Pod maskou 29

15. srpna 2018 v 8:47 | IceSun685 |  Pod maskou
Uběhly tři týdny. Tři týdny, kterým Omino nemohla vůbec uvěřit. Všechno šlo tak hladce, až to připomínalo past. Nejen, že se vrátila v pořádku zpět do domu, aniž by si jí kdokoliv všiml, ale podle všeho ani nikomu nechyběla. To bylo na jednu stranu trochu smutné. Nemít nikoho, kdo si všimne vašeho zmizení, ale ona nikomu nesměla říct, kým byla, tak jak by mohla mít přátele? Dokud měla Kakashiho, tak je ale ani nepotřebovala. Ninja se vrátil do vesnice ve stejnou chvíli jako ona. Posloužil tak i k odvedení pozornosti strážných. Tsunade-sama dokonce byla spokojená s tím, jak rychle misi zvládl.
A tak uběhlo několik dní, aniž by kdokoliv položil jakoukoliv otázku ohledně toho, co dělala v předešlých dnech.
Omino dokonce splnila slib Hokage a našla si neuvěřitelně nudnou a obyčejnou práci. Vařit se ale nakonec naučila už předtím, takže nebyl důvod, proč toho nevyužít. Postarší muž vlastnící Ichiraku Ramen byl navíc docela sympatický a hodný. Mladá žena ale dost pochybovala, že v té práci vydrží moc dlouho. Teď když tu byla trvale, tak bylo problém smířit se s tím, že by podobnou práci měla dělat do konce života. Hokage i všichni kolem to ale očekávali. Ona navíc nechtěla žít z Kakashiho peněz. Chtěla mu něčím přispět a tak i nudné vaření nudlí brala jako dobrou věc.

Všechno vlastně vypadalo jako napsané v nějakém románu. Nikdo neměl nejmenší tušení, kdo byla. Její vztah s Kakashim byl snad ještě lepší než předtím a ne jen kvůli sdílení postele. Teď když před ním nic neukrývala, tak zmizel veškerý stres a ona byla uvolněnější a šťastnější. Snad díky tomu byl šťastnější dokonce i Kakashi. Tam, kde ji trápilo odhalení pravdy, tam se Kakashi trápil možností, že si vzpomene a vrátí se k jinému muži. Když byla tato zábrana pryč, tak ani jeden z nich nemohl být spokojenější.
Poslední dva týdny po tom, co se ujistili, že skutečně nikdo nic netuší, byly nejšťastnější v jejím životě. Byly by dokonalé, kdyby nebylo jednoho malého zádrhelu.
'V životě ale nic není dokonalé že? A já si to možná po tom všem, po všech zabitích, za které jsem zodpovědná, nejspíš ani nezasloužím.' napadlo Omino s povzdechem. Jestli něco nesnášela, tak to bylo čekání. Zvláště pak na to, až se vrátí doktor, který odešel pro výsledky jejích testů.
Její život by byl dokonalý, kdyby nebyla nemocná.
"Tak nemocná nejste." řekl poměrně mladý muž vesele a ona potlačila chuť ho praštit.
"Pak by mě zajímalo, proč všechno, co sním, jde zase hned ven." podotkla mladá žena, která byla právě teď vděčná za všechny lekce přetvářky. Jinak by totiž doktor jistě poznal, že ho považuje za totálního id*ota.
"Jste těhotná." řekl muž a Omino na něj zůstala zírat. To přece nemohl myslet vážně. Na to přece měla ten odvar z bylinek, který chutnal příšerně a kazil jí zážitek v tom smyslu, že musela pokaždé odejít, aby ho vypila, než se vrátila do Kakashiho náruče.
'Nikdy jsem ho nevynechala tak jak je to možné?!' zlobila se černovláska v duchu.
"Budou to tak tři týdny, ale tohle se nikdy nedá přesně říct." podotkl muž a Omino si náhle vzpomněla. Ta noc v ubytovně, když se s Kakashim vracela do vesnice. Tehdy s ním spala vůbec poprvé a žádné bylinky neměla.
'Do háje!' zaklela Omino v duchu. S Kakashim se ani náznakem o dětech nebavili a ona neměla nejmenší tušení, jak na tu zprávu zareaguje.
Byla tu ale ještě jedna věc, kterou musela probrat s doktorem: "Já jsem mezitím pila takový ten bylinný odvar proti početí. Nemohlo to dítěti nějak ublížit?"
"Ne, nemusíte se brát." ujistil ji doktor spokojeně a pak dodal: "Mimochodem, gratuluji."
"Díky." podotkla Omino ale ani její umění přetvářky jí nepomohlo znít radostně. Jen to ukrylo sarkasmus, se kterým to poděkování bylo myšleno.
"Můžu jít?" zeptala se tedy Omino a doktor jednoduše řekl: "Pozvu si vás na kontrolu za měsíc, ale jinak ano. Kdybyste ale měla nějaké potíže, tak přijďte kdykoliv."
"Myslíte kromě zvracení?" zeptala se Omino a už nedokázala ukrýt sarkasmus.
Doktor si toho nejspíš všiml, protože trochu zvážněl a prošel jeden ze svých šuplíků. "Tady v té brožuře najdete, s čím je třeba počítat. Pokud byste měla jiné potíže, tak ale rozhodně přijďte."
"Jistě." řekla tedy Omino a dost neochotně si brožuru vzala. Obrovské břicho, které bylo na obrázku, ji ale vůbec neuklidňovalo.

Když se černovláska vrátila domů, tak tam Kakashi samozřejmě byl. Na rozdíl od ní, pokud neměl misi, tak měl také volno. Oficiálně byl stále sensei, ale ve vesnici zůstala jen Sakura, která podstupovala náročný výcvik v lékařském ninjutsu, ve kterém jí Kakashi neměl jak pomoct. Ninja sice chodíval běhat a taky trénovat, ale to bylo v době, kdy ona byla v práci. Někdy se sice jeho trénink Sharinganu protáhl nebo po něm byl Kakashi až moc unavený, takže byla sama, ale obecně na ni vždycky čekal, když se měla vrátit domů.
"Vypadáš nějak vážně." podotkl muž, který si dnes trénink úplně odpustil. Když ji před třemi týdny zachránil před ohnivou koulí, tak to bylo vůbec poprvé, co použil Mangekyo Sharingan a od té doby na té dovednosti pracoval. Když šla ale Omino k doktorovi, tak se to rozhodl odložit.
"Je to něco vážného?" zeptal se Kakashi, který vypadal přinejmenším nervózně.
"Jak se to vezme." prohlásila nakonec Omino a zamířila k němu. Ninja jí šel vstříc, takže se potkali uprostřed místnosti.
Černovláska neměla ani to nejmenší tušení, co mu má vlastně říct a tak mu prostě jen podala brožuru, kterou jí dal doktor.
Kakashi si ji nechápavě vzal a chvíli těkal pohledem mezi brožurou a svou přítelkyní.
"Ale my si přece dávali pozor." prohlásil nakonec zaraženě muž.
"Tu první noc ne." odpověděla mu na to ustaraně Omino. Pořád nic nenapovídalo, jak tu zprávu nakonec vezme.
"Takže budeme mít dítě." řekl Kakashi poněkud nevěřícně a také jaksi nepřítomně.
"Vypadá to tak." přikývla Omino s malou dušičkou. Tohle byl okamžik pravdy. Teď z něj nakonec muselo vypadnout, co si o tom vlastně myslí.
Kakashi si na chvíli přiložil ruku na ústa a pak ji pevně objal.
"Arigato." řekl Kakashi a z Omino spadla obrovská tíha.
"Jsi rád?" zeptala se tak trochu nevěřícně. Sama zatím nevěděla, jestli je ráda. Bylo pro ni zvláštní čekat jeho dítě, když ho předtím měla za úkol získat pro svého mistra.
"Ano. Budeme rodina." řekl Kakashi a ona jen těsně odolala nutkání rozbrečet se. Líbilo se jí slovo rodina.
"Vezmeš si mě?" zeptal se Kakashi, na kterého pomalu dolehla jistá dávka euforie. Nakonec to vypadalo, že se doktor s tou gratulací neunáhlil.
Omino z očí stekly slzy, když přikývla a objala ho.
"Miluju tě." zašeptala mu potom do ucha a zavřela oči. Život už zkrátka nemohl být lepší.Tak to by byl moc hezký konec že? No ještě jeden díl tu ale bude. ;)

Předchozí díl---------------------------------------------------------------------Další díl
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 RenataKuchiki RenataKuchiki | 15. srpna 2018 v 12:34 | Reagovat

Hups :-D Kakashi a tak neopatrný....alealeale....nu nakonec proč ne :-) Bude z něj dobrý otec :) Myslím....doufám :-D Jinak super dílek, moc jsem si ho užila a těším se na další :-) mmch ten už asi bude poslední co :-( fňuk :-(

2 IceSun685 IceSun685 | 15. srpna 2018 v 19:47 | Reagovat

[1]: Jo jo bohužel to tak je. :-)

3 RenataKuchiki RenataKuchiki | 15. srpna 2018 v 20:05 | Reagovat

Ach jo...tahle mě vážně bavila...ale uklidňuje mě, že je ještě Akashi :-) a ty ostatní :)

4 Dechi Kazemai Dechi Kazemai | Web | 15. srpna 2018 v 20:19 | Reagovat

Jsem zvědavá na ten poslední díl, jinak dobře napsané, povídka mě nějak nezklamala, takže super! :3
Jinak bylo takové příjemné až moc, ne že se něco stane škaredého! :/ O.O (Sleduju tě)

5 IceSun685 IceSun685 | 15. srpna 2018 v 21:23 | Reagovat

[3]: Tak to jsem ráda. ;-)

[4]: NO tak tedy zbývá jen doufat, že ani poslední díl reputaci nepokazí. :-D

6 Pariah Pariah | Web | 16. srpna 2018 v 16:52 | Reagovat

[5]: nejradeji mám na tobe to, že dopisuješ své povídky <3 ok není to jediná vec, ale je to super 8-) hlavne když jsou tak super

7 IceSun685 IceSun685 | 16. srpna 2018 v 20:40 | Reagovat

[6]: Jo jen kdybych to stíhala dopisovat to by bylo :-D

8 Pariah Pariah | Web | 17. srpna 2018 v 16:34 | Reagovat

[7]: veřím ti  :) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama