Basketbalová hlava 64

24. září 2018 v 11:21 | IceSun685 |  Basketbalová hlava
Ale tak já si těch 18+ ještě nechám, když se vám to minule tak líbilo. ;)

Ayme byla celou neděli nervózní kvůli Kiseho setkání s dědou. Dívka se bála, že to nedopadne dobře. Nakonec předtím se viděli jen chvíli a nejspíš toho spolu moc neprobrali. Když ovšem za svým přítelem večer přišla na domluvený film, tak měl Kise dobrou náladu a přivítal ji dlouhým polibkem.
"Zdá se, že to šlo dobře." podotkla tedy černovláska a objala svého přítele kolem krku.
"To ano." přikývl Kise a zavedl ji ke gauči, kde se posadili a on jí povykládal o schůzce s dědou. Starý obchodník si s vnukem ochotně promluvil o basketbalu i škole, stejně jako o čemkoliv, o čem chtěl Kise mluvit. Mladík sice strategicky jako téma hovoru vynechal svou mámu stejně jako druhou stranu rodiny, ale jeho děda se ani neptal, což nejspíš bylo dobře. To by totiž asi nedělalo dobrotu. Ayme s ním v tomhle ohledu souhlasila a potom se zeptala, jestli to udělá stejně s Rajou a zbytkem rodiny. V tomhle si ovšem Kise nebyl jistý. Nejspíš nebyl důvod, proč by jim měl jeho děda vadit, ale Kise taky nestál o vysvětlování, proč ho do teď neznal. Mladík se proto rozhodl nezačínat s tím. Totéž ale nemohl aplikovat na svou mámu, které tedy další den zavolal. V tomhle ohledu mu Ayme držela pěsti. Upřímně si nemyslela, že to bude blonďatá žena brát moc dobře, ale podle Kiseho názoru to proběhlo celkem v klidu. Ayme byla ale především ráda, že má její přítel tohle všechno za sebou. Rozhodně byl díky tomu veselejší, což těšilo zase ji.
Vesele ovšem vypadal i její bratr. Teď když věděla, že má Yukio přítelkyni, tak jí bylo dost jasné, proč ve středu, kdy šel údajně ven s kamarády, má čistou košili a osprchoval se. Její bratr, který s oblibou nosil co nejkratší sestřih, aby s vlasy nemusel po ránu už nic dělat, si očividně dával záležet, aby vypadal před dívkou dobře.
Jeho středeční rande ale i tak nebylo nijak zvlášť dobré. Kumi měla měsíčky, takže ji bolelo břicho. Sice se i tak sešli, ale dívka většinu schůzky prostě ležela v jeho objetí v čajovně a moc se jí ani nechtělo mluvit. Kasamatsu byl ale i tak rád, že ji viděl. Hnědovláska mu chyběla v podstatě vždycky, když s ní nebyl. Navíc jejich sobotní schůzka platila a dívka by už měla mít od pravidelné měsíční návštěvy pokoj, takže se rozhodně měl na co těšit.
Na co se ale naopak netěšil, byly předběžné zkoušky. Na ty se ovšem netěšil nikdo a to dokonce ani Ayme, která v nich stejně jako v těch opravdových vždycky excelovala. Celé Kaijo si je ale i tak muselo v pátek napsat. V pondělí pak studenti dostanou výsledky a mají měsíc na to, aby se připravili na ty opravdové. Kvůli těm se pak rušily mimoškolní aktivity a všichni to brali vážně.
Nic podobného se ovšem nedělalo kvůli těm předběžným, takže když Kasamatsu skončil s psaním zkoušek tak se stejně jako všichni ostatní dovlekl na trénink, kde si každý ztěžoval, jak to bylo hrozné. Tedy každý až na Kiseho, kterého mnohem víc zajímal trénink. Jako obvykle ho bral hodně vážně a taky důkladně.
"Tentokrát ti doufám nebudu muset domlouvat doučování, že ne?" oslovil Kasamatsu Kiseho s podezřívavým pohledem. Nevypadalo to, že by mladíka zajímalo i něco jiného než basketbal.

'Má ale v hlavě i něco jiného, že jo?'

"Nemusíš se bát, senpaii. Jsem si jistý, že zkoušky dopadnou dobře." prohlásil Kise, kterého ale podle všeho už zase zajímal jen a jen koš.
Ayme s jeho výsledky ale rozhodně provedla minule zázrak a Kasamatsu jen doufal, že to vydrží. Po zkouškách a dvoutýdenních prázdninách, kde budou mít soustředění, pak začínal Winter Cup a Kasamatsu by ho stejně jako všichni ostatní moc rád vyhrál, což ovšem nepůjde bez jejich hvězdy.

'Jestli ten trouba pokazí zkoušky, tak ho zaškrtím!'

"Kise ten trénink bere opravdu vážně." podotkl Moriyama a Kasamatsu se na něj podíval. Černovlasý střelec vypadal ustaraně. Kapitán už tenhle nebo spíš podobný rozhovor vedl s jiným členem základní sestavy. Ale tehdy ho vlastně s Koborim nedokončili, protože se objevila Kumi.
"Byl bys raději, kdyby se flákal?" zeptal se Kasamatsu, ale on sám si dělal tak trochu starosti. Kise si na Interhigh poranil nohu a jen co mu trenér dovolil zase trénovat, tak se podle všeho snažil veškerou ztrátu dohnat.

'No má důvod, proč tak dře a může za to Aomine.'

"Hmmm…" zabručel jen Moriyama a oba dva se vrátili k tréninku. Nejmladší člen základní sestavy je nakonec nesměl svou pílí zahanbit.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Další den se Kasamatsu vzbudil unavený. Tak to ale měl vždycky po tvrdém tréninku. Jako obvykle se ale po pár hodinách dal do kupy a pak už pustil z hlavy basketbal a raději myslel na svou dívku. Měla to být schůzka u ní doma a Kumi také mluvila o posteli. Z toho důvodu také měl koupenou krabičku kondomů, kterou schovával v posledním šuplíku nočního stolku. Nemyslel si, že by ji dnes potřeboval, ale štěstí přálo připraveným, takže ji měl i on připravenou.
Když pak odcházel z domu s tím, že jde za kamarádem, tak jeho rodiče nic neřekli, ale Ayme se na něj podívala jakýmsi vědoucím pohledem a sama pro sebe se pousmála.

'Ona nic neví. Jak by nakonec mohla?'

Ještě chvilku mu to hlodalo v hlavě, ale potom se mu to z ní vykouřilo. Kumi byla nakonec důležitější než jeho sestra. Předtím si o ni dělal starosti, protože se jí stalo totéž co většině holek ze školy. Zamilovala se do Kiseho. Jenže Kasamatsu si na to poslední dobou vůbec nevzpomněl a ona navíc vypadala, že ji to přešlo.

'Je nakonec chytrá.'

Pak už ale dorazil na místo určení a definitivně na sestru zapomněl.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kumi mladíkovi otevřela s úsměvem. Byla sice trochu nervózní, ale na druhou stranu ho moc ráda viděla.
"Ahoj." pozdravila ho a dřív než stihl odpovědět, tak přidala i polibek, který jí Kasamatsu moc rád oplatil.
Teprve po tom, co se za nimi zavřely dveře, jí pak oplatil pozdrav a zeptal se: "Jak ses měla?"
"Až na skutečnost, že jsi mi chyběl, dobře." odpověděla hnědovláska a objala ho kolem krku.
Její přítel ji ochotně sevřel v náručí a po polibku jí řekl: "Taky jsi mi chyběla. Včera jsme ve škole psali cvičné zkoušky. Nemohl jsem se ale soustředit, protože jsem pořád myslel na to, že se dnes uvidíme."
Kumi se při jeho slovech začervenala. Také ho ale políbila, aby to pokud možno neviděl. Ne tedy, že by to mladíkovi mohlo uniknout.
"Nesnáším cvičné zkoušky. Tolik stresu a nakonec je to stejně něco, co k ničemu nepotřebuješ. Ani se nepočítají." podotkla dívka a Yukio se pousmál.
"Naprosto souhlasím." přitakal a znovu ji políbil. "Kdy je vlastně píšete vy?"
"V pondělí." odpověděla dívka a malinko se zamračila.

'Raději bych je měla už dávno za sebou.'

"No a co kdybychom se tedy po nich viděli?" navrhl mladík a Kumi se malinko ušklíbla a cvrnkla ho do nosu.
"To abych se na ně taky nemohla soustředit?" zeptala se a Yukio se tomu tiše zasmál, než odpověděl: "No spíš jsem si říkal, že ti po nich zlepším náladu. Tak jako ty teď mě."

'Jo to vlastně zní moc dobře.'

"Takže stačí pár polibků v předsíni?" pošťouchla ho hnědovláska a Yukio se pousmál, než řekl: "No někde jinde by se mi taky líbily."
"Hmm…" zabručela Kumi naoko zamyšleně a začala ho vést dál do bytu.

'Minule jsme dělali něco moc příjemného a já mu vlastně slíbila mnohem víc a taky v posteli. Vím, že to vyznělo, jako pozvání k milování, ale nejsem si jistá, jestli bychom měli zajít až tak daleko…'

V obýváku Kumi trochu zaváhala, ale nakonec stejně zamířila do své ložnice. Mladík už v ní vlastně jednou byl, ale to byli oba dva oblečení.
Zatímco teď, když vešli dovnitř, začala knoflíček po knoflíčku rozepínat jeho košili. Mladík na oplátku zahrnul polibky její rty, tváře i krk, než mu Kumi stáhla košili z ramen a nechala ji na opěradle křesla. Potom od ní totiž malinko odstoupil a po krátkém pohledu na její rudé tváře zkonstatoval: "Jsi nervózní."

'Ach jo… proč jen je tak všímavý?'

"No já…" zaváhala Kumi, ale jeho milý a povzbudivý úsměv ji trochu uklidnil. "Jen se trochu bojím… že no…" zakoktala ale i tak a uhnula pohledem.
"Já tě do ničeho nechci nutit." podotkl Kasamatsu a potom zaváhal, než se zeptal: "On tě… nutil že?"

'To je ještě slabé slovo…'

I když to nechtěla udělat, tak stejně zalétla pohledem ke stěně, která sousedila s bytem její bývalé kamarádky. Právě ona mu dala to, na co Kumi nebyla připravená.
Mladík ji konejšivě vzal za ruku a povzbudivě se na ni usmál, než ji políbil a řekl: "Navíc na to máme čas. Fůru času, když to bude potřeba."

'Je tak skvělý a milý! Nejlepší kluk, jakého jsem mohla poznat. Já to ale nechci moc odkládat. Isamu kvůli tomu přece odešel… Navíc já chci, aby moje poprvé bylo s Yukiem.'

Kumi ho i tak vděčně objala a zašeptala mu: "Arigato." Potom ho ale políbila a sklouzla po jeho nahém hrudníku dolů k jeho pásku. "Dneska se tě ale chci dotýkat a chci, aby ses ty dotýkal mě."
Na krku ucítila, jak se mu zrychlil dech.
"Jak si přeješ." zašeptal jí mladík, jehož ruce přejely po jejích zádech i zadečku, než se pohnuly zase nahoru a braly sebou i okraj jejího trička.
"Tohle k tomu nepotřebujeme, že?" zeptal se mladík, ale byla to spíš řečnická otázka, protože už jí tričko stahoval přes hlavu dolů.

'Ne, myslím, že rozhodně ne.'

"Jistě to pak bude pohodlnější." přikývla hnědovláska, která si sama rozepnula podprsenku a nechala ji spadnout na zem.
Černovlasý mladík ji pak k sobě přitisknul v objetí a zašeptal: "Jsi nádherná."
Na tváři se jí objevily rozpaky, ale Yukia stejně zajímaly jen její rty, které důkladně zlíbal. Potom jí ovšem stáhnul dolů sukni i s kalhotkami a Kumi znervózněla. Hlavně pak, když si ji nahou vysadil za zadeček nahoru a donesl k posteli, na kterou ji jemně položil.
"Jak jsi to říkala? Že chceš, abych se tě dotýkal?" zeptal se mladík, na kterého se Kumi nervózně dívala. Podle tónu jeho hlasu ovšem neměla pocit, že by od ní chtěl odpověď. I tak ale pomalu přikývla, zatímco Kasamatsu pokračoval: "A mám se tě dotýkat takhle?" Jeho ruka ji pohladila po stehně, ale hned se zase přesunula na její bok a ňadra, když se zeptal: "Nebo takhle?" Ani teď ovšem Kumi nic neřekla, protože ji umlčel jeho polibek, který trval jen okamžik, protože Kasamatsu pak rty přesunul na její bradavku, kterou olízl a zamyšleně řekl: "Možná že takhle."
Odpovědí mu byl jen její tichý vzdech, takže se mladík sám pro sebe malinko usmál a rukou ji opět pohladil po stehně, jen mnohem blíž rozkroku.

'Bože, to je tak příjemné!'

"Pořád jsi mi neřekla, jak se tě mám dotýkat." podotkl mladík naoko dotčeně a znovu ji políbil na ňadra. Jedno z nich také sevřel druhou rukou.
Odpověď ale podle všeho ani teď nečekal, protože ji zase políbil na rty a znemožnil jí tak promluvit i sténat blahem.

'Ty si se mnou hraješ, ty jedna potvoro…'

To vědomí ale dívku nijak zvlášť nerozzlobilo. Spíš to bylo svým způsobem vzrušující.
"Takhle." zašeptala mladíkovi a jeho ruku si stáhla ze stehna a položila si ji do klína.
"Pak tedy takhle." podotkl Kasamatsu s rudými tvářemi a znovu ji políbil, zatímco jeho prsty vyhověly její žádosti.Žádné kamenování prosím, ale tady to ukončíme. :D

Předchozí díl---------------------------------------------------------------------Další díl
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 RenataKuchiki RenataKuchiki | 24. září 2018 v 16:11 | Reagovat

Ho hooo, parádní dílek :-) Moc jsem si ho užila a jsem zvědavá co bude příště 8-)  8-) Tihle mě fakt baví :-) A jsem moooooc ráda, že ses k téhle povídce vrátila :-)

2 Evickar Evickar | 24. září 2018 v 18:32 | Reagovat

AAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... kde mám nějaký kámen!!!???

3 IceSun685 IceSun685 | 24. září 2018 v 19:55 | Reagovat

[1]: Jo no někdy je těžké psát když není inspirace a zjistila jsem že chodit do práce je její spolehlivý zabiják, ale tak já se snažím. ;-)

[2]: Emh... asi jsem ráda za anonymitu internetu :-D

4 RenataKuchiki RenataKuchiki | 24. září 2018 v 20:37 | Reagovat

[3]:Tomu naprosto rozumím ....práce je spolehlivý zabiják čehokoliv....navíc taky po ní nemám sílu na psaní...

5 IceSun685 IceSun685 | 24. září 2018 v 20:40 | Reagovat

[4]: Přesně... vždycky jsem pak unavená a inspirace ne a ne přijít...

6 Evickar Evickar | 25. září 2018 v 22:08 | Reagovat

Jo, a někdo musí povinně psát o přestávku, aby si to jeho kamarád mohl přečíst :-D

7 Dechi Kazemai Dechi Kazemai | Web | 25. září 2018 v 22:44 | Reagovat

Si ze mě děláš *****... Jako... Takto to utnout v tom nejlepší... Hele vážně Kise a Ayme (či jak se to píše) mi je v celku fakt asi fuk, ale tento pár mě nehorázně chytl... To se nestává často, tím tuplem máš velké plus, když si vezmu, že je to jen vedlejší pár! <3 :3
Takže jako vážně dobrá práce... :D
Musím se přiznat, že první část jsem tak nějak přelétla, ale jak se tam objevili ti dva hltala jsem slovo za slovem! :D
Bože jak já se těším na další díl...
P.S. Bez legrace mi popiš (na fb stránku K.E.Y.art), jak má Kumi vypadat, na ty dva totiž udělám obrázek :)

8 IceSun685 IceSun685 | 26. září 2018 v 8:46 | Reagovat

[6]: Ano to celkem chápu, Pariah má jako oblíbenou otázku na úvod: "Psala jsi?" a já pak odpovídám: "A ty?" :-D

[7]: No co mám říct? Už to bylo hold dlouhé a nic nového by tam stejně nebylo...
Pokud jde o obrázek, tak toho si moc vážím a hned jak si vzpomenu, jak že jsem ji to vlastně popsala :-? , tak ti dám vědět. ;-)

9 RenataKuchiki RenataKuchiki | 26. září 2018 v 13:32 | Reagovat

[6]:Ještě si stěžuj :-D Koukám, že je to všude stejné :-D :D

10 Evickar Evickar | 8. října 2018 v 21:37 | Reagovat

[9]: Hai hai.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama