Aomine Seijuro 38

17. září 2018 v 8:54 | IceSun685 |  Aomine Seijuro
Zbytek týdne strávila Yuzuki přemýšlením nad operou a taky plánováním. Prvním krokem bylo koupit s Fumiko šaty. Hnědovláska se moc necítila na vyzývavý výstřih, takže nakonec skončila s šaty, které měly pro změnu holá záda.
"Fakt v nich vypadám dobře?" zeptala se dívka, když se prošla po obýváku. Měla na sobě boty z tanečních, na které ji máma přihlásila loni. Nijak zvlášť na tom ovšem nezáleželo, protože černé šaty stejně sahaly až na zem, takže boty nebylo prakticky vidět.
"Jistě, že vypadáš." ujistila ji Fumiko s povzdechem. Yuzuki si vyčesala vlasy nahoru a trochu se i namalovala, takže byla připravená. Alespoň tedy dle názoru Fumiko, která na podobné věci moc nebyla.
Bylo ovšem teprve čtvrt, takže to s ní musela dívka ještě vydržet. Bylo jí jen trochu líto, že Takumi se rozhodl u mámy ještě zůstat. Mohla teď mít spojence a nemusela by nervózní dívku uklidňovat sama.

Akashi si do opery vzal černý oblek s motýlkem, aby si nepřipadal jako ve školní uniformě. Kdysi mu bylo řečeno, že chlapi to mají jednoduché. Pořídí si jeden oblek a můžou s ním jít všude. On měl ale i tak asi šest podobných obleků.
'Možná jsem si měl vzít ten druhý… v tomhle se necítím moc pohodlně…' napsalo Akashiho, když si sedl do limuzíny.

Nemyslím si, že za to může oblek…To spíš Yuzuki…


Druhé já mělo nejspíš opět pravdu, ale Akashi mu to neřekl a jen si povzdechl. Včera tu byl otec, který se ani náznakem nezmínil o tom, že by o dívce něco věděl. Akashi ale pochyboval, že když s ní jede do opery, tak se k němu časem něco nedostane. Prozatím si ale musel lámat hlavu jen s tím, aby večer dopadl dobře.

Víš, co je vtipné?

Akashi se na to druhého já ani ptát nechtěl, ale možná mu pomůže, když ho trochu rozptýlí.
'No?' vybídl ho tedy Akashi.

Ta opera nám měla pomoct ujasnit si, co k ní cítíme, a my to přitom máme ujasněné už teď.

Mladík si povzdechl. Z tohoto prohlášení byl spíš jen víc nervózní.
"Jsme tady, mladý pane." oznámil mu řidič a přetrh tím jeho myšlenky.
"Počkej v autě." přikázal mu tedy Akashi a sám si otevřel dveře. Zrovna teď o přítomnost řidiče moc nestál. Pro teď to ale pustil z hlavy a zazvonil.
"Ano?" ozval se Yuzukin hlas a tak Akashi odpověděl: "Ahoj, jsi připravená?"
"Jasně. Hned jsem dole." přitakala dívka a Akashi tedy odstoupil od dveří a znovu se zhluboka nadechl.
Během chvilky se pak dívka objevila ve dveřích a Akashimu na chvíli došla slova.

Pochval jí šaty!

Yuzuki se na něj usmála a buď díky tomu, nebo druhému já, se Akashi rychle vzpamatoval a řekl: "Moc ti to sluší."
"Díky. Tobě taky." řekla dívka, která se po jeho komplimentu rozzářila.
Akashi jí pak otevřel dveře a oba nasedli. Řidič moc dobře věděl, kam jedou, takže Akashi nemusel nic říkat, což bylo jen dobře.
"Víš, o čem to má být?" zeptala se dívka a Akashi jen zavrtěl hlavou. Momentálně si ani nebyl jistý svým jménem.
"No tak to aspoň bude překvapení." podotkla dívka, která byla trochu nervózní z toho ticha, které panovalo.
Naštěstí ale nejeli moc dlouho a tak je řidič brzy vysadil před divadlem a dívka se zhluboka nadechla a oblékla si kabát.
"Představení by mělo trvat kolem dvou a půl hodiny." řekl Akashi řidiči, který jim následně řekl: "Přeji vám tedy příjemnou zábavu."
"Děkujeme." podotkla dívka a Akashi jen přikývl. Cítil se poměrně hloupě. Obvykle byl na všechno připravený, věděl, co má dělat, nebo říkat. Najednou měl ale pocit, že mu bude dost zle.
I tak ale dívce nabídl rámě, které naštěstí přijala, a vyrazil s ní dovnitř, kde mu karta jeho otce vše dost usnadnila.

Goto se s limuzínou vrátil zpátky do sídla, kde mu dveře otevřel Fujihara s otázkou: "Tak co?"
"Vás tu ale je." podotkl muž pobaveně a prohlédl si sloužící posedávající v hale. Byly tam dvě komorné, kuchařka a také zahradník.
"Zvědavost služebnictva nezná hranic." podotkl Fujihara a zavřel za mužem dveře.
Goto patřil ke služebně nejmladším. Akashiho otec ho najal, když jeho syn nastoupil na Rakuzan. Do té doby se o jeho dopravu staral řidič jeho otce, který ale samozřejmě zůstal s ním. Proto najali Gota, aby dělal rudovlasému mladíkovi osobního řidiče. Ta práce ovšem vůbec neodpovídala tomu, co čekal. Goto si myslel, že ho bude vyzvedávat z diskoték a vozit mladíkovi přátele, ale Akashi chtěl odvoz jen do školy, na kterém trval jeho otec. Potom také na zápasy a občas jen tak do města. Goto ovšem za celou tu dobu slyšel Akashiho promluvit jen pár slov a nikdy nepoznal nikoho z jeho přátel, až na Yuzuki.
"Řekneš nám, kam jel náš mladý pán takhle oblečený?" zeptal se Fujihara s lehkým úsměvem.
"Jel do opery a vzal s sebou tu dívku." vyhověl jim tedy řidič a posadil se vedle jedné komorné. Byla to mladá žena, která se starala o úklid spodních pokojů.
"Znamená to, že mi bude krást růže ze zahrady, až začnou kvést?" zeptal se zahradník Kutsuki, ale nedalo se poznat, jestli se zlobí, nebo ne.
Většina služebnictva znala Akashiho v podstatě stejně dlouho, jako Goto. Obě přítomné komorné, byly najaty ve stejnou dobu a totéž platilo i o kuchařce. Před Akashiho přistěhováním tu byla zaměstnána jen jedna služebná, která se starala o dům a teď tu s nimi momentálně nebyla, a pak zahradník a údržbář, který se také rozhodl, že ho víc zajímá jeho práce, než vyzvídání. Pokud Akashiho otec nebo mladík přijeli na návštěvu, tak spolu s nimi přijelo i další služebnictvo. Když se ale mladík nastěhoval, tak bylo potřeba rozšířit personál.
"No nebyla žádná pusa na přivítanou, pokud se ptáš na tohle." podotkl Goto a pohlédl na majordoma. Fujihara znal Akashiho rozhodně nejlépe ze všech přítomných. Byl totiž majordomem v jejich domě v Tokyu a o tohle přeložení požádal on sám. Goto se ho na důvod nikdy nezeptal, ale nebylo nijak těžké uhádnout, že mu na Akashim velmi záleží, takže musel být tím důvodem právě rudovlasý mladík.
"Přišel mi nervózní, když odcházel." podotkl majordomus a Goto přikývl. Když ho vyzvedával, tak mu tak sice Akashi nepřišel, ale majordomus ho znal líp. Teprve když mladík dívku vyzvedával, tak si všiml něčeho podobného.
"Možná to byla první schůzka." navrhla kuchařka Natsui a Goto jen pokrčil rameny. Nebyl si ani jistý, jestli by se o tom s nimi měl bavit.
"To se uvidí časem, teď bychom se ale měli vrátit k práci." ukončil to Fujihara a Goto předpokládal, že má menší vnitřní konflikt. Na jednu stranu byl zvědavý a na tu druhou nechtěl Akashimu lézt do svědomí, tak jako sám Goto.No tak to byl menší náhled mezi služebnictvo. Snad se vám lidí, kteří se starají o našeho Akashiho zamlouvají.

Předchozí díl---------------------------------------------------------------------Další díl
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 hotmail sign in hotmail sign in | E-mail | Web | 17. září 2018 v 9:58 | Reagovat

Good information,thanks for sharing...If you have Problems in connecting the printer properly.

2 RenataKuchiki RenataKuchiki | 17. září 2018 v 11:51 | Reagovat

Akashi a nervozní??? Není možné :-D Ale super dílek,moc jsem si ho užila a těšila se na něj :-) A služebnictvo?? Takoví normální zvědaví lidé :D :D

3 IceSun685 IceSun685 | 17. září 2018 v 20:10 | Reagovat

[2]: No co bychom chtěly na "prvním rande" :-D

4 RenataKuchiki RenataKuchiki | 17. září 2018 v 20:16 | Reagovat

[3]: No žáden zázrak určitě ne :-D ale je to zvláštní představa nervozního Akashiho :-D

5 Dechi Kazemai Dechi Kazemai | Web | 17. září 2018 v 22:25 | Reagovat

tak málo lidí v tak velkém baráku? :D
Ne teď vážně, Akashi a nervózní tak to se jen tak nevidí a to druhé já to zabíjelo, mělo se to ujasnit na opěře a my to máme ujasněné už teď... <3 ooo... to bylo sladký...
Jinak mu bylo zle, to dobře znám... mě na mám první schůzce bylo tak zle, že když mě pozval na zmrzku, tak jsem mu řekla, že mi není dobře, že by to asi nebylo dobré, zeptal se mě pak ještě třikrát a já stále tu zmrzlinu nechtěla! :D stačil mě pak popcorn v kině! :D
Jinak dílek parádní pár nových pojmenovaných tváří taky neuškodilo, paráda! :3 Už mi povídky chyběly!

6 IceSun685 IceSun685 | 18. září 2018 v 18:36 | Reagovat

[5]: Ach musím říct, že ta první věta mě rozsekala :-D  :-D směju se ještě teď jak to píšu. Jinak i já jsem byla nervózní, takže chápu. Jen teda my byli v čajovně, což je vlastně blbé, když čaj moc nepiju :-D ale tak dopadlo to dobře. No a jak dopadne opera se tedy uvidí v příštím díle. ;-) Doufám, že se ti to bude líbit a taky sloužící (s Gotem mám ještě plány :-D )

[4]:, [5]: jinak s vámi ale holky souhlasím, je to divné, ale i on musí být nervózní, aby v tom Yuzuki nebyla sama 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama