Pod maskou 26

25. července 2018 v 7:58 | IceSun685 |  Pod maskou
Kakashi si prošel celou složku. I na B misi to bylo docela jednoduché. Stačilo prozkoumat určenou oblast a najít případné Nukeniny, o kterých mluvila hlášení. Obvykle by to byla mise pro partu chunninů, ale Kakashi měl jít sám. Bylo jednak zbytečné posílat s ním víc ninjů a také bylo jednodušší zůstat v utajení, když bude cestovat sám. Problém byl jen s cestou. Víc jak den mu bude trvat dorazit na určené místo, pak ho bude muset prozkoumat, což i s ninja psy zabere nějakou dobu.
"Budou to tak tři dny." povzdechl si Kakashi sám pro sebe. 'Omino bych ale asi měl říct víc. Pokud bych se zdržel, tak by si dělala jistě starosti.' napadlo ninju, když schoval složku. Bylo načase se nasnídat a tedy i vrátit domů k překrásné černovlásce.
Kakashi se s Omino přivítal polibkem. Černovláska mu přišla trochu napjatá, ale to se nakonec dalo čekat. Jistě se s ním nechtěla loučit o nic víc než Kakashi s ní.

"Budu pryč jen několik dní, slibuju. Nebude to víc jak týden a navíc to není nijak složitá mise, takže se nemusíš bát." ujistil ji ninja, zatímco ho Omino objímala. S tváří přitisknutou k jeho krku nemohl ninja tušit, že se mladá žena zamračila. Pár dní nebylo ideální a jí by se hodilo mnohem víc času. Potřebovala být ale pro ostatní neviditelná a tak to nemohla odložit. Bylo ve hvězdách, kdy Kakashi dostane další misi a kdyby tou dobou už měla práci, tak by se jen těžko mohla vypařit a mít náskok.
"Budeš ale opatrný že?" zeptala se tedy mladá žena a pevněji si ho k sobě přitiskla. Ještě nebyla připravená na přetvářku, takže mu nemohla ukázat svou tvář.
"Samozřejmě že budu." ujistil ji Kakashi napůl smutně a napůl konejšivě. Nechtěl se s ní loučit, ale musel se přemoct. "Pojďme se raději najíst. Potom budu muset vyrazit."
"Dobře." přikývla tedy Omino a uvolnila jeho sevření. Doufala, že ať už na její tváři uvidí cokoliv, tak to bude považovat jen za starost o něj a smutek z loučení, který skutečně cítila.
Ninja se na ni každopádně usmál a zřejmě tedy nepojal žádné podezření.
Ani když se s ní za půl hodiny loučil u dveří, tak se zdál až příliš zaujatý jejich odloučením, než aby se staral o to, co se ukrývá za jejím výrazem.
'Odpust mi to, Kakashi.' projelo dívce hlavou, když mu její ústa přála hodně štěstí.
Šedovlasý ninja každopádně odešel, takže se ona zavřela ve svém pokoji a začala spřádat své plány.

Když se setmělo, tak byl Kakashi už dost daleko od svého domova. Omino na druhou stranu právě vyklouzla ze dveří. Celý den strávila přípravami. Nejen že ninjovi nechala na polštáři dopis, ale také si z jeho vlastních věcí pořídila výbavu a zásoby na cestu. Zařídit všechno nepozorovaně byl celkem oříšek, ale ona byla dost zkušená na to, aby všechno zvládla jak má. Když se tedy měsíc vyhoupl na oblohu, tak už byla na cestě, aniž by strážci u brány vůbec tušili, že někdo prošel.
To těžší ale měla ještě před sebou. Kunoichi se po cestě snažila nezanechat žádné stopy, což ji trochu zpomalovalo. Stejně tak jako vyhýbání se všem lidem, na které mohla narazit. Při cestování vždy používala střídavě své Kekkei Genkai, což ji někdy dost zpomalovalo. Senzibil by ji ale podle chakry mohl snadno najít a tak bylo lepší ji občas nechat zmizet a pokračovat jako normální člověk. Zvláště v místech, kde jak věděla, ninjové žili, nebo tam měli hlídky. Ona ale ve skutečnosti nespěchala, takže ji to moc netrápilo. Musela se připravit a to fyzicky i psychicky. Tohle měl být nejtěžší boj jejího života a ona vlastně ani netušila, co bude dělat, pokud vyhraje. Musela se samozřejmě ještě postarat o člověka, který si Kakashiho smrt vyžádal, ale potom už neměla žádný plán. Neměla vůbec nic.
'Pořád je to ale lepší, než čekat v Konoze na chvíli, kdy už nebudu moct pokračovat ve lži.' napadlo Omino, která se opět soustředila na cestu.

Kakashi měl nakonec víc práce, než očekával. Když dalšího rána dorazil na místo určení, tak si odpočinul jen na chvíli, než přivolal své psí pomocníky. Ti ovšem našli mnohem silnějšího nepřítele, než s čím počítaly zprávy. Na světě ovšem bylo dost potulných ninjů z různých vesnic a i když Kakashi potřeboval Sharingan, tak tihle čtyři, které našel, nebyli ani zdaleka tak silní, aby si s nimi neporadil. Kakashi už bojoval s mnohem silnějšími Nukeniny, jako byl Momochi Zabuza, nebo Uchiha Itachi. Setkání s ním se tehdy stalo pro Kakashiho málem osudným a skutečnost, že s největší pravděpodobností si to bude muset kvůli Narutovi zopakovat, nebyla příjemná. Právě teď měl ale mnohem aktuálnější problémy.
Po boji se zdržel jen na necelé dvě hodiny, aby si trochu odpočinul, zatímco ninja psy prohledali okolí. Žádný z nich ale nenašel další nepřátele a tak se Kakashi mohl vydat zpět do vesnice. Zítra odpoledne by snad mohl už být doma.

