Říjen 2017


Cesty minulosti II: Mrtvý cit 04

25. října 2017 v 12:50 | IceSun685 |  Cesty minulosti II: Mrtvý cit
Jelikož takový výslech není zrovna příjemnou záležitostí, tak tímto tomuto dílu uděluji 18+

Jednoduchá biologie 60

21. října 2017 v 10:00 | IceSun685 |  Jednoduchá biologie
Ráno jsem se vzbudila poměrně dost brzy. Tohle jsem na sobě v podstatě nesnášela. Proč jsem se jen musela budit tak brzy, když jsem nemusela vstávat? Vždyť to byla hloupost. Mnohem lepší by bylo pořádně si volno užít a vyspat se, jak se říká, dorůžova. I když já z toho neměla vůbec žádnou radost, tak Aya se mohla nadšením pominout. Jelikož jsem byla vzhůru a dole, tak jsem se jí podle její logiky zřejmě mohla věnovat. To samozřejmě v jejím případě znamenalo sednout si před dveře. S povzdechem jsem ji tedy pohladila a řekla jí: "Až se nasnídám."
Nikdy jsem nevěděla, jak moc tomu, co říkám, dokáže porozumět, ale nějak vytušila rozdíl mezi mým 'dneska ne' a větami jako 'za chvíli půjdeme' možná to poznala z tónu mého hlasu nebo tak něco. Ať už to ale bylo jakkoliv, tak teď očividně vytušila, že s ní ven půjdu, jen ne okamžitě, protože zůstala tak nějak veselá a pobíhala kolem mě. Tedy jen do chvíle, kdy jí moje máma přikázala jít na místo. Očividně na její pobíhání kolem neměla po ránu náladu.
"Poslední dobou často někam chodíš." poznamenala máma a já k ní zvedla oči. Copak to bylo vážně až tak nápadné?
"Jak to myslíš?" zeptala jsem se tedy a přemýšlela jsem, jak budu mlžit.

Cesty minulosti II: Mrtvý cit 03

18. října 2017 v 17:01 | IceSun685 |  Cesty minulosti II: Mrtvý cit
Tak jak jsem slíbila, je tu další díl, i když trochu později než jsem čekala, protože jsem se zdržela v Brně ale nevadí. Snad se ti bude líbit, Dechi. ;)

Jak je to s přerušením tvorby

16. října 2017 v 10:53 | IceSun685 |  Upozornění
Jeden by až zapomněl, že je pozastavená co? (kdo vážně zapomněl, tak článek zde)

No každopádně se neplánuju k tvorbě opět vracet, takže tohle je spíš taková řekněme aktualizace stavu.
Prozatím platí, že bude stále vycházet Jednoduchá biologie kvůli Pariah. Přidá se k ní ovšem ještě jedna povídka a to Cesty minulosti II: Mrtvý cit. Tentokrát je to kvůli Dechi Kazemai, jako poděkování za podporu. :)
Pokud jde o ostatní povídky, tak ještě uvidím, ale prozatím to není v plánu.

Kontakt/Kniha návštěv

16. října 2017 v 10:49 | IceSun685
Nevím, jestli je skutečně nutné mít něco podobného, ale každopádně proč ne. Pokud tedy budete mít nějaké dotazy a připomínky, které nevíte kam situovat, tak je můžete psát směle sem. Úžasný

No a pokud se s těmi věcmi nechcete "chlubit" ostatním, nebo bych snad vaši zprávu přehlédla, či vůbec nebyla na blogu a tak podobně, tak zde je trochu soukromější kontakt na mail: Ore-no-nindo-da@seznam.cz
Mám ho zahrnutý v Pošťákovi (kdo nezná, tak program, který ukazuje, že vám přišel mail), takže odpověď by měla být celkem rychlá. Mrkající

Jednoduchá biologie 59

14. října 2017 v 10:00 | IceSun685 |  Jednoduchá biologie
Tak se přesvědčíme o tom, kolik se toho hrdinka naučila od Kiseho, pokud jde o basket, protože nás čeká popis zápasu. Snad se v něm vyznáte. ;)

Jednoduchá biologie 58

7. října 2017 v 10:00 | IceSun685 |  Jednoduchá biologie
Ráno jsem se vzbudila a s potěšením mi došlo, že je konečně sobota. Měla jsem z ní sice smíšené pocity, ale prozatím převažovala radost, že uvidím Hitomi. Chtěla jsem svou kamarádku představit Daikimu. Doufala jsem, že si padnou do noty, ale nejprve musela dívka přijet. Proto jsem teď taky netrpělivě přešlapovala na nádraží, už nejméně hodinu. Její vlak měl technickou závadu. Bylo to jako by byl celý svět proti mně. Vždyť jak často se v našich moderních vlacích stalo něco takového?
Na nádraží neustále měnili dobu zpoždění a já tedy otráveně chodila sem a tam v domnění, že to třeba už bude za mnou.
Chtěla jsem Hitomi představit Daikiho ještě před zápasem, jelikož jsem se trochu bála, jak zápas proti Akashimu dopadne. Teď to ovšem vypadalo spíš tak, že budu ráda, když zápas vůbec stihnu.