Cesty minulosti shrnutí

28. května 2017 v 11:00 | IceSun685
Tak tedy, tento článek je tu pro ty z vás, kteří si chtějí připomenout děj předchozích částí tohoto cyklu, než se dají do čtení některé navazující povídky. Já vám ale přirozeně doporučuju si je přečíst, jak taky jinak, když jsem jejich autor, že? :D


Naivita mládí

Sedmnáctiletý Tobirama je zraněn při boji s Madarou. Před smrtí ho zachrání pád do řeky, která ho zanese pryč z bojiště. V ní ho následně nalézá dívka z klanu Uchiha, Sachiko.
Jakožto lékařský ninja se ho rozhodne zachránit, i když neví z jakého je klanu. Tobirama a Sachiko se do sebe následně zamilují a mladík za ní chodí i dlouho po té, co se vyléčený vrátil ke klanu.
Dívčin otec jí ovšem domluví sňatek s Izunou. Sachiko tedy s Madarovou pomocí uteče od klanu a chce odejít s Tobiramou. Na místo setkání ji ale sleduje její otec, kterého zabije Tobirama. Oba díky tomu zjišťují, že jsou z nepřátelených klanů. Jelikož Tobirama v tu chvíli neskloní zbraň, tak se Sachiko vyděsí a uteče od něj ke své pratetě, která ji u sebe schová před ním i Uchihy.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama