Červenec 2018

Zbytečná lež 17

28. července 2018 v 10:00 | IceSun685 |  Zbytečná lež
Když jsme odešli se Sayuri z jídelny, tak se mi opravdu ulevilo, že to mám alespoň částečně za sebou. Po překonání schodů mě ale čekalo ještě jedno setkání a to s dívkou, která mě předtím pozvracela.
"Já…já se ti omlouvám, že… ehm… za to, co se stalo. Určitě ti koupím novou košili." dostala ze sebe a asi se cítila podobně trapně, jako já při výslechu tam dole.

Pod maskou 26

25. července 2018 v 7:58 | IceSun685 |  Pod maskou
Kakashi si prošel celou složku. I na B misi to bylo docela jednoduché. Stačilo prozkoumat určenou oblast a najít případné Nukeniny, o kterých mluvila hlášení. Obvykle by to byla mise pro partu chunninů, ale Kakashi měl jít sám. Bylo jednak zbytečné posílat s ním víc ninjů a také bylo jednodušší zůstat v utajení, když bude cestovat sám. Problém byl jen s cestou. Víc jak den mu bude trvat dorazit na určené místo, pak ho bude muset prozkoumat, což i s ninja psy zabere nějakou dobu.
"Budou to tak tři dny." povzdechl si Kakashi sám pro sebe. 'Omino bych ale asi měl říct víc. Pokud bych se zdržel, tak by si dělala jistě starosti.' napadlo ninju, když schoval složku. Bylo načase se nasnídat a tedy i vrátit domů k překrásné černovlásce.
Kakashi se s Omino přivítal polibkem. Černovláska mu přišla trochu napjatá, ale to se nakonec dalo čekat. Jistě se s ním nechtěla loučit o nic víc než Kakashi s ní.

Aomine Seijuro 35

23. července 2018 v 6:51 | IceSun685 |  Aomine Seijuro
Když se hnědovláska s mladíkem potkala před školou, tak myslela, že ji vede přímo k bytu, ale on ji zavedl k limuzíně.
"Páni." podotkla dívka, která jen váhavě pohlédla na řidiče, který jim otevřel dveře.
"Dobrý den." řekla tedy dívka a hned dodala: "Díky."

Tohle moc dobře nezačíná…

Zbytečná lež 16

21. července 2018 v 10:00 | IceSun685 |  Zbytečná lež
Když jsem se probudil, tak jsem měl pocit jako by mě bolela každá kost a sval v těle. Mohlo to být z tahání krabit v obchodě, kde pracoval táta, ale asi byl na vině spíš špatný spánek. Stačilo se trochu protáhnout a nasnídat a bylo to pryč. Ne už tak důvod toho spánku. Pořád mi dělalo starosti setkání s rodinou své přítelkyně. Právě teď jsem ale musel vyřešit spoustu jiných věcí. V prvé řadě to byly domácí úkoly, nebo spíš jejich část, protože jsem všechno nestihl. Ještě, že zítra nebyla škola.
Můj druhý úkol byl připravit si něco na trénink těch prcků. Musel jsem koneckonců dělat nějaká cvičení. Naštěstí jsem měl sešit plný cviků. Některé jsme používali i my na tréninku. Na jiné jsem si vzpomněl z dob, kdy jsem s basketem začínal no a některé jsem našel na internetu, nebo nám o nich říkali, když jsem si dělal trenérský kurz. Příprava díky tomu nebyla problém a stejně tak šel hladce i samotný trénink. Doufal jsme jen, že to není jediná věc, která půjde hladce.
Po tréninku jsem se každopádně vrátil domů a po sprše jsem prozkoumal svou skříň, kde jsem našel akorát košili, která byla vlastně součást naší školní uniformy. Bez saka a kravaty to ale nešlo poznat, takže jsem nakonec vybral ji a šel na schůzku s dívkou.

Pod maskou 25

18. července 2018 v 16:57 | IceSun685 |  Pod maskou
Omino nejprve chtěla zůstat v pokoji, ale nakonec se přesunula ke schodům, aby si vyslechla jejich rozhovor.
"Kotetsu?" oslovil Kakashi ninju, kterého černovláska nechala u dveří. "Co potřebuješ?"
"Já nic." prohodil ninja docela přívětivě. "To Tsunade-sama."
"Řekni jí, že hned přijdu." odpověděl Kakashi, který zřejmě věděl, o co jde, na rozdíl od černovlásky, která po zavření dveří vyrazila dolů po schodech.
"O co šlo?" zeptala se klidným hlasem a dala mu ruce kolem krku. Kakashi si kvůli Kotetsovi nasadil masku a tak mu ji ona zase stáhla, aby ho mohla políbit. Neubránila se ovšem jistému píchnutí u srdce, když si uvědomila, že z něj tahá informace, aby je mohla použít ve svůj prospěch.

Aomine Seijuro 34

16. července 2018 v 19:54 | IceSun685 |  Aomine Seijuro
Další den se Akashi vydal k oběma dívkám. Pořád sice neměl vymyšlené, co Yuzuki řekne, ale právě teď to ani nebylo potřeba. Nejdřív totiž musel zajistit, že budou mít soukromí, což tady nehrozilo.
"Ale ale… kdopak se to k nám vrátil?" zasmála se Fumiko, zatímco se Akashi posadil. Dívka přešla vyčítavý pohled své kamarádky a raději se zeptala: "Chyběly jsme ti co?"
"Tak trochu." řekl tedy Akashi a raději se zeptal: "Jak se vám dvěma daří?"
"Ujde to." pokrčila rameny dívka a podívala se na Yuzuki, která se alespoň usmála.
"To jsem rád. Říká se, že prvních pár týdnů na Rakuzanu je nejhorších." podotkl Akashi. On sám s tím problém neměl, protože jeho otec byl pořád mnohem náročnější než tahle škola. Znal to ale od svých spolužáků, slyšel to od senpaiů a samozřejmě taky nemohl přeslechnout stěžování nováčků na tréninku.
"No znám i zábavnější aktivity, než sedět nad knížkami." povzdechla si Fumiko, které ale docela stačily průměrné výsledky. Nebyla až tak ambiciózní, aby měla samá A.
"Není to tak hrozné." namítla Yuzuki, která ta A měla i bez většího šprtání.
"Takže máš zítra čas na partii Shogů?" zeptal se tedy Akashi a dívka přikývla. Být to někdo jiný, než kluk, do kterého byla zamilovaná, tak by nejspíš řekla něco jako: tentokrát vyhraju… ale takhle se jen usmála.
"Po školních klubech se můžeme potkat před školou. Tentokrát můžeme hrát u mě ať má tvůj bratr klid." navrhl Akashi a Yuzuki jednoduše řekla: "To zní fajn."

Zbytečná lež 15

15. července 2018 v 10:00 | IceSun685 |  Zbytečná lež
Tak po delším čekání je tu další díl, snad si ještě pamatujete, že tu něco jako tahle povídka vychází. :D Přeju příjemné čtení.

Pod maskou 24

11. července 2018 v 9:19 | IceSun685 |  Pod maskou
Už to bylo několik dní, co věděla, že je pro ninju rozsudkem smrti. Ani tak se ale nemohla ubránit polibkům. Jistá část její mysli jí tvrdila, že je šťastná a proto je vše v pořádku, ale ta další jí připomínala, že si to štěstí nezaslouží. Jak by nakonec mohla, když ukončila už tolik životů. Nejhorší na tom ale bylo, že měla časem ukončit také ten jeho. Nebylo to něco, čemu by se mohla vyhnout. Už nějakou dobu nad tím ale přemýšlela. Ona nikdy neselhala a tak netušila, jaké by to mělo následky. Mohla jen hádat, jak by se její mistr zachoval, kdyby se nevrátila. Dost možná by si pro ni přišel. To by ovšem znamenalo, že by se Kakashi dozvěděl, co je zač. Něco takového ale nemohla dopustit. Pak by si šedovlasý ninja jistě odpustil další polibky. Kdyby snad o něj měla přijít, tak by jí už nic nezůstalo. Její život by neměl žádný smysl. Kromě Kakashiho a svého poslání neměla nic.

Pod maskou 23

9. července 2018 v 12:55 | IceSun685 |  Pod maskou
Tak trochu nestíhám, ale tak snad mi to prominete. Usmívající se