Pod maskou 27

1. srpna 2018 v 9:46 | IceSun685 |  Pod maskou
Tak tedy 18+ :)


Omino přimhouřila oči. Bylo to tři dny od chvíle, kdy Kakashi opustil vesnici kvůli misi a ona začala s plány. Včera si prošla okolí, ale nenašla ani stopy po tom, že by tu někdo byl. Omino to ale ani nečekala. Její mistr nenechával stopy a nedělal chyby. I tak to ale byla jeho základna. Stačilo jen jít dovnitř a skoncovat s tím vším.
'Nikdy jsem se smrti nebála!' připomněla si černovláska v duchu. Naučil ji bojovat, zabíjet a podvádět. Teď bylo načase, aby to všechno využila proti němu a donutila ho zaplatit za to, že ji považuje za méně než věc. Jen ho zabít ale nestačilo. Měla na něj spoustu otázek. Potřebovala vědět, kdo chce zabít muže, kterého milovala. Také ale chtěla vědět, kdo je její otec, i když bylo vysoce pravděpodobné, že je mrtvý a že zemřel rukou její vlastní matky. I tu ale chtěla najít. Chtěla vědět, kdo to je a pokud byla ještě živá tak se s ní setkat. Omino měla jen Kakashiho a nic jiného. Ne teď, když se vzdala svého poslání. Potřebovala tedy alespoň vědět, kdo je. Dokonce totiž neměla ani Kakashiho, protože ho opustila pro jeho vlastní dobro.
'Možná bych se pak mohla vrátit. Třeba ještě nebude zpátky, třeba by šlo ten dopis spálit, než ho přečte…' napadlo mladou ženu poněkud zoufale. Moc dobře ale věděla, že je to hloupost. I kdyby se po tomto boji dokázala vrátit do Konohy včas, tak jen těžko mohla najít člověka, který ho chtěl zabít.
'Přestaň myslet na hlouposti!' přikázala si černovlasá žena a rozhodla se vyjít z úkrytu. Bylo načase setkat se s mužem, který ji naučil všechno, co uměla. Ze své tváře tedy vymazala všechny emoce. Musela to udělat, aby ho oklamala a dostala se dost blízko. Byl to risk, ale umění, které ji za celý život nejlépe posloužilo, byla právě přetvářka a ne bojové schopnosti.

Muž se podíval ke vchodu, odkud slyšel kroky. Nepotřeboval je slyšet, aby věděl, že se někdo blíží, protože byl senzibil. Když si ale zkontroloval, kdo se blíží, nenašel vůbec nic. Právě to ho přimělo k úsměvu.
"Vítej zpátky." řekl spokojeně, když se ženin obrys objevil v chodbě.
Omino na to nic neřekla, nikdy nakonec nic neříkala, takže nesměla ani teď. Když se úplně vynořila z chodby, tak se ale zastavila. Její tvář byla bez výrazu. Právě teď se stala přesně tou ženou, které se tak bála.
"Je mrtvý?" zeptal se muž a ona odpověděla stejně jako vždycky: "Samozřejmě." Ta představa, že by to byla skutečně pravda, ji bodla hluboko v srdci, ale na povrchu nic z toho nebylo vidět. Pokud by teď selhala, tak jistě pošlou někoho, kdo její práci dokončí.
"Předpokládám, že jsi přinesla i malý suvenýr." podotkl muž spokojeně a dostalo se mu přikývnutí.
"Nebude tomu člověku, co si to zaplatil, vadit, že jsem to udělala?" zeptala se tak bezvýrazným hlasem jak to jen šlo.
"Pochybuju a navíc se to nedozví." zasmál se muž a v duchu nejspíš začal počítat peníze, které za to dostane.
"Kdo to je?" zeptala se klidným hlasem. Tohle bylo poprvé, co tu otázku položila, ale musela to zkusit. Vyslýchat ho násilím by bylo o dost složitější, a jelikož ho před tou odpovědí nemohla zabít, tak jí byl moment překvapení stejně nanic.
"Co ten náhlý zájem?" zeptal se její mistr poněkud podezíravě.
"Kvůli té zakázce jsem ze sebe musela udělat děvku a vlézt do postele člověku, který se mi zrovna moc nelíbil." podotkla Omino a ucítila, jak se jí rozbušilo srdce. Lhát mu bylo mnohem těžší, než myslela. Přemýšlela jen, jestli za to může strach z něj, nebo skutečnost, že už nebyla bezcitným nástrojem.
"Tím se netrap." prohlásil nakonec její mistr, ale podezíravý pohled mu v očích zůstal.
"Fajn." řekla tedy jednoduše a bez zájmu, tedy tak moc, jako to jen šlo. Omino věděla, že to bude muset skončit hned. On měl dost způsobů jak si ověřit, jestli je Kakashi skutečně mrtvý a stejně tak zjistit, že ona není těhotná.
Ve chvíli, kdy se jejím tělem opět rozlila chakra, už reagoval. Podezíral ji už předtím, takže pro něj útok nebyl nijak zvlášť překvapivý.
"Kdo tě najal?" zeptala se Omino chladně. Její ránu vykryl, takže bylo načase vyjednávat. "Řekni mi to a já tě nechám být."
"Co bych to byl za obchodníka?" zeptal se muž posměšně a srazil ji na zem. Věděla, že ji chtěl kopnout do břicha, ale na poslední chvíli se zadržel a místo toho ji kopl výš. Pořád si myslel, že skutečně čeká dítě, které nechtěl zabít.
'Možná to nakonec bude moje spása…' napadlo černovlásku ponuře, zatímco se překulila a vyšvihla zpátky na nohy.
Vyměnili si několik dalších ran. Zkusili na sebe použít genjutsu, ale ani jeden z nich neměl navrch. Ona si ale až příliš bolestně uvědomovala, že není lepší, než je on sám. Vycvičil ji, aby se uměla bránit, ale ona měla zabíjet jedem a podříznutými krky. Nikdy neměla bojovat v bitvách. On byl na druhou stranu v boji zocelený. Týdny nicnedělání, když byla s Kakashim jí také nepřidaly na schopnostech. Kdyby ji chtěl zabít, tak by dost možná už byla mrtvá. Prozatím ji ale chtěl živou, ji nebo dítě, které si myslel, že čeká.
"Nebuď prosím tak hloupá." podotkl muž poněkud nespokojeně. Ona už ale začala skládat pečetě. V podzemí mohl být Doton velmi nepříjemný a ona toho chtěla využít. Jen byla škoda, že znal všechny její techniky a také je sám ovládal. Díky tomu se jejich jutsu jen střetla a způsobila sesuv jeskyně.
Když Omino konečně přestala kašlat prach, zjistila, že se ven dostala jen částečně. Její pravá ruka byla navalená kameny, ale přesto moc nebolela. Omino ji nemohla vytáhnout, ale ani tak jí nepřipadalo, že by byla skutečně zraněná.
"Všechny jste stejné." povzdechl si muž stojící nad ní. "Jen co tvá matka otěhotněla, tak šlo všechno do háje. Jako by snad nějaký parchant mohl změnit to, čím byla. Ani tak mi tě ale nechtěla dát."
"O čem to mluvíš?!" vykřikla mladá žena ohromeně. Myslela si, že ji matka nechtěla. Přesně tak jí to přece podal. Byla pro ni jen parchant, který jí bránil plnit poslání. I ona sama taková byla, než ji Kakashi změnil. Změnila snad matčino myšlení ona sama?
"Musel jsem ji zabít, víš?" pronesl muž nespokojeně. "A vypadá to, že budu muset zabít i tebe. Je to vážně škoda, ale nakonec stejně jako já nejsem jediný ze svého klanu, tak ani ty ne. Najdu si náhradu." podotkl její mistr a složil další pečetě. Tentokrát to ale byl katon.
Než se vzpamatovala z jeho slov, tak už bylo moc pozdě, aby něco udělala. Ohnivá koule, kterou seslal, ale najednou zmizela. Vypadal stejně překvapeně jako ona. Ani jeden z nich ale neměl čas zareagovat, protože v další chvíli mu hrudí prošla ruka obalená blesky, a Omino jen nechápavě hleděla na Kakashiho, který ji vyškubl z jeho hrudi.Tak vím, že tyhle konce nemá nikdo moc rád, ale na to, co Kakashi udělá, si budete muset počkat. Zatím, ale můžete typovat. ;)

Předchozí díl---------------------------------------------------------------------Další díl
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 RenataKuchiki RenataKuchiki | 1. srpna 2018 v 14:44 | Reagovat

Hohoooooo.....peckovní díl :-) 8-) Moc se mi líbil a těším se na další!!!

2 IceSun685 IceSun685 | 1. srpna 2018 v 15:52 | Reagovat

[1]: Jsem moc ráda, že se líbilo. :-)

3 Dechi Kazemai Dechi Kazemai | Web | 4. srpna 2018 v 19:37 | Reagovat

Parádní dílek... :) :3 Jsem zvědavá jak toto drama dopadne! :o

4 IceSun685 IceSun685 | 5. srpna 2018 v 8:19 | Reagovat

[3]: Díky, jsem ráda, že se ti to líbí. Povídka se už blíží ke konci, tak se to brzy dozvíš. ;-)

5 Evickar Evickar | 12. srpna 2018 v 19:19 | Reagovat

Uff... Kakashi je hrdina... ale i tak jsem něco takového čekala. Každopádně kapitolka super jako vždy!

6 IceSun685 IceSun685 | 12. srpna 2018 v 19:49 | Reagovat

[5]: Jsem ráda, že se líbila, i když byla trochu předvídatelná hádám. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama