Listopad 2017

Cesty minulosti II: Mrtvý cit 09

29. listopadu 2017 v 8:50 | IceSun685 |  Cesty minulosti II: Mrtvý cit
Upozorňuji, že to bude 18+

Jednoduchá biologie 65

25. listopadu 2017 v 10:00 | IceSun685 |  Jednoduchá biologie
"Jsem rád, že jsme tu." prohlásil mladík, když jsme došli k jejich domu, a já jsem zrudla při vzpomínce, co jsme tu dělali posledně. Když pak Daiki odemkl dveře, tak jsem jen přemýšlela, jestli mě to čeká i dneska. Na jednu stranu jsem se bála, že by zašel ještě dál a na tu druhou se mi vzpomínky na ty pocity z minula líbily.
"Co si dáš k pití?" zeptal se mě mladík a tak se mi nějak podařilo vyhnat z hlavy nevhodné myšlenky.
"Ten sirup z minula budu stačit." ujistila jsem ho, když jsem si vzpomněla na sklenici, kterou jsem dostala minule. Byla jsem zvědavá, jestli se mi ji tentokrát podaří vypít.
Daiki mě tedy znovu vzal do obýváku a vydal se pro pití. Vrátil se ovšem se špatnou zprávou: "Lesní plody došly, ale našel jsem další."
Nejprve mě políbil, takže jsem se k podívání na to, co donesl za sirupy, dostala až pak a vybrala si bezový, který jsem si připravila.


Nepřátelé

18. listopadu 2017 v 12:16 | IceSun685 |  Obrázky k povídkám
Tak jelikož Mrtvý cit už nějakou dobu vychází, tak jsem si říkala, že by nebylo úplně od věci k němu i něco nakreslit. Mrkající Doufám, že se bude líbit. Usmívající se

Jednoduchá biologie 64

18. listopadu 2017 v 10:00 | IceSun685 |  Jednoduchá biologie
Po tom, co mě Daiki pozval do divadla, jsem začala plánovat, jak divadlo použiju při oznamování rodičům, že mám kluka. I tak jsem to ale chtěla říct nejdřív mámě. Ta to jistě pošle dál a já se minu reakce svého otce.
Přemýšlení mi přerušil jen test z matiky, který byl naštěstí opravdu lehký. Snadno jsem vypočítala všechny příklady a dokonce i v judu se mi tentokrát dařilo, což bylo taky dobře. Mnohem důležitější pro mě ale bylo, aby se mi dařilo při rozhovoru s mámou.
Ze všeho nejdřív jsem se ale potřebovala zbavit Kity.
"Ahoj." zavolala jsem a pohladila jsem Ayu, která mě samozřejmě přišla přivítat.
"Ahoj." ozvalo se z kuchyně. Byly to dva hlasy. Jeden byl mojí mámy a ten druhý byl Kity, což se vlastně hodilo.
Zamířila jsem tedy k nim a přisedla jsem si ke stolu.

Cesty minulosti II: Mrtvý cit 07

15. listopadu 2017 v 9:06 | IceSun685 |  Cesty minulosti II: Mrtvý cit
Butsuma se zamračil. Šli celou noc, protože ač to bylo ironické, tak pro ně bylo bezpečnější se v noci pohybovat, než zůstat na místě.
Teď už ale bylo světlo a oni se rozhodli najít nějaké místo k odpočinku. V poměrně hustém lese ale nikdy nebylo moc míst, kde by se mohli utábořit. Proto se rozdělili, aby snáz prohlédli nejbližší okolí.
Butsuma našel vhodné místo, ale také zjistil, že už tam někdo nedávno tábořil, i když po sobě zodpovědně uklidil a zamaskoval stopy. Nikdy ovšem nebylo možné, smazat je úplně.
Vůdce klanu Senju se zamračil a vrátil se na místo srazu.
"Vracíme se." rozkázal a nikdo nic nenamítal, i když to nijak nevysvětlil. On byl vůdce klanu. Nikdo nezpochybňoval jeho rozkazy.
Všichni ninjové, které měl sebou, se tedy vydali zpět k jejich táboru. Pokud byl poblíž nepřítel, tak se museli připravit a ne rozdělovat své síly.

Jednoduchá biologie 63

11. listopadu 2017 v 10:00 | IceSun685 |  Jednoduchá biologie
Další den ráno jsem ležela v posteli a nechtělo se mi vylézat. Samozřejmě jsem věděla, že budu muset kvůli škole, ale vzbudila jsem se dost brzy a tak jsem mohla ležet a rozjímat, nebo tak něco. To, co se stalo včera, mi leželo v hlavě. Moje včerejší návštěva u něj byla z mnoha důvodů nezapomenutelná, i když jsem si nebyla jistá jak moc kladně to myslím. Pořád jsem se kvůli hodně věcem cítila trapně. Například tomu, že mě viděl bez podprsenky. Nemyslela jsem si, že bych na tom v tomhle ohledu byla nějak dobře, i když si Daiki nestěžoval. Mnohem trapnější byl ale můj pokus uspokojit ho rukou. Tam jsem nejspíš pokazila, co se dalo. Daiki rozhodně nevypadal nadšeně, když jsem tehdy zastavila. Pořád jsem ale tak úplně nevěděla, co bych s ním vlastně měla dělat. Snad abych si přečetla něco na internetu a třeba bych pak byla chytřejší.
To každopádně mělo počkat, protože mi zazvonil budík a já se na něj nevraživě podívala, i když jsem byla vzhůru už nejmíň hodinu. S povzdechem jsem se tedy vyhrabala a připravila jsem se do školy.

Cesty minulosti II: Mrtvý cit 06

8. listopadu 2017 v 9:57 | IceSun685 |  Cesty minulosti II: Mrtvý cit
Ta povídka stále není nijak optimistická, takže zůstaneme u 15+


Cesty minulosti II: Mrtvý cit 05

1. listopadu 2017 v 15:57 | IceSun685 |  Cesty minulosti II: Mrtvý cit
Pořád máme ta škaredá témata, tak raději 15+