Duben 2018

Pod maskou 12

Středa v 15:08 | IceSun685 |  Pod maskou
Zatímco Kakashi strávil několik příštích hodin posloucháním toho, jak se Lee zlepšil a jak je všeobecně skvělý, zatímco se tam párkrát mihla pochvala Nejiho a obavy, jestli to Tenten všechno zvládne, Omino dál seděla v kuchyni na židli a kromě oběda řešila jedinou věc.
'Mám mu to říct?' projelo jí opět hlavoua opět musela říct, že nemůže. Její staré já to přece řeklo jasně: Pamatuj si, že na tom teď závisí tvůj život.
Černovláska zatřepala hlavou a pokusila se myslet na něco jiného. Mohla být přece s ním a neříct mu to, jen by museli oba mlčet a to se jim moc často nestávalo, jenže ona vážně potřebovala obejmout.

Aomine Seijuro 28

Pondělí v 21:04 | IceSun685 |  Aomine Seijuro
Tak dneska trochu později no... snad se ale i tak budu líbit.

Zbytečná lež 10

14. dubna 2018 v 10:00 | IceSun685 |  Zbytečná lež
Sobota se mi neuvěřitelně táhla. Teď když bylo rande jen za pár hodin, tak všechno utíkalo tak nějak pomaleji, než by mělo. Nevím, co bych dělal, kdybych dostal zaracha a musel to posunout, protože to bych asi nevydržel. Rozhodně jsem mi trénink dětí přišel nekonečný, i když jinak byli bezvadní. Pak už ale byl naštěstí čas jít za dívkou.

Pod maskou 11

11. dubna 2018 v 9:28 | IceSun685 |  Pod maskou
Omino se prudce posadila, nevykřikla a vlastně ani nevydala jedinou hlásku, jen nepřítomně hleděla před sebe.
'Co to bylo?' zeptala se sama sebe, aniž by se její rty pohnuly.
Mrkla, poprvé od probuzení, a její srdce se konečně trochu uklidnilo. Ovšem na svou otázku nenašla odpověď.
'Sen?' projelo jí hlavou, ale moc dobře věděla, že tohle nebyl obyčejný sen, ovšem ani noční můra to nebyla. Bylo to příliš opravdové.
Věděla, že to, co si řekla ve snu, byla skutečnost. Vzpomínka a přesně, jak řekla, první, na kterou si vzpomněla.
Černovláska si protřela oči a znovu si lehla. Věděla sice, že neusne, ale rozhodně se o to chtěla pokusit, Kakashi by jí nakonec poradil totéž a na tom teď záleželo. Na tom, co by jí poradil, protože i když by za ním teď hrozně ráda běžela, nemohla. Její vlastní slova jí v tom bránila.

Basketbalová hlava 61

9. dubna 2018 v 13:30 | IceSun685 |  Basketbalová hlava
Černovláska ještě pořád chodila s Ryoutou tajně, což jak postupně zjišťovalo, mělo opravdu hodně nevýhod. Právě teď ji ale nejvíc trápila skutečnost, že její přítel vypadal během oběda velmi zkroušeně a ona za ním nemohla jít, aby zjistila, co se děje. Bylo to o to depresivnější, že musela počkat až na konec vyučování a basketbalu, než se za ním mohla vydat. V tomhle ohledu byla ráda, že se v úterý domluvili na schůzce v jeho bytě, protože jinak by musela dívka vydržet ještě cestu do Tokya, což už bylo skutečně nepředstavitelné.

'Včera za ním byla jeho máma. Možná, že se pohádali, nebo mu řekla nějaké zlé zprávy…'

Ayme se pokusila zjistit alespoň od Raji, o co jde, ale mladík to sestře nechtěl říct a o to víc to Ayme trápilo.

'Asi bych měla být opatrná, možná, že to nebude chtít probírat ani se mnou…'

Zbytečná lež 09

7. dubna 2018 v 10:00 | IceSun685 |  Zbytečná lež
Tak přeji hezkou sobotu a příjemné čtení :)

Pod maskou 10

4. dubna 2018 v 16:37 | IceSun685 |  Pod maskou
Příští dva dny strávili důkladnou prohlídkou vesnice a nejdůležitějších míst a taky povídáním o jejich historii, ale chození po vesnici si Omino zamilovala tak moc, že na tom trvala každý den, a tak vypadal její denní program docela jednotvárně.
Ráno vstát, udělat snídani a zbytek dopoledne vařit a po obědě potom jít právě na tu slibovanou procházku. Na večeři se potom vrátit domů a jít spát.
Byl by to docela jednotvárný život, kdyby se asi po deseti dnech, co to takhle šlo, nerozhodl jí to Kakashi vymluvit.
"Víš, že nám už docela docházejí místa, kde jsme ještě nebyli?"

Aomine Seijuro 27

2. dubna 2018 v 14:43 | IceSun685 |  Aomine Seijuro
Zbytek odpoledne dívka strávila ve svém pokoji, kde si notně poplakala a vyhodila z něj svého bratra, který chtěl vědět, co se stalo.
Takumi se nakonec ukázal jako mnohem lepší sourozenec, než dívka čekala, protože raději odešel a vrátil se s věcmi do školy pro ně oba, aniž by se dál ptal. Yuzuki to navíc přešlo a aniž by mu cokoliv vysvětlila, tak mu předala Akashiho informace o profesorech, což bral Takumi jako dostatečnou protislužbu za nákupy, které udělal.
Další den se pak dívka musela vypořádat ještě s Fumiko, která se po tom, co dostala stejné informace, jako dívčin bratr, nezapomněla zeptat: "No a jak to jinak šlo?"
"Nic moc." řekla jen Yuzuki, která se s ní o tom nechtěla vůbec bavit. To sice Fumiko překvapilo, ale rozhodla se do toho nešťárat. Nakonec až si bude chtít její kamarádka promluvit, tak to udělá.
Yuzuki si ale promluvit vůbec nechtěla. Místo toho se rozhodla celou věc pohřbít a vytrvale se vyhýbat jak Akashimu tak debatě o něm.