Dalšího dne krátce po obědě Kakashi skutečně dorazil do Konohy. Byl rád, že misi splnil tak rychle, i když se cítil mnohem unavenější, než by ho napadlo. V noci toho moc nenaspal, protože se nemohl dočkat dalšího dne.
'Jsem směšný.' napadlo ninju během cesty. Nebyl bez ní ani tři dny a i tak se jí nebyl schopný dočkat. Tohle bylo poprvé v životě, kdy byl skutečně zamilovaný a měl kvůli tomu pocit, že se začal chovat jako naprostý id*ot.
'Na blbnutí puberťáků jsem přece už moc starý…' napadlo ninju. Bohužel se ale cítil přesně tak. Proto se také rozhodl vyhnout strážím u brány a jít nejdřív domů, aby ji mohl obejmout a políbit. Doufal jen, že nebude v práci nebo něco podobného. Kakashi si až moc dobře uvědomoval, že měl jít nejdřív za Tsunade-sama a také se ohlásit u brány, takže riskoval, že strážné přivede do maléru, ale tohle bylo poprvé, co byl bez ní, a nemohl si pomoct.
'Příště se budu chovat rozumněji. Vyřeším nejdřív své povinnosti a až potom půjdu za Omino…' ujistil se v duchu ninja, který nespokojeně prošel dům. Po ženě, kterou tak toužil vidět, nebyla nikde ani stopa. Dokonce i její pokoj byl tak nějak prázdnější než by měl být. Teprve až ve svém vlastním pokoji našel dopis, který po přečtený rozzlobeně skrčil.
V dopise totiž stálo:

Drahý Kakashi,
chtěla bych ti poděkovat za všechno, co jsi pro mě udělal. Byly to často jen maličkosti, ale zachránilo mě to. Také bych se ti ale chtěla omluvit. Gomenasai, Kakashi. Nejsem, za koho mě máš. Možná jsem jí kdysi byla, ale to se změnilo, když jsem si vzpomněla, kdo jsem.
Jsem vrah, Kakashi, a měla jsem tě zabít. Nechci, abys mi odpouštěl, protože si to nezasloužím, ale ty si zasloužíš znát pravdu. Má ztráta paměti byla jen technika mého mistra, a pokud jde o chakru, tak já mám Kekkei Genkai, díky kterému ji umím schovat. Nic, co jsi o mně věděl, nebyla pravda. Mrzí mě to a taky, že nemám ani odvahu říct ti to do očí, ale takhle je to možná lepší.
Když tohle budeš číst, tak já už budu pryč z Konohy. Nemusíš tak se mnou bojovat, vydat mě Hokage ani nic jiného. Vím, že by to pro tebe bylo těžké, takže jsem vlastně ráda, že jsem se nedokázala před tebe postavit a říct ti to přímo. Přála bych si to vzít prostě zpátky a žít dál, tak jak jsme žili, ale to není možné. Už jsem to zkusila. Vím, že to prostě musím skončit teď, dokud na to mám sílu. Sbohem, Kakashi, slibuju, že se naše cesty už neprotnou.
OminoTak a je pryč. Co myslíte, že udělá Kakashi?

Předchozí díl---------------------------------------------------------------------Další díl
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Dechi Kazemai Dechi Kazemai | Web | 25. července 2018 v 10:36 | Reagovat

Co udělá, sbalí si svých pět švestek a vydá se za ní, žádný válení si šunky doma... Byla bych naštvaná, ale... Má Narutovu školu, takže jí půjde najít a jestli ne tak mu přijdu domluvit osobně! :D
Jinak velice hezký dílek, jako vždy potěšil, sice takový napůl smutnější, bo chudák neví, co byla zač, ale těším se jak to bude řešit... A Tsunade bych nic neříkala, začíná být podle mě největší záporák v celé této sérii, vždyť brání rozvíjející se lásce. To je nejhorší zločin! :D

2 RenataKuchiki RenataKuchiki | 25. července 2018 v 11:13 | Reagovat

ooooooo :-) parádní dílek 8-)  8-)  8-) No co by dělal, jak napsala Dechi, sbalí saky paky a půjde za ní :-D Moc se mě to líbilo a těším se na další :-) btw jsem ráda, že to není nakonec taková svině :-D

3 IceSun685 IceSun685 | 25. července 2018 v 19:34 | Reagovat

Ach opravdu se mi líbí ten váš optimismus, mé milé čtenážky. ;-) Jinak pokud jde o Tsunade, tak ta nikdy nebyla myšlená jako záporák, ale hold má své povinnosti. Bránění lásce ale nezahrnují, takže toho se nemušíš bát, Dechi. :-D

4 RenataKuchiki RenataKuchiki | 25. července 2018 v 23:16 | Reagovat

[3]: Pak doufám, že nebude kruté probuzení! Kakshi prostě nesmí umřít, kapišto?? :-D  :-D

5 IceSun685 IceSun685 | 26. července 2018 v 7:31 | Reagovat

[4]: Beru tvůj požadavek na vědomí. :-D

6 RenataKuchiki RenataKuchiki | 26. července 2018 v 10:54 | Reagovat

[5]: Arigato😁

7 Evickar Evickar | 12. srpna 2018 v 19:00 | Reagovat

Jojo, taky si myslím, že půjde za ní! Jdi, Kakashi, jdi!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama