Září 2018

Basketbalová hlava 64

24. září 2018 v 11:21 | IceSun685 |  Basketbalová hlava
Ale tak já si těch 18+ ještě nechám, když se vám to minule tak líbilo. ;)

Aomine Seijuro 38

17. září 2018 v 8:54 | IceSun685 |  Aomine Seijuro
Zbytek týdne strávila Yuzuki přemýšlením nad operou a taky plánováním. Prvním krokem bylo koupit s Fumiko šaty. Hnědovláska se moc necítila na vyzývavý výstřih, takže nakonec skončila s šaty, které měly pro změnu holá záda.
"Fakt v nich vypadám dobře?" zeptala se dívka, když se prošla po obýváku. Měla na sobě boty z tanečních, na které ji máma přihlásila loni. Nijak zvlášť na tom ovšem nezáleželo, protože černé šaty stejně sahaly až na zem, takže boty nebylo prakticky vidět.
"Jistě, že vypadáš." ujistila ji Fumiko s povzdechem. Yuzuki si vyčesala vlasy nahoru a trochu se i namalovala, takže byla připravená. Alespoň tedy dle názoru Fumiko, která na podobné věci moc nebyla.
Bylo ovšem teprve čtvrt, takže to s ní musela dívka ještě vydržet. Bylo jí jen trochu líto, že Takumi se rozhodl u mámy ještě zůstat. Mohla teď mít spojence a nemusela by nervózní dívku uklidňovat sama.

Akashi si do opery vzal černý oblek s motýlkem, aby si nepřipadal jako ve školní uniformě. Kdysi mu bylo řečeno, že chlapi to mají jednoduché. Pořídí si jeden oblek a můžou s ním jít všude. On měl ale i tak asi šest podobných obleků.
'Možná jsem si měl vzít ten druhý… v tomhle se necítím moc pohodlně…' napsalo Akashiho, když si sedl do limuzíny.

Nemyslím si, že za to může oblek…To spíš Yuzuki…

Basketbalová hlava 63

10. září 2018 v 8:00 | IceSun685 |  Basketbalová hlava
Tak po dlouhé době jsem se zase posnažila a je to 18+ i když tím možná prozrazuju trochu moc ne?