro plný, což nebyla zrovna moje definice slova trochu, ale i tak jsem řekla: "Díky." Přesunula jsem se na kraj deky a část vody jsem si v předklonu vylila na hlavu. Voda byla dost studená, ale i přes prvotní šok to bylo příjemné a to i díky pramínkům vody, které mi z vlasů stékaly na tělo.
Nijak jsem své počínání nekomentovala a zase jsem se vrátila k tácům.
"Jdu pozdravit chrostíka." řekl v zápětí tmavovlasý mladík a já se zasmála, když se sám vydal svlažit. Dál jsem se tedy věnovala tácům. Zbýval projít už jen jeden a mohli jsme jít. Naštěstí jsem ho brzy dokončila a tak zbýval jen úklid a mohli jsme jít.Mimochodem bavil by vás podobný projekt a lovení živočichů?

Předchozí díl---------------------------------------------------------------------Další díl
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Pariah Pariah | Web | 11. února 2017 v 13:34 | Reagovat

Za mně ano, ale jen kdybych "lovila" s Kyioshim... s Aominem ne... nechtěla bych celou práci do školy dělat sama :D jelikož nemám s žádnou nohou problém, Ao by mi moc "příjemně" nepomohl... :D i když pohled na něj v šortkách by byl asi fajn, tak tu vidím víc negativ... ;)

2 IceSun685 IceSun685 | 11. února 2017 v 16:06 | Reagovat

[1]: No souhlasím, že Ao by asi nebyl nejlepší pomocník, ale myslím, že je tu víc adeptů, na které by se dalo dívat a byli by užitečnější :-D  :-D

3 Pariah Pariah | Web | 11. února 2017 v 16:52 | Reagovat

[2]: jestli tím myslíš Akashiho tak ne... :D

4 IceSun685 IceSun685 | 11. února 2017 v 17:29 | Reagovat

[3]: Neboj napadá mě i spousta jiných postav :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama