Pod maskou 23

9. července 2018 v 12:55 | IceSun685 |  Pod maskou
Tak trochu nestíhám, ale tak snad mi to prominete. Usmívající se


Na Kakashiho tváři ještě chvilku hrál spokojený úsměv, než se donutil od ní odtáhnout.
"Je už docela pozdě. Možná bychom měli jít na oběd." navrhl shinobi a snad díky jeho slovům si Omino uvědomila, že i ji trápí hlad.
"Ano, můžeme si koupit něco sebou a vrátit se sem?" zeptala se dívka s úsměvem a podívala se do křišťálově čisté vody. Sice byli ve stínu, ale mezi listovím pronikalo několik slunečních paprsků, které rozzářily vodní hladinu.
"Můžu něco přinést, jestli chceš. Za chvilku budu zpátky." nabídl se Kakashi a stisknul její ruce.
"Tak dobře." souhlasila Omino a jen neochotně ho pustila.
"Máš chuť na něco speciálního?" zeptal se muž zamyšleně.
"Ne, přines, na co máš chuť ty." odvětila dívka s hřejivým úsměvem a posadila se na most. I když vystrčila nohy přes zábradlí, ani tak se nedotkla vodní hladiny.
"Dobře." potvrdil ninja a zmizel. Až příliš pozdě ho napadlo, že mohl pro jídlo prostě poslat klon, i když možná ani jeho kopii by se nechtělo krásnou ženu opouštět.

Omino se rozhlédla po okolí mostu. Bylo to tu docela tiché a jaksi opuštěné, ale most byl udržovaný stejně jako zeleň kolem něj a v řece nebyl žádný papír, láhev ani nic podobného. Bylo to krásné místo, které dávalo dostatečné soukromí, ale přesto to stále byla jedna z používaných tras. Možná by měli jít potom někam jinam, kde budou mít opravdové soukromí. Z Kakashiho měla trochu pocit, že mu přijde hloupé chytit ji byť jen za ruku, když je někdo poblíž. Celou cestu městem šel jednoduše vedle ní, aniž by se k ní víc přiblížil. Otevíral jí sice dveře a tak podobně, ale pořád to bylo, jako by si trochu držel odstup.
Dívka si bezděky vzpomněla na svůj první odhad jeho věku, který vlastně udělala dvakrát a pokaždé stejně. Kakashi byl velmi příjemný společník, ale nejspíš to s ženami moc neuměl. Zvlášť jestli mu každá typovala tolik, co ona.
Černovláska sklopila pohled k vodě. Nejspíš byla jeho první přítelkyně a on se zřejmě v městě plném lidí, co ho znají jménem, cítil trochu hloupě. Asi by ho čekalo hodně nepříjemných otázek z více než jednoho zdroje. Pokud se tedy její přítel necítil na podobný výslech připravený, měla by to zřejmě respektovat a držet se s ním mimo společnost jiných lidí.
"Donáška." ozvalo se za ní vesele a všechny její úvahy to smazalo.
Omino se podívala vzhůru a usmála se na něj. Kakashi si sedl vedle ní a dívka postřehla, že to nebylo úplně vedle. Moc dobře věděla, že je naprosto poblázněný, ale ve městě se zřejmě necítil moc pohodlně.
"Vím, že jsem říkala, abychom tu zůstali, ale možná bychom mohli jít domů a sednout si do zahrady, co říkáš?" zeptala se s vědomím, že ta poslední otázka byla zbytečná. Ne jen, že on moc rád zmizí z města, ale hlavně on byl trochu jako její hračka, neustále ochotný udělat cokoliv, co ona řekne.
"Dobře." souhlasil Kakashi dle očekávání s úsměvem, který šlo vidět i přes masku. Ninja se pohotově zvednul a natáhl k ní ruku, aby jí pomohl na nohy. Omino ji samozřejmě přijala a nechala se zvednout, ale potom jí ruku zase pustil. To v podstatě očekávala. Teď už si byla jistá, že není připravený na reakce známých, které by jistě přišly. Ať už vědomě nebo podvědomě.

Černovláska vešla do zahrady a nechala si stisknout ruku. Shinobi vedle ní to jistě nedělal záměrně, ale ta změna byla naprosto zřejmá. Odstup, který si Kakashi od ní podvědomě držel ve městě, byl náhle pryč.
Kakashi se posadil na verandu a přitáhl si dívku k sobě. Ona sama se nechala obejmout rukou kolem pasu a usmála se na něj.
Ninja druhou rukou vytáhnul z tašky dva zabalené obědy a jeden z nich jí podal.
"Díky." řekla Omino a vzala si ho od něj společně s hůlkami.
"Není zač." špitl muž sedící vedle ní a rukou, která mu zbývala, trochu neohrabaně otevřel víčko. Zřejmě se mu nechtělo ji pouštět a ani v nejmenším mu nevadilo, že si ji posadil na špatnou stranu a k jídlu mu tak zůstala levá ruka.
Omino se sama dala do jídla a po očku sledovala, jak se muž vedle ní trápí s hůlkami ve špatné ruce. Nebyl pořádně schopný je ani chytit, takže se mu do pusy nic nedostalo. Naštěstí mu nic nespadlo na oblečení, takže se Omino vydržela nesmát, ale nakonec to přece jen vzdala a odložila svou už napůl prázdnou misku stranou.
Kakashi se na ni podíval a trochu zmateně se díval, jak stahuje jeho ruku ze svých zad a z té druhé mu bere hůlky.
"Myslím, že takhle to půjde líp." podotkla s širokým úsměvem a vložila hůlky do pravé ruky červenajícímu se ninjovi.
Kakashi se nejspíš cítil trochu trapně, protože uhnul pohledem a jen něco zašeptal. Omino se znovu zářivě usmála a tentokrát to byla ona, kdo dal ruku kolem jeho zad. Udělala to proto, aby se mohla pohodlněji opřít hlavou o jeho rameno. Byl roztomilý, když se cítil hloupě, ale ona chtěla, aby si společně strávený čas užíval hlavně on, takže si všechny pobavené poznámky nechala pro sebe a po tom, co ho lehce políbila na odkrytou líci, se od něj odtáhla, aby mohla dojíst oběd. Hned jak skončí tak se o něj znovu opře, ale ještě jí dlužil polibek, po kterém toužila už na mostě. Musela jen počkat, až dojí i on, což nemohlo trvat dlouho, protože zřejmě toužil mít oběd za sebou co nejdřív, aby na tohle definitivně zapomněl. I to bylo svým způsobem roztomilé, ale dívka mu to neřekla, nechtěla ho přivádět zbytečně do rozpaků. Stačilo jen počkat, až odloží misku stranou a natáhnout se pro polibek, který jí šedovlasý shinobi poskytl moc rád.
Omino své rty po chvíli odtáhla od těch jeho a znovu se hlavou opřela o jeho rameno. Kolem ramen ucítila jeho paži a lehce se pousmála, když do jejích vlasů přitiskl svou tvář. Teď už se neubránila naprosto spokojenému úsměvu. Po tomhle toužila, nic víc nepotřebovala. Takhle by mohla zůstat sedět, napůl v objetí, navždycky. Jakási bolestná část jejího podvědomí jí připomněla, že tak ve skutečnosti zůstat nemůže, protože čas jejich rozdělení se s každou promarněnou minutou přiblížil.
Snad pod tlakem z této skutečnosti se k němu přitiskla ještě o trochu víc a její rty zašeptaly: "Mám tě ráda, Kakashi."
Nějak podvědomě věděla, že se usmál, a ve vlasech ucítila jeho rty, když ji políbil, než se k ní zase přitiskl. "Já tebe taky." zašeptal s jakousi něhou v hlase, která zrychlila její dech a bodla ji do srdce velkou silou. Pro tuhle chvíli však vše utišila a nechala se unášet krásou okamžiku.Další díl za námi a Kakashi je stále naprosto bez podezření, aby to chudáček vůbec přežil. :(

Předchozí díl---------------------------------------------------------------------Další díl
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 RenataKuchiki RenataKuchiki | 9. července 2018 v 15:28 | Reagovat

Juuu další díl:-):-)moc jsem si ho užila;-)a proboha ať už Kakashi dostane rozum=-O=-O

2 Dechi Kazemai Dechi Kazemai | Web | 9. července 2018 v 19:25 | Reagovat

To bylo tak sladké... :3
Ale pořád mě ta žena děsí! :/
P.S. Jsem ráda, že si zpět už si mi chyběla... :3

3 IceSun685 IceSun685 | 10. července 2018 v 11:09 | Reagovat

[1]: Jsem moc ráda, že se líbilo. :-) Další díl bude zítra tak jak má být. ;-)

[2]: Moc děkuju. Ráda slyším, že Omino je tak děsivá vražedkyně, bála jsem se že nikdo nebude brát vážně, že by mohla Kakashiho ohrozit. Je to koneckonců Kakashi. :-D

4 Evickar Evickar | 12. srpna 2018 v 18:35 | Reagovat

Líbí se mi, jak je v jednu chvíli hrozná mrcha a ve druhou naše hodná Omino :-D

5 IceSun685 IceSun685 | 12. srpna 2018 v 19:45 | Reagovat

[4]: To jsem ráda. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama