Pod maskou 28

8. srpna 2018 v 15:17 | IceSun685 |  Pod maskou
U té 18+ ještě chvíli vydržíme ano?


"Kakashi." zašeptala Omino zmateně. Nechápala to. Nechápala, proč byl tady a ani jak se sem dostal tak rychle.
'Genjutsu?' napadlo Omino, ale nezdálo se, že by to tak bylo. Navíc její nepřítel si myslel, že Kakashiho zabila, takže nebyl důvod, aby ho použil do genjutsu. Myslel si, že to všechno dělá kvůli neexistujícímu dítěti a ne šedovlasému ninjovi.
"Jsi v pořádku?" zeptal se Kakashi a z jeho hlasu se nedalo nic vyčíst. Netušila jestli se o ni bojí nebo ji nenávidí. Dost možná v tom neměl jasno ani on sám.
"Proč jsi tady?" zeptala se Omino místo odpovědi a znovu se pokusila vytáhnout ruku.
Odpověď ale neznal ani sám Kakashi. Vůbec si nerozmyslel, co bude dělat po tom, co přečetl její dopis. Zkrátka vzal první její věc, kterou našel, a vyplížil se z vesnice, aby mohl přivolat své psy a poslat je po jejím pachu.
"Jak se vlastně jmenuješ?" zeptal se tedy místo odpovědi a pomohl jí vyprostit ruku, i když tím riskoval, že ho napadne.
"Nikdy jsem neměla žádné jméno kromě těch, která mi dali mí zachránci." odpověděla a protřela si bolavou ruku. Nebyla zlomená jen trochu potlučená.
"Jako je Omino?" zeptal se Kakashi a unaveně se posadil na kámen. Cítil se nějak divně a nebylo to kvůli ní.
Omino jednoduše přikývla a zkoumala jeho pohled. Jeho Sharingan nevypadal tak, jak by měl vypadat.
"Odvedeš mě zpět do Konohy?" zeptala se Omino a Kakashi na chvíli zavřel oči.
"Já nevím." přiznal nakonec. "Asi bych měl. Jsi zločinec."
"Jistě." přikývla Omino, která si nebyla jistá, co má vlastně říct. Nevěděl to ale ani Kakashi a tak šli několik hodin v tichosti, než se zastavili na noc v jedné ubytovně pro pocestné.

"Kdo byl ten muž?" zeptal se nakonec Kakashi, i když to ani zdaleka nebylo to, co si přál vědět.
"Můj mistr. Ten co mě vycvičil a poslal tě zabít." přiznala tedy Omino. Jistá její část jako by umřela, když najednou nebyl Kakashi tím, kdo ji utěšoval, ale vyslýchal.
"Napadl tě, protože jsi mě nezabila?" zeptal se Kakashi.
"Já jsem napadla jeho." přiznala Omino zkroušeně. "Chtěla jsem vědět, kdo mu zaplatil za tvou hlavu."
"A zjistila jsi to?" zeptal se Kakashi a ona jednoduše zavrtěla hlavou. Vědomí, že ten člověk stále dýchal, ji tížilo víc než vidina vlastní popravy.
"Slyšel jsem, co řekl o tvé matce. Moc mě to mrzí." řekl Kakashi. Mluvit s ní jako s nepřítelem pro něj bylo tak nějak nemožné.
"Díky, ale já jsem ji nikdy neměla možnost poznat, takže to vlastně není až tak bolestivé." přiznala nakonec Omino, ale i tak se na něj vděčně usmála.
"Jak dlouho jsi mi vlastně lhala?" zeptal se Kakashi a ona sklopila oči.
"Několik týdnů." přiznala Omino a zaštípalo ji v nose. Chtělo se jí brečet, tak hrozně moc.
"Ale nelhala jsi, když jsi tvrdila, že mě máš ráda." prohlásil Kakashi a i když to řekl jako zkonstatování, tak odpověděla: "Ne, v tom jsem nikdy nelhala."
"S*kra." uniklo Kakashimu a posadil se vedle ní na postel. Neměl ani to nejmenší tušení, co má dělat.
"Přála bych si to vrátit zpátky." zašeptala Omino a z jejích očí se konečně odlepily slzy. "S tebou jsem byla na chvíli opravdu šťastná."
Při pohledu na ni se Kakashimu sevřelo hrdlo. Vidět ji brečet bylo až příliš bolestivé.
"Ví někdo, že jsi odešla?" zeptal se Kakashi, i když mu podvědomí říkalo, jak je to špatný nápad. Nemohlo to vyjít, byla to jen planá naděje. Nemohl ji mít zpátky tak, jak to bylo. Byla nájemný vrah a ne ztracená dívka s amnézií.
"Ne." zavrtěla ovšem hlavou a přiživila v něm ten hloupý nápad.
"O mně si všichni myslí, že jsem ještě na misi." přiznal Kakashi. Nemohl tu planou naději alespoň nevyzkoušet: "Když se vrátíš tajně, tak by nikdo nemusel vědět, že jsi byla pryč. Všechno by pak mohlo být jako dřív. Mohla bys pořád být Omino."
"Vážně?" zeptala se černovláska a podívala se mu do očí. Její oči byly rozšířené a byla v nich ryzí naděje, taková, která nemohla být jen lží.
"Vážně." přikývl Kakashi. Pro ni by to znamenalo vzdát se chakry a on si nebyl ani trochu jistý, jestli nechce příliš a jestli si to ona vůbec uvědomuje. Možná, že jí ale chakra nikdy nepřinesla nic dobrého, takže proč by o ni měla vůbec stát?
"Proč bys to pro mě dělal?" zeptala se Omino zkroušeně. Pokud by to někdy prasklo, tak by měl nejspíš dost velké potíže s vedením vesnice. Nakonec ona byla nájemný vrah. Nesměla se jen tak potulovat.
"Miluju tě." řekl Kakashi bez většího přemýšlení. Bylo jednoduší říct tu prostou pravdu, než cokoliv vymýšlet. Omino na to nic neřekla, jen ho prudce objala kolem krku a políbila na rty překryté maskou.
Kakashi ji nejprve pevně objal, než sevření uvolnil a zahleděl se jí do očí, které se tak nějak vůbec nelišily od těch, které znal. Neřekla to, ale to ani nemusela. Co k němu doopravdy cítila, se v nich odráželo dost jasně. Kvůli těm očím by byl ochotný i opustit vesnici, kdyby ho o to požádala. Žádná podobná prosba ale nepřišla. Jen mu stáhla dolů masku, aby ho mohla políbit, tentokrát pořádně.
Bylo to jiné, než její předchozí polibky. Dřív se držela trochu zpět. Nikdy nedovolila, aby se polibek stal moc vášnivým.
Když jí Kakashi stáhl přes hlavu rolák, tak si matně uvědomil, že to bylo kvůli jejímu úkolu. Dokud nad ním vysel rozsudek smrti, který měla provést vlastní rukou, tak sama sobě nikdy nedovolila, aby to zašlo dál, než k polibkům.
To všechno ale teď už bylo pryč, stejně jako jejich oblečení. Kdyby ho stále chtěla zabít, tak by jí teď dal velmi dobrou příležitost, když dovolil, aby jeho zbraně skončily na podlaze, stejně jako kalhoty. Ona na tom ovšem nebyla o nic líp. Ležela před ním na posteli nahá, zatímco ji líbal a hladil. Kdyby se nad tím Kakashi trochu zamyslel, tak by mu došlo, jak je to špatný nápad. Pořád ještě hrozilo, že jim to neprojde. Že někdo věděl, že zmizela. Že se to prověří a lidé jako Yamanaka Inoichi nebo Morino Ibiki ji dostanou do rukou. Jeho vlastní provinění by tak bylo ještě mnohem horší. Nic z toho ale nebylo důležité, když do ní poprvé vnikl.
Ozvalo se tiché bolestivé zavzdechnutí, které ho aspoň trochu vrátilo do reality. Tohle bylo její poprvé a tak to zabolelo.
"V pořádku?" zeptal se Kakashi s obavami. Měl se víc snažit. Vybrat tu správnou chvíli a být opatrnější. Její přikývnutí a sladký úsměv ovšem smazaly jeho obavy, že bude černovláska litovat.
I tak se ale pokusil být opatrný, alespoň jak to při současném vzrušení dokázal. Ona ale nakonec nebyla ztracená vesničanka s amnézií. Byla ninja. Jako kunoichi si prožila dost bolesti, psychické i fyzické. Ta trocha, kterou cítila teď, se tak zdála dost nepodstatná. Rozhodně ji to neodradilo od toho, aby ho líbala a vycházela mu vstříc.
Brzy tak bylo po všem a Kakashi se svalil vedle ní. Bylo to vlastně mnohem lepší, než čekal. Zvláště mu pak vyhovovalo, že se k němu mladá žena přitiskla a spokojeně mu usnula v náručí. Alespoň pro teď bylo vše v pořádku.Tak nevím, jestli jste čekali podobné zakončení. Každopádně.... myslíte, že jim Kakashiho plán vyjde?

Předchozí díl---------------------------------------------------------------------Další díl
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 RenataKuchiki RenataKuchiki | 8. srpna 2018 v 18:39 | Reagovat

Wow...teda tohle sem necekala tak brzo😮😮😮ale parada...doufam,ze to bude bez nasledku..jakychkoliv...paradni kapitolka a tesim se na dalsi😉😆

2 IceSun685 IceSun685 | 8. srpna 2018 v 21:03 | Reagovat

[1]: No tak to jsem ráda, že jsem překvapila. :-) A samozřejmě taky za komentář. Moc si vážím tvojí podpory u téhle povídky. Takže moc děkuju. :-)

3 RenataKuchiki RenataKuchiki | 8. srpna 2018 v 22:06 | Reagovat

Není zač :-) Tak Kakashi je z Naruta můj nej (i když docela soupeří v oblíbenosti s Madarou) :-) chytlo mě to a líbí se mi všechny povídky :-) mmch...dopíšeš někdy Závazek ke klanu s Byakuyou??? <3

4 IceSun685 IceSun685 | 8. srpna 2018 v 22:31 | Reagovat

[3]: Ach ale jistě, Kuchiki-san, jako všechno je v plánu dopsat i tohle. ;-) Zkusím si to posunout ve frontě povinností a plánů někam nahoru. 8-)

5 RenataKuchiki RenataKuchiki | 8. srpna 2018 v 22:36 | Reagovat

:-D jako zas to nehroť, já jen tak 8-)  Hezky postupně, tohle, Akashi, lež a ty další :-D já umím čekat :)

6 IceSun685 IceSun685 | 9. srpna 2018 v 8:13 | Reagovat

[5]: :-D no to je dobře, protože tohle je tak zhruba to správné pořadí. Teda ještě je tam Basketbalová hlava při troše štěstí. 8-O

7 Evickar Evickar | 12. srpna 2018 v 19:37 | Reagovat

OMG,už se nemůžu dočkat dalšího dílu :-) Mimochodem na Basketbalovou hlavu se taky neskutečně těším!

8 IceSun685 IceSun685 | 12. srpna 2018 v 19:50 | Reagovat

[7]: Moc děkuju za všechny komentáře. Moc mě potěšily. Další díl tu bude ve středu a pokud jde o Basketbalovou hlavu, tak se posnažím, ale raději nic neslibuju. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama