Aomine Seijuro 33

25. června 2018 v 9:49 | IceSun685 |  Aomine Seijuro
Akashi se úspěšně vyhýbal oběma dívkám dalších pár dní, což jeho druhé já považovalo za dětinské, ale nijak mu to nevyčítalo. Nemohl ovšem ignorovat, když mu Yuzuki napsala SMS a tak jí jen odpověděl, že toho má teď do školy moc. Byla to univerzální lež, na kterou se nedalo nic říct a která se ani nedala dost dobře odhalit, zvláště pak ne u školy, která si libovala v dělání projektů a dávání domácích úkolů.
Akashi se ovšem kvůli tomu cítil velmi hloupě. Ještě se úplně nerozloučil s myšlenkou na Fumiko, ale alespoň zvážil, jak se hodí k Yuzuki. Výsledek se mu ovšem nelíbil.
Dívka nosící i doma sukně a halenky se do jeho života rozhodně hodila mnohem víc. Byla milá, slušná a také chytrá. Akashi si s ní měl o čem povídat, ať už by to byla hudba, film nebo politika. Navíc s ní mohl hrát i Shogi, takže měl vždycky nouzový program. Nijak zvlášť ho to ale netěšilo. Raději by měl pravdu on sám, než druhé já. Pravda ovšem byla taková, že bylo dost lehké představit si, že je Yuzuki něco víc než kamarádka.

Pozvi ji někam.


Nabádání druhého já se ovšem Akashimu moc nelíbilo. 'Jak bych ji mohl někam pozvat, když mi ještě před třemi dny pomáhala zapůsobit na Fumiko? Co by si pomyslela? Navíc já ani nemám jasno v tom, jestli s ní chci chodit…' namítl Akashi zkroušeně. Jeho život byl rozhodně mnohem jednodušší, když ještě na holky nemyslel. Na nižší střední ho ani nenapadlo, že by o nějakou stál, i když viděl jiné kluky s přítelkyněmi. V prváku na Rakuzanu se to taky nijak nezměnilo. Nebylo to kvůli druhému já, protože ani jeden z nich neměl zájem. Představa, že by chodil s holkou, byla vždycky zavrženíhodná. Holky nakonec byly moc náročné. Vyžadovaly čas a pozornost a i když se s nimi dalo normálně bavit, jako s Momoi, tak ve chvíli, kdy šlo o kluka, kterého měly rády, tak byly neuvěřitelně otravné. Obvykle upištěné, nebo se neustále červenaly a koktaly. Akashi jen přemýšlel, kdy a proč vůbec dospěl do fáze, kdy chtěl s nějakou chodit.

Třeba jsme dospěli… nebo tak něco…

'Pak chci zase omládnout, jestli víš, jak to myslím. Trápím se kvůli tomu už celou věčnost a nic dobrého z toho nevzešlo…' postěžoval si Akashi.

Chápu, jak to myslíš.

Ujistilo druhé já Akashiho, který trpělivě čekal, až bude pokračovat.

Celá věčnost to ale není. Jen pár týdnů… To ještě není tak hrozné. Navíc, když si ujasníme, co vlastně chceme, tak to bude v pohodě ne?

'A ty víš, co my dva chceme?' zeptal se ho tedy Akashi, který v tom měl pořádný chaos, na což nebyl zvyklý. 'Nebo proč vůbec chceme s někým chodit?'

Hmmm… Možná je nám smutno? Hádám, že je to normální. Nejsme snad ve věku, kdy se klukům líbí holky? Tak by bylo příjemné s nějakou chodit. Navíc si přiznej, že máš Yuzuki rád.

'Já… tímhle si nejsem jistý… mám ji rád jako kamarádku…' řekl tedy Akashi s povzdechem. Nerozuměl tomu, jak mohlo být tak těžké pochopit vlastní srdce. Zvláště, když na to navíc byli dva.

Satsuki je taky kamarádka, ale tohle mi přijde jiné…

Rudovlasý mladík se nad tím na chvíli zamyslel a představil si obě dívky. Jen při jedné se mu ale rozbušilo srdce. 'Možná.' přiznal tedy Akashi a pak dodal: 'Jenže jak tohle chceš zařídit? Ona si myslí, že chci její kamarádku. Dokonce mi s tím pomáhá…'

No já si ale nejsem jistý, jestli nás bere jen jako kamaráda… Už předtím ve stájích mi přišlo, že se jí líbíme…

'Proč by nám ale pak pomáhala získat Fumiko?' zeptal se ho Akashi pochybovačně. Nezdálo se mu, že by se případy z hloupých filmů, kde hrdinky chtěly, aby byl jejich milý šťastný, byť by to bylo s jinou… skutečně děly. Pokud měl někdo někoho rád, tak ho jistě nechtěl vidět s nikým jiným než se svou maličkostí.

No tak to netuším, ale tak holky je dost těžké pochopit… Navíc ona nepomáhala moc dobře ne?

Akashi si povzdechl a podíval se na prázdný papír, kam měl napsat esej do japonštiny.

Navrhoval bych to otestovat!

Rudovlasý mladík malinko povytáhl obočí a položil na ten papír tužku. 'Jak?' zeptal se jednoduše.

Nejdřív jí musíme říct, že už nás to s Fumiko přešlo.

'Co jí ale řekneme? Nemůžeme přece říct, že je to kvůli ní…' namítl Akashi s povzdechem. Samotného ho nic nenapadalo, ale druhé já mělo dost možná geniální plán.

To mě nenapadlo…

Akashi na okamžik svěsil hlavu. Druhé já bylo očividně nanic…
Ani jeden z nich samozřejmě netušil, jestli se vůbec zeptá. 'To nechme na později. Jak ten test pokračuje?' zeptal se tedy Akashi, zatímco zvažoval, co dívce řekne.

Poděkujeme jí samozřejmě za pomoc, a abychom se jí odvděčili za snahu, tak ji vezmeme do divadla nebo na operu. Záleží, co najdeme jako první.

'Jak mi pomůže opera?' zeptal se Akashi nedůvěřivě.

No zjistíš, jestli máte podobný vkus, strávíš s ní nějaký čas o samotě… no a já bych ji rád viděl v šatech…

Akashi potlačil zasmání a podotkl: 'Teď mi víc připomínáš Aomineho, než mě…'

Říká se, že chlapy z holek blbnou nebo tak něco ne?

'To neříkej ani ze srandy. Víš, jaký byl otec minulý týden. To bylo jen samé: Už jste psaly nějaký test… a tak podobně. Kdybych si zhoršil známky, tak mě přetrhne…' podotkl Akashi a při té představě se otřásl.

Tohle je jistě jiný druh blbnutí… náš průměr zůstane nedotčený, neboj…

Akashi pomalu přikývl a v myšlenkách se vrátil zpátky k dívce. Představa jí v šatech se mu ovšem velmi zamlouvala.Tak to vypadá, že Fumiko už je ze hry… co vy, jste rádi, nebo jste chtěli, aby skončil právě s ní?

Předchozí díl---------------------------------------------------------------------Další díl
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 RenataKuchiki RenataKuchiki | 25. června 2018 v 13:55 | Reagovat

Juuu další dílek :-) Paráda, líbila se mi :-) Konečně Seijuro začíná uvažovat o Yuzuki :-)

2 Dechi Kazemai Dechi Kazemai | Web | 26. června 2018 v 14:40 | Reagovat

Řešení lvl Akashi, budu se vyhýbat oběma! :DNo já jsem jen zvědavá, jak to bude mezi nimi dále pokračovat a jak dlouho ho to bude bavit! :D

3 IceSun685 IceSun685 | 26. června 2018 v 16:16 | Reagovat

[1]: Jo jo, už nakonec bylo na čase, aby se nad ní zamyslel. ;-)

[2]: To zní jako že souhlasíš s druhým já, pokud jde o dětinské chování :-D

4 RenataKuchiki RenataKuchiki | 26. června 2018 v 18:11 | Reagovat

[3]: No to teda :) Jsem zvedavá jak to bude dál :) Představa Akashiho na rande zní....zajímavě :-)

5 IceSun685 IceSun685 | 26. června 2018 v 22:11 | Reagovat

[4]: Jo on a zamilovaný je obecně zvláštní představa. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